Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W wybranych punktach sprzedaży ruszyła promocja z dekoderem Pace PVR 500 za 0 zł na cały okres umowy czyli 18 miesięcy (a nie 6 jak w standardowej ofercie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow, mam pytanie - chce jutro udac sie do punktu Cyfry po dekoder Philips PVR HD 7201/91 z umowa na 6 miesiecy. Koszt aktywacji to 49 zl. Czy koszt tej aktywacji oplacam w punkcie w momencie podpisywania umowy, czy bedzie doliczona do pierwszego rachunku?

 

Z gory dziekuje za odp. i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie jestem abonentem CP ale w tym tygodniu wysyłam wypowiedzenie. Chcę uzyskac od Polsatu jakąś korzystną ofertę na pełny pakiet z HBO , jednak zastanawiam się też nad wyborem Cyfry (głównie ze względu na sport). Przeglądałem ofertę C+ i programowo najbardziej odpowiada mi pakiet C+ Optimum HD z multiroomem. Cenowo jednak chciałbym się zamknąc w kwocie do 80 zł. z multiroomem. Nie wiem czy nowi klienci mogą coś wynegocjowac ponadto co C+ oferuje ( czyli kwota 77 zł. + 15 zł. za multiroom). Trochę sporo za ten multiroom. Jeśli się nie uda to pozostanę przy zmienionej ofercie Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Tej oferty nie uzyskasasz przez TELESPRZEDAŻ, tylko bezpośrednio w punkcie :-)

Nie sprecyzowałeś, że chodzi o dekoder do multiroomu. Z tego co mi wiadomo to dla nowych chyba tylko pace za 15zł do MR...

Możesz też kupić na własność do MR Sagemcoma HD za 149zł lub moduł CAM CI+ za 199 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dysponuje się własnym sprzętem to nie trzeba od nich brać żadnego. Jeśli posiada się tylko jeden dekoder to można skorzystać z ich Sagemcoma za 0 zł. lub modułu CI+ w dzierżawie przez cały okres umowy też za 0 złotych. Można też dokupić jakikolwiek dekoder umożliwiający odbiór C+ (rzecz gustu jaki model). We wszystkich w/w wariantach opłata miesięczna przez cały okres umowy a więc 18 m-cy wynosi 77 złotych (za wspomniany pakiet). Pod warunkiem oczywiście, że przed upływem połowy roku zrezygnuje się z HBO, Cinemax i Filmbox (do 6 m-cy gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę i interesują mnie oferty:

 

18 miesięczna: pakiet Canal+ Kompakt HD 59zł/mies. albo

15 miesięczna: pakiet Canal+ Kompakt HD 62zł/mies. (3 miesiące wszystkich pakietów gratis) - tj. oferta dla abonentów innych platform.

 

Nie rozumiem tylko jak jest z opcjami gratisowymi. Bo w 18 mies. wariancie niby jest HBO 6 mies. gratis z opcją wyłączenia, ale przy pozostałych opcjach: Cinemax i Filmbox nie ma takiego dopisku. Czyli rozumiem, że gratis jest tylko HBO na 6 mies. bez zobowiązań?

 

Natomiast w wariancie 15 mies. dla abo innych platform niby wszystko jasne. Wszystkie pakiety gratis do 3 miesięcy.

HBO HD, CINEMAX i FILMBOX do 3 miesięcy w prezencie - ale czy potem można zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wybranych punktach sprzedaży ruszyła promocja z dekoderem Pace PVR 500 za 0 zł na cały okres umowy czyli 18 miesięcy (a nie 6 jak w standardowej ofercie) :D

Czy to ma coś wspólnego z tą promocją "HISTORY"? A jeśli nie, to gdzie można odszukać listę punktów z tą ofertą (chodzi mi o Łódź).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Promocja została zakończona w dniu dzisiejszym :-)

 

W wybranych punktach sprzedaży ruszyła promocja z dekoderem Pace PVR 500 za 0 zł na cały okres umowy czyli 18 miesięcy (a nie 6 jak w standardowej ofercie) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce sobie wziąć od cyfry pakiet Canal plus start hd za 39zł. Z związku z tym mam pare pytań: Czy jest możliwość wynegocjowania od nich czegoś dodatkowego? np HBO przez pół roku gratis albo pakiet wyżej przez ile tam gratis? Czy w trakcie umowy mogę sobie dowolnie zmieniac pakiety? Np wezme sobie na jeden miesiać pakiet canal plus kompakt hd za 59 a po tym miesiącu wrócić do start hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...