Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ramzi84 napisał:

Przecież było ostatnio 11 tys. kodów w grze dlaczego nie graliście? Ja na jednym z tel celowo zdobylem 3 pkt. i tez wygrałem dostęp na cały sezon. Chyba wszyscy wygrywali ???. Pewnie nikt teraz nie przedłuża abonamentu z opcja Polsat Sport Premium bo wszyscy ogladają na Ipli i stąd wyprzedane.

Żebym wiedział to bym grał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy już tu powygrywali kody PSP na cały sezon to handlują tym na znanym portalu aukcyjnym A#####o.Dziś przypadkiem się na to natknąłem przeglądając oferty. 

Ceny od 30 zeta do 90.Polak na wszystkim chce zarobić.Jeden na kodach ,a drugi na reklamach :-)

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłeś w regulaminie, a ja otrzymałem wiadomość od organizatorów, że:

 

Nie ma takiej możliwości.

Jednakże dziękujemy za informację. Przekażemy ją do odpowiedniego działu.

Pozdrawiamy,
Zespół Gra Liga
.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy sprzedają kody na all... Już niedługo będą mieć zablokowane konta. W regulaminie jest napisane, że zabrania się sprzedaży wszelkiego rodzaju kodów, haseł, tokenów, kluczy lub kont, które umożliwiają dostęp oraz skorzystanie z usług pozwalających na oglądanie oraz słuchanie na życzenie treści multimedialnych za pośrednictwem internetu w postaci tzw. video on demand. Ipla do takich należy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ramzi84 napisał:

tylko 14 dni mam na pokazanie tego kodu kreskowego w CP?

Tak, na odebranie nagrody masz 14 dni. Te 2 tygodnie spokojnie wystarczą :) To i tak dużo. Na początku, jak zaczęła funkcjonować ta gra, to były tylko 3 dni na odbiór, ale jak zaczęło brakować nagród w punktach odbioru, to zmienili to na 14 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przypominam, iż zgodnie z art. II pkt 5 ust. X Regulaminu, na forum nie zamieszczamy treści o charakterze ogłoszeniowym.

Posty zawierające oferty prywatnego przekazania kodów Ipla oraz prośby do innych Użytkowników forum o prywatne przekazanie takich kodów są właśnie tego typu treściami.

 

Wszelkie kolejne posty zawierające treści o charakterze ogłoszeniowym będą usuwane do Kosza, a ich autorzy będą bezwzględnie otrzymywać Ostrzeżenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra generuje dużo emocji. O ile liczba 250 parasoli nie jest spora, sama nagroda też nie powala, to jednak po zdobyciu fulla i przejściu do podsumowania miałem miejsce 88 po czym wskoczyłem na 150. Od razu się przekonałem, że na nagrodę szans nie mam. Szkoda, że gra nie podaje wyniku czasowego przy podsumowaniu gry. 

Dużo emocji jest też u innych, co widać m.in. przy komentarzach na portalach społecznościowych. Trochę mnie zaskakuje, widząc że ktoś  gra na zasadzie zapamiętywania. Bez żadnych wspomagaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...