Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta z ceną promocyjną obniżoną przez cały okres umowy+1 mies. gratis tylko do 4 listopada. Nawiasem mówiąc na stronie n-ki obecne promocje ważne też tylko 3 dni.

 

Czyżby od 5 listopada miały się w obu platformach pojawić promocje świąteczne?? A może to zbieg okoliczności i jeszcze za wcześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinie a propos promocji "Supercena" plus dodatkowy 1 miesiąc gratis.A gościu mi mówi że miesiąc gratis to jest listopad ale jaja :lol::lol::lol: Taką "promocje" to się ma bez promocji.Przecież jak dziś np. wezmę cyfrę to do końca miesiąca mam gratis i to bez łaski.

Cyfra :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osboss, w punktach też mają ofertę dla innych platform.

 

Czyli śmiało mogę drukować ostatni rachunek za październik z nnk hd i udać się do punktu cyfry? NIe chcę jeździć w tą i w tą bo mam dobre 20km :/ Można prosić o potwierdzenie czy to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w punktach aktywacja kosztuje 49zł a przez infolinie 1zł :P I trzeba wybrać się do punktu jaki wymienią na infolinii bo nie każdy punkt ma uzgodnione z tą aktywacją za 1zł.

 

DejwidBDG poruszył dobry temat,aktywacja, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglądają ceny aktywacji przy Multipakiecie Canal+ oraz pakiecie Start HD ( 6 mc) zarówno w APS jak i przez Infolinie dodam,że interesuje mnie na wynajem jakiś dekoder HD (czyw w Multipakiecie jest jakiś na wynajem za 0 zl?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza sie, do każdej umowy HBO i Cinemax na 6 miesiecy gratis oraz dodatkowy gadżet w postaci XBOX 360 do pakietu Superpremium za 146 zł reszta bez zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również do pakietu start hd z 6 miesiącami gratis wszystko z pakietu start hd+HBO? szczegóły są znane chyba tylko Tobie....nigdzie nie ma żadnej wzmianki na temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onifer: No trudno żeby informacje ukazały się wcześniej niż rusza promocja, zlitujcie się :?

@wolfman: Przecież napisałem, że przy umowie na 18 miesięcy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv- no rozumiem zaczekam do piątku, choć szkoda, bo z jednej strony interesuje mnie obecna oferta z pakietem start hd na 18 miesięcy z 6 miesiącami gratis i jeśli do tego miałoby dojść również na 6 mies. HBO to bym poczekał do piątku.

 

A z drugiej strony jeśli dostanę HBO 6 mies. gratis ale zostaną zabrane te miesiące gratisowe na ogólnie pakiet start hd i będzie on płatny od początku umowy, to też mi się to nie kalkuluje. Stąd pytałem. No ale ryzyk fizyk, albo czekamy albo podpisujemy teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multipakiet - aktywacja 99zł (aps i infolinia). Dekoder HD na sprzedaż za 99zł.

Start 6mc. Tak samo jak wszystkie inne pakiety - aktywacja 49zł / 1zł, dek za 0zł /mc.

 

Dzięki za info.Rozumiem, że 1 zł przy Start 6 mc jest przez infolinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO będzie gratis tylko do pakietów wyższych niż Start HD czyli od Kompaktu HD wzwyż :D Nie będzie zabierania żadnych miesięcy gratisowych, napisałem, że obecna oferta zostaje bez zmian dochodzą tylko te gratisowe miesiące HBO :D

 

cyfra.tv- no rozumiem zaczekam do piątku, choć szkoda, bo z jednej strony interesuje mnie obecna oferta z pakietem start hd na 18 miesięcy z 6 miesiącami gratis i jeśli do tego miałoby dojść również na 6 mies. HBO to bym poczekał do piątku.

 

A z drugiej strony jeśli dostanę HBO 6 mies. gratis ale zostaną zabrane te miesiące gratisowe na ogólnie pakiet start hd i będzie on płatny od początku umowy, to też mi się to nie kalkuluje. Stąd pytałem. No ale ryzyk fizyk, albo czekamy albo podpisujemy teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to na tą chwilę oferta delikatnie mówiąc słaba.

Zatem zaczekam na coś konkretniejszego tuż przed świętami, jeśli oczywiście nie uda mi się wcześniej przedłużyć początkiem grudnia n-ki na warunkach które chciałbym dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...