Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trzeba wspomnieć o Multiroom. Wcześniej przy pakietach z Canal+ kosztował 10zł, a bez 20zł. teraz Multiroom bez względu na pakiet kosztuje 20zł! Mega przesada. U konkurencji (bez względu na pakiet - CP) jest znacznie taniej - 10zł. kto im na te promocje się "skusi"? Wydaje mi się, ze to przygotowania przed świętami. Oferta musi być teraz gorsza, by przed świętami nastąpiła kolejna "cenowa rewolucja" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iz konczy mi sié umowa w n-ce (59 zl mies.) a i tak nie ogladam tego wszystkiego duzo wiec interesuje mnie teraz jak najtanszy pakiet z mala iloscia kanalow z dekoderem umozliwiajacym nagrywanie- zastanawiam sie nad pakietem START w Cyfrze+.

 

Niestety przegapilem moment gdzie byl po 13 zl- teraz jest po 19 zl i nawet bylbym sklonny podpisac umowe 18 miesieczna z 6 mies. gratis +do tego dekoder chyba jednak PACE za 10 zl mies.

 

Czy oplaca sie to brac w sumie za 29 zl miesiecznie biorac pod uwage liczbe kanalow?

 

interesuje mnie dwuglowicowy dekoder (mozliwosc nagrywania czego innego podczas ogladania danego programu)- z tego co wiem w dvb-t trudno dobrac taki dekoder, w CP tez nie ma takich, pozostaje n-ka gdzie nie ma tanich pakietow i wlasnie Cyfra z pakietem Start.

 

czy oba dekoderu philips i pace sa dwuglowicowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może Kolego tak trochę rozsądniej. Te wymagania przypominają tenisówki ze ZŁOTYMI sznurówkami. Przerost formy nad treścią...... i zupełnie nieekonomiczne.

A może tak nabyć Arivę (ok. 150) i do tego prepaid 2x 7 miesieczny C+Start (59 zł) ewentualnie kartę Tnk smart...

Ciekawe CO Kolega zamierza równocześnie nagrywać i oglądać na tak ograniczonym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak bat ma racje. Cytat z regulaminu:

 

Jeżeli jednak dzień aktywacji przez Użytkownika nie jest pierwszym dniem miesiąca kalendarzowego, Użytkownik uzyskuje możliwość dostępu do wszystkich programów Zestawu C+ Na Kartę przez łączny
okres będący sumą ww. 6 pełnych miesięcy kalendarzowych oraz liczby dni, które upłynęły od daty aktywacji Zestawu C+ Na Kartę do ostatniego dnia miesiąca, w którym ten Zestaw został aktywowany.

 

http://cyfraplus.pl/ica/regulaminy/prepaid/regulamin_prepaid_042012.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale C+ na Kartę to co innego niż CYFRA+ na Kartę :-)

W C+ na kartę jest tylko goły pakiet Start SD bez kanałów HD i jest 6 pełnych miesięcy + miesiąc aktywacji

W CYFRA+ na Karte są dwa pakiety Canal+ Start i Canal+ Kompakt w wersji HD i tutaj jest 5 pełnych miesięcy + miesiąc aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może Kolego tak trochę rozsądniej. Te wymagania przypominają tenisówki ze ZŁOTYMI sznurówkami. Przerost formy nad treścią...... i zupełnie nieekonomiczne.

A może tak nabyć Arivę (ok. 150) i do tego prepaid 2x 7 miesieczny C+Start (59 zł) ewentualnie kartę Tnk smart...

Ciekawe CO Kolega zamierza równocześnie nagrywać i oglądać na tak ograniczonym pakiecie?

Ja nie wiem jakiś dziwny tok rozumowania jak dla mnie jeśli chodzi o Twoją wypowiedź.

 

Takie są moje potrzeby pakiet minimalny plus możliwość nagrywania drugiego kanału w momencie oglądania innego. I czy minimalny pakiet to wyklucza? Teraz mam wszystkie pakiety w n-ce a i tak głównie nagrywam filmy czy programy z takich kanałów jak Polsat, TVN, TVP itd... w czasie gdy żona ogląda swoje seriale, albo odwrotnie gdy ja oglądam żona nagrywa seriale. I wcale nie trzeba mieć 150 tysięcy różnych kanałów aby chcieć coś nagrać. Każdy ma inne potrzeby.

 

Na tą chwilę czekam bo po kontakcie mailowym z nką mają do mnie dzwonić z ofertą, ale pewnie będzie mało satysfakcjonująca- wówczas wyczekam na ofetę przedświąteczną w Cyfrze z nadzieją, że z powrotem obniża pakiet Start z 19 zł na mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa bez prezentu (telewizor, tablet) to dowód osobisty i drugi dokument (np. prawo jazdy, paszport) jesli z prezentem to jeszcze jako 3 dokument opłacony rachunek na Twoje imię i nazwisko (np. za prąd, gaz, telefon, kablówkę itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dwie różne sprawy 8)

 

Jeśli ktoś ma już umowę na czas określony i zostało mu nie mniej niż 3 miesiące do końca może podpisać drugą umowę, jeśli jest mniej niż 3 miesiące do końca umowy to system nie przepuści umowy na tą samą osobę lub ten sam adres zameldowania chyba, że ta poprzednia umowa zostanie przedłużona na czas określony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...