Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no przeciez w opcji wlacz/wylacz wychodzi nie 35zl a 15zl mies. no chyba ze dla kogos zbyt duzo zachodu z dzwonieniem. a co do promocji przed swietami to moze pozostana takie same ceny a moze nie,mysle ze malo osob moze obecnie to przewidziec.z pewnoscia drozej nie bedzie a dla samych dodatkow qarto zaczekac ten miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie cyfry w moim mieście zapytać z ciekawości o ofertę. Pan próbował mi usilnie wmówić że biorąc opcje dla innych telewizji mam tylko 3 miesiące gratis a abonament taki sam jak przy normalnych cenach. Dopiero po sprawdzeniu oferty przyznał mi racje. Nie wiem dlaczego sprzedawcy nie są na bieżąco z cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! A jak to jest z opcją dla abonentów innych platform ? Np. te 13zł za pakiet start Hd + powiedzmy 5 zł za dekoder z PVR - czy cena pakietu jest stała(obowiązująca przez cały okres umowy) ? Jaki dokument trzeba przedstawić przy wyborze tej oferty (kopie umowy z inną platformą , fakturę ?) Oraz czy cyfra nie wymaga rezygnacji z usług innej platformy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krol_julian

 

ja się dowiadywałem dokładnie gdyż byłem wcześniej zainteresowany tą ofertą (ale na tą chwilę jednak będę walczył o korzystne przedłużenie w n-ce).

 

Tak start 13 zł przez cały okres umowy +5 lub 10 zł za dekoder pvr w zależności który wybierzesz. Pierwszy niepełny miesiąc w którym podpisujesz umowę + 2 następne pełne gratis (płacisz tylko to 5 lub 10 zł za dekoder pvr), później przez 13 miesięcy kwota 18 lub 23 zł z dekoderem (dotyczy pakietu start hd).

 

Dokument który musisz przedstawić to potwierdzenie wpłaty nie starsze niż 3 miesiące do tyłu na konto innej telewizji (wysokość kwoty nie jest ważna). Oczywiście nikt nie wymaga od Ciebie rezygnacji z obecnej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Mam pytanko czy opłaca się brać pakiet canal + kompakt hd na 18 miesięcy za stałą kwotę 59zł ? :) Zastanawiam się nad pakietem Bestseller z Nki za 59zł i tym z Cyfry:) Tyle, że interesuje mnie przede wszystkim dobre kino i sport, a wiadomo, że na Canal+ lecą najlepsze ligi świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do pakietu kompakt HD.

Zależy mi wyłącznie na kanałach podstawowych + mini mini +tvn style.

Cena pakietu na 18 miesięcy to 38 zł + dekoder Philips 5 zł.

Ale co dalej po okresie promocyjnym 18 miesięcy?

Cena pakietu wzrośnie do 52 zł (to wiem) ale w ulotkach na drugiej stronie widzę jakiś HD Kompakt (TVP HD i inne, w sumie 6 kanałów) za 0 zł (przekreślone z 11zł).

Kanały z tego HD Kompaktu są podane jako składniki podstawowe pakietu Kompakt HD, o co więc w tym chodzi z tymi 6 kanałami?

Po okresie podstawowym będę więc płacił 52 zł + 5 zł za dekoder = 57 zł czy też jeszcze dojdzie dodatkowo te 11 zł?

Panienka z punktu każe mi się tym nie przejmować bo to nie istotne, dla niej może nie ale ja nie chcę płacić więcej jak 55 zł miesięcznie.

Czy więc w skrajnym przypadku mogę płacić aż 68 zł na miesiąc?

Bo jak tak to ja dziękuję za taką ofertę i oddaje im dekoder z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po 18 miesiącach jeśli nie wypowiesz lub nie przedłużysz umowy to będziesz płacił 52+5+11 ale to jest czysta teoria bo przez 18 miesięcy może się dużo zmienić :D Wiec jak Ci nie będzie pasowało to za półtora roku wypowiesz umowę i nic nie będziesz płacił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z kanałem TVP Historia?

Jest on dostępny w cyfrze czy też nie, bo na stronie cyfry w wykazie go nie widzę.

Mam zeza na Astrę gdzie kanał ten jest FTA, czy jest możliwość wyszukania go ręcznie jak operator nie będzie go miał na swojej liście?

Na razie dekodera żadnego nie mam ale chcę na początku grudnia brać Philipsa PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...