Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

Mam pytanko odnosnie pakietu Start Hd (14zl/mies).

Jak wyglada sprawa z "dokladaniem" do niego opcji Canal+ ?

Czytalem pare tematow na forum i dowiedzialem sie ze istnieje mozliwosc "wlacz/wylacz". Czy w najnizszym pakiecie rowniez moge uzyc tej sztuczki z placeniem co 2 miesiace ? Czy moge zrezygnowac w kazdym momoencie z wykupionego pakietu "Canal+" ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Chodzi mi o promocję dla osób zmieniających operatora i pakiet Optimum HD za 58 zł miesięcznie (będę brał samą kartę, dekodery będę miał swoje).

Będę chciał go wziąć ale dopiero w lutym bo do końca stycznia mam umowę w ence.

Podczas rozmowy telefonicznej z infolinią dowiedziałem się, że muszę przyjść do punktu cyfry z ostatnim rachunkiem konkurencji nie starszym niż 3 miesiące.

I teraz pytanie skąd mam wziąć taki rachunek, w ence rachunki przychodzą na dekoder, to co mam zrobić zdjęcie tego rachunku w telewizorze i iść do nich z tym zdjęciem?

I drugie pytanie: jak w praktyce jest z tą promocją dla zmieniających operatora. W tej chwili jest tylko taka promocja, czy też jest to stała promocja cyfry dla nowych osób a okresowo zmienia się tylko jej nazwa?

Pytam bo chcę wziąć tę promocję ale dopiero w lutym i nie wiem czy brać teraz czy poczekać do lutego bo w lutym też będzie a chciałbym uniknąć podwójnego płacenia w styczniu cyfrze i ence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jestem nowy w tym temacie, więc proszę o przebaczenie, jeśli gdzieś to pytanie już padło. Interesuje mnie zakup pakietu tylko Canal + HD. Bez żadnych innych pakietów. Po prostu chce podpisać umowę na ileś tam miesięcy i wziąć dekoder HD bez nagrywarki i tylko zestaw Canal + w jakości HD. Czy jest coś takiego w ogóle możliwe, ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. cenią się. chyba zaczekam kilka tygodni. dzięki za info.

A opcja z Canal + HD Start za 56 złotych - na 12 miesięcy, w tym 3 miesiące gratis. Wychodzi ciut drożej, ale jak liczą te 3 miesiące gratis? Czy w opcji na 18 miesięcy za 39 złotych pierwszy miesiąc nie będzie gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...