Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no jak dla mnie fajną promocją byłaby obecna na 18 miesięcy z 6 miesiącami gratis, ale pakiet Start HD nie w cenie 19 zł a właśnie 13-14 zł.

 

A i tak obecnie chyba najkorzystniejszą ofertą jest ta dla abonentów innych platform (pakiet Start HD 13 zł umowa 15 miesięcy, do 3 miesięcy gratis).

 

A tak nawiasem mówiąc jednak jakieś promocje na pakiet Start HD się zdarzały w przeszłości- pamiętam jeszcze ze 2 lata temu miałem ten pakiet w promocji chyba 10 mies. po 9,9 zł a później 8 lub 9 mies. po 19 zł.

Choć nie zamykam się na ten pakiet jeśli byłyby jakieś fajne promocje/ceny na Kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do obecnych promocji dochodzą kanały filmowe w gratisie (reszta warunków bez zmian) :

 

HBO (do pakietów Canal+ Optimum HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD i Kompakt HD)

– do 6 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 19,90 zł (w umowie na 18 miesięcy)

– do 3 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 19,90 zł (dla umów na 12 miesięcy)

 

Cinemax (do pakietów Canal+ Superpremium HD, Canal+ Optimum HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD i Kompakt HD)

– do 6 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 10 zł (w umowie na 18 miesięcy)

– do 3 miesięcy gratis a następnie do końca okresu minimalnego w cenie 10 zł (dla umów na 12 miesięcy)

 

Filmbox (do pakietów Canal+ Superpremium HD, Canal+ Optimum HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD i Kompakt HD)

- do 6 miesięcy gratis (w umowie na 18 miesięcy)

- do 3 miesięcy gratis (dla umów na 12 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah czyli tu jest haczyk (nie licząc filmboxów), dostajesz gratis X miesięcy ale ze zobowiązaniem do dalszego płacenia za dodatkowy pakiet filmowy do końca umowy. Co prawda cena za HBO i Cinemax promocyjna, ale jednak. W opcji włącz/wyłącz miesięcznie i tak te dodatkowe pakiety wychodzą taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie zwracam honor....tak to wywnioskowałem z tego co napisałeś, że jest to zobowiązanie do końca umowy z pakietami dodatkowymi. Czy promocja na darmowe pakiety wchodzi również w umowy dla abonentów innych telewizji? pewnie nie. tyczy się tylko umów w promocji "przebajeczny wybór"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: w przypadku pakietu Sart HD po okresie promocyjnym za 14 zł cena nie wraca do 26 zł tylko wynosi cały czas 19 zł (rabat 7 zł od ceny standardowej) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę skromnie coś doradzić to jednak odradzałbym Ci Polsat. Mam paru znajomych którzy mają różne dekodery z CP i co prawda dekodery Cyfry delikatnie mówiąc nie należą do najlepszych ale to co Polsat oferuje w kwestii sprzętu to woła o pomstę do nieba.

 

Jeśli chodzi o kanały po fuzji to przypuszczam, że już od pakiety Kompakt będą dodawane choć nie wiadomo na jakich warunkach itd... teraz to trochę wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na Twoim miejscu poczekał ten miesiąc- z pewnością oferta świąteczna nie będzie gorsza niż teraz...ale to przed samymi świętami. Szkoda że za tak beznadziejne dekodery pvr każą sobie jeszcze płacić miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej jest w umowie dla abonentów innych platform- umowa na 15 miesięcy do 3 miesięcy gratis, płatne 13 miesięcy wychodzi 81 zł plus do tego do 3 mies. gratis Cinemax, Filmbox i HBO.

 

A nie wolisz wziąć zwykłego Optimum (w tej promocji cena 58 zł) + pakiet Canal+ w opcji włącz/wyłącz? Cena 30 zł/2 miesiące wychodzi Cię 15 zł miesięcznie+58zł Optimum = czyli średnio miesięcznie 73 zł za to samo. A słyszałem że po którymś tam włączeniu/wyłączeniu sami proponują promocyjną cenę za Canal+ ze zobowiązaniem na cały okres umowy miesięcznie można zgarnąc za 10-15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosto...dzwonisz np. 2 grudnia że chcesz włączyć pakiet canal+- w miesiącu w którym włączasz jest on gratisowo ale musisz zostawić na następny miesiąc więc zostawisz na styczeń (płacisz za styczeń normalnie wg cennika 30 zł) i później dzwonisz w ostatnim dniu stycznia i wyłączasz pakiet- czyli wychodzi Cię 30 zł za grudzień i styczeń czyli po 15 miesiecznie jakby na to nie patrzeć.

 

Później znów analogicznie dzwonisz 1-2 lutego że chcesz włączyć (znów masz luty bezplatnie)- 31 marca dzwonisz że wyłączasz i znów masz naliczone 30 zł praktycznie za dwa miesiące. I tak w kółko to samo. Zaoszczędzasz połowę w stosunku do normalnego abo. Podobnie możesz robić z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...