Jump to content

Azar

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Azar

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

323 profile views
 1. multiroom z 0 zł na 10 zł to już spora podwyżka =O Jak już będą wszystkie informacje o nowych pakietach dla przedłużających to przydałoby się w 1 poście tego tematu zrobić tabelkę albo wyszczególnienie co jest dostępne.
 2. Możliwe, że niektórzy zaczęli wybierać serwisy online typu Netflix, HBO GO, itd., dlatego to jest powód spadku abonentów.
 3. @jmk tak za cały kwiecień musisz jeszcze zapłacić abonament, zerknij do swojego regulaminu promocji o ile wzrasta Twój abonament po okresie zobowiązania.
 4. @fivel123 Usługi mobilne od UPC działają na sieci Play więc jeśli masz dobry zasięg tego operatora to nie powinno być problemów. Tylko pamiętaj że w Playu wyłączono roaming krajowy Plusa.
 5. Najwidoczniej ktoś wpadł na pomysł żeby to zlikwidować, zawsze możesz napisać reklamację i powołać się na regulamin w którym miałeś zapis na zawsze za 0 zł.
 6. Nie ma darmowego pakietu bezpieczeństwa na zawsze.
 7. 50 zł za internet 300Mb/s i do tego 3 miesiące gratis, wygląda całkiem nieźle jak na ofertę dla nowego klienta.
 8. Jak przedłużyłem umowę 21 stycznia to nawet nie wspomniano u mnie o wymianie moich dwóch Mini HD 3000, tak więc na 2 lata mam spokój.
 9. To prawda, ale jest jeszcze jedna sprawa z UPC: oni kupują mniejsze sieci i w ten sposób również zdobywają klientów.
 10. Dlatego UPC nic nie robi w kierunku 4k lub nowego dekodera? bo nie musi. Dlaczego? to proste klientów przybywa co kwartał czyli ludziom to pasuje jaką mają ofertę. Chcecie zmiany? to zacznijcie od nich odchodzić wtedy rusza się do roboty
 11. Wczoraj przedłużyłem umowę dzięki wycofaniu CBS Action. Dostałem 24/6 Familijny + Sport + Film + Cinemax + Multiroom + VOD (po 6 miesiącach mogę wyłączyć) za 60 zł, czyli to, co miałem oraz pierwszy raz opcję On the go. I muszę powiedzieć, że aplikacja działa bezproblemowo, czy to na Wi-Fi, czy po LTE.
 12. To teraz na pewno Polsat podniesie ceny abonamentów bo przecież nie będzie dokładał ze swoich pieniędzy na karę tylko z kasy pochodzącej od klientów Cyfrowego Polsatu.
 13. @lukimann Ile miałeś do końca umowy ?
 14. To powinno wszystko wyjaśnić do kiedy można składać wypowiedzenie ze względu na wycofanie cbs action:
 15. @Nowy 123 Dostają informację wcześniej żeby mogli przemyśleć sprawę czy chcą zostać czy odejść.
×
×
 • Create New...