Jump to content
Katon

Dawne seriale

Recommended Posts

Guest Anonymous

Hit w TVOkey! Od jutra Świat Według Bundych co poniedziałek! Pierwsze 3 odcinki za jedyne 1,95!

Można było kupić w każdy poniedziałek z "TV Okey!" za 3,99 lub 4,50. Program TV całkiem fajny, prawie 100 stacji.

Na płycie 2 odcinki "Drużyny A"

Otóż nie 3,99 ani 4,50zł. tylko 4,95zł. I dalej go można kupić bo serial się jeszcze nie skończył :D

A co do Świata Według Bundych to nie od jutra w sprzedaży tylko już od 6 grudnia, jutro już 2 numer :read:Świat według bundych

Hit w TVOkey! Od jutra Świat Według Bundych co poniedziałek! Pierwsze 3 odcinki za jedyne 1,95!

Reklamowali to w tv już tydzień temu :wink:

Drużyna A , Air Wolf,Nieustraszony,McGyver,Jastrząb atakuje,Grom w raju,Zaginiony to świetne seriale,ktore pamietam z dzieciństwa

Pamięta ktoś może serial s-f Seaquest DSV ? Parę lat temu był emitowany przez RTL 7 teraz TVN 7.

Kiedyś przewijał się chyba na TVP2.

Ja bym z chęcią obejrzał Kojack'a, tego starego, a nie tego co teraz leci (chyba z 2005 r.). Colombo na TVN 7 też się już skończył :( Pamięta ktoś Mały pitawal wielkiego miasta. Ja jak przez mgłę, bo byłem jeszcze mały, ale kojarzę tytuł ten, oglądany na Ametyście z przystawką :smile:

Pamięta ktoś może serial s-f Seaquest DSV ? Parę lat temu był emitowany przez RTL 7 teraz TVN 7.

Kiedyś przewijał się chyba na TVP2.

Przypominam sobie jedynie "Zagubionego w czasie" z tą różnicą, że w TVP2 leciał wcześniej i wyemitowano jedynie połowę odcinków.

Na jeden i drugi serial można było rzucić okiem ale z tych dwóch, to chętniej bym sobie ponownie obejrzał Seaquest ;)

Guest Anonymous

Czy jest u was "Świat według Bundych"? U mnie jest chyba tylko TVOkey! z "Drużyną A" :(

Dali do gazety Świat według Bundych i nie dziwię sie bo to świetny serial.Tylko czy to sie tak dobrze bedzie sprzedawać skoro serial leci obecnie na Polsacie.Szkoda że Drużyny A nie pokazują i trzeba za gazetą latać,którą nie zawsze się dostawie, bo juz brakło

hmm, czy ja wiem serial już się kończy w telewizji(jakieś 8 odcinków) a co do sprzedaży to myślałem, że taniej a tu drugi numer 6,95zł, w każdym bądź razie drożej od Drużyny A. Czy ten serial jest tak naprawdę lepszy od Drużyny A- powiedzcie sami :smile::wink:

Może wydawcy nie chodzi o lepszość seriali, ale wiedzą że Świat według Bundych był popularny w Polsce, więc podnieśli ceny i myślą że dużo ludzi im to kupi. :lol2:

W latach 90' był serial na TVP2 chyba w czartki o g.20 nie pamięam nazwy prawdopodobnie Błyskawica.

bohaterami byla grupa marins (czworo marins w tym jedna kobieta) którzy działali na zlecenie rządu.

Czas każdego odcinka około 20 minut.

MacGyver w Puls tv:

Poniedziałek - Czwartek - 00:00

Na Puls tv są też dwa inne fajne seriale. Wszyscy kochają Raymonda oraz Autostrada do nieba.

Wszyscy kochają Raymonda w Puls tv:

Poniedziałek - Czwartek - 23:30

Autostrada do nieba w Puls tv:

Poniedziałek - Czwartek - 11:30

Ja bym z chęcią obejrzał Kojack'a, tego starego, a nie tego co teraz leci (chyba z 2005 r.).

"Kojak" jest na TVP1 w nocy z poniedziałku na wtorek o różnych godzinach. Od kilku miesięcy kapią po jednym odcineczku.

Na TV 4 leci serial "Strażnik Texasu" od pon. do sob. (o ile się nie mylę) w godzinach popołudniowych.

W latach 90' był serial na TVP2 chyba w czartki o g.20 nie pamięam nazwy prawdopodobnie Błyskawica.

bohaterami byla grupa marins (czworo marins w tym jedna kobieta) którzy działali na zlecenie rządu.

Pamiętam, jeden z lepszych seriali w tamtym czasie w polskich telewizjach, choć produkcji kanadyjskiej...

Guest Anonymous

Dzisiaj na TV5 (Sirius) widziałem Benny Hilla. Najprawdopodobniej jest to emisja cykliczna. Nie wiem, czy nadają z lektorem czy z napisami, gdyż akurat trafiłem na scenę bez słów . ;)

Pamiętam, jeden z lepszych seriali w tamtym czasie w polskich telewizjach, choć produkcji kanadyjskiej...

Może to był MASH? Bo coś takiego mi się kojarzy...