Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w punkcie i podpisałem umowę na Kompakt HD Pro.

Chciałem do tego pakietu dobrać opcje HBO i Cinemax bo według ulotki i możliwości zamówienia przez internet są gratis do 6 miesięcy. W punkcie sprzedawca poinformował mnie, że taka opcja jest tylko przy zamówienie przez internet a przy zamawianiu u niego w punkcie muszę dodatkowo dobrać pakiet Canal+ na jeden miesiąc za 27 zł aby otrzymać wtedy HBO i Cinemaxy na 6 miesięcy gratis.

Ponoć wyłączenia pakietu C+ mogę dokonać już z końcem grudnia a zgłoszenie tego wyłączenia mogą zrobić u niego w punkcie już za parę dni jak tylko umowa wejdzie do systemu.

Coś mi się wydaje, że sprzedawca naciągnął mnie na ten dodatkowy pakiet C+ za 27 zł na okres jednego miesiąca ale idą Święta i może puszczą jakiś dobry film na tym C+ więc zgodziliśmy się na to.

I teraz sedno sprawy:

- czy rzeczywiście mogę ten pakiet C+ wyłączyć już z końcem grudnia?

- pakiet dodatkowy HBO i Cinemax mogę wyłączyć po bezpłatnym okresie 6 miesięcy z końcem maja?

- dlaczego nie ma rachunków w wersji papierkowej (musiałem aktywować e-rachunki i podać mój adres e-mail podczas gdy moi znajomi u których jest zamontowany dekoder to osoby starsze i nie ma ją internetu a tym bardziej konta e-mail i cała poczta z cyfry będzie lądowała niepotrzebnie na moim koncie emailowym nie docierając do właściwego adresata)?

- dostałem gołą umowę gdzie nie mam podanej ceny za abonament mam tylko podaną kwotę zniżki 14 zł od kwoty podanej w cenniku, tyle, że żadnego cennika nie dostałem bo oni w punkcie nie mają a jest do pobrania w internecie, tyle, że ja go nie mogę znaleźć tak samo jak nie mogę znaleźć regulaminu promocji Kompakt HD Pro – czy ktoś może mi podać linki do tego regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się mają dostać do tego ICA skoro znajomi to emeryci i nie mają w ogóle komputera bo im do niczego nie potrzebny a z kolei ja nie będę grzebał od siebie z domu na ich koncie i nie wiem czy sprzedawca w ogóle założył dostęp do ICA bo powiedzieliśmy mu, że komputera nie mają i już same rachunki wysyłane na e-mail do nich nigdy nie dotrą ale na szczęście będą się wyświetlały na dekoderze więc będą wiedzieli ile płacić i na jakie konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Sprzedawca nie powiedział Ci prawdy ponieważ dodatkowe pakiety są gratis bez włączania Canal+ i nie ma różnicy czy zamawiasz przez net czy nie :shock:

2. Sprzedawca chciał oszczędzić na kartkach papieru bo wraz z umową drukuje się cennik i regulamin i miał Ci go obowiązek wydrukować

3. Bez wzgledu jaki dekoder pobrałeś rachunki papierowe nie bedą przychodziły tylko będa wyświetlały sie na dekoderze lub bedą do pobrania przez ICA (rachunki przychodza tylko do tych co mają samą kartę na kontrakcie lub mają dekoder SD)

4. Canal+ możesz wyłaczyć po 1 pełnopłatnym miesiącu

5. Dodatkowe kanały HBO, Cinemax, Filmbox możesz wyłączyć w dowolnej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam, że jeszcze coś dorzucą. Okres przedświąteczny to najlepszy okres. Oczywiście dystrybutorzy i konsultanci nie wiedzą co i kiedy się zmieni w ofercie. Dystrybutorzy z tego co wiem dowiadują się w tym samym dniu w którym wchodzi nowa oferta.

 

Tak czy inaczej na pewno oferta się nie pogorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj nowe oferty:

 

Multiroom - gratis przez cały okres minimalny przy wyborze pakietów Canal+ Prestige, Canal+ Superpremium oraz Canal+ Optimum; do pozostałych pakietów opcja w cenie 10 zł;

 

PVR

– do 6 miesięcy gratis, a następnie 50% rabatu do końca okresu minimalnego (w umowie na 18 miesięcy)

– do 3 miesięcy gratis, a następnie 50% rabatu do końca okresu minimalnego (dla umów na 12 miesięcy)

 

Utrzymujemy promocję na opcję filmową

 

HBO (do pakietów Canal+ Optimum HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD i Kompakt HD)

– do 6 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 19,90 zł (w umowie na 18 miesięcy)

– do 3 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 19,90 zł (dla umów na 12 miesięcy)

 

Cinemax (do pakietów Canal+ Superpremium HD, Canal+ Optimum HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD i Kompakt HD)

– do 6 miesięcy uprawnień lub do 6 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 10 zł (w umowie na 18 miesięcy)

– do 3 miesięcy uprawnień lub do 3 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 10 zł (dla umów na 12 miesięcy)

 

Filmbox (do pakietów Canal+ Superpremium HD, Canal+ Optimum HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD i Kompakt HD)

- do 6 miesięcy uprawnień lub do 6 miesięcy gratis (w umowie na 18 miesięcy)

- do 3 miesięcy uprawnień lub do 3 miesięcy gratis (dla umów na 12 miesięcy)

 

Zmianie ulega również cena anteny HD 70 cm na 69 zł.

 

Jako drugi dekoder do Multiroom wprowadzamy PVR 500 z rabatem 5 zł miesięcznie.

 

Jednocześnie:

 

- zmianie ulega kwota aktywacji w ofertach z gadżetem na 499 zł

- wyłączone zostają oferty 18-to miesięczne z 5-cioma miesiącami gratis na pakiety

- wyłączona zostaje możliwość dosprzedaży pakietu Start HD w cenie 9,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...