Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ale miejsce w którym będę instalował dekoder jest poza zasięgiem mux 3 (pozostałe dwa odbierają).

Czyli rozumiem, że jak mam zeza to wpisze sobie parametry tego kanału z Astry i dekoder mi go wyszuka czy też dekoder sam zauważy, że mam konfiguracje pod zeza i sam automatycznie pobierze odpowiednią listę kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o akwizytorach chodzących po domach? Dzisiaj zaoferowano mi ofertę Canal + Optimum HD, na 21 miesięcy, 69 zł + 5zł multiroom + 400zł jednorazowej opłaty. Jestem szczerze mówiąc totalnym laikiem, jeśli chodzi o sprawy TV i chciałbym się dowiedzieć co mam o tym myśleć, bo powiem szczerze, że oferta zaskakująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ściema? Cyfra od zawsze sprzedaje swoją ofertę w systemie dtd. Z reguły oferta jest dużo atrakcyjniejsza niż ta ulotkowa, jednak minusem jest to, że sprzedający wciskają kit na potęgę i żądają ogromnych kwot za instalację, tak jak w podanym przypadku 400pln. Więc trzeba przeczytać dwa razy na co się człowiek godzi, bo najwięcej reklamacji w Cyfrze jest właśnie na późniejszą niezgodność tego co się usłyszało, z tym co się podpisało (bez czytania oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nich 400zł za montaż + części + SGU.

Firma jest autoryzowanym dealerem C+. Teraz pytanie - jakie wałki mogą próbować ludziom wkręcić? (w sensie TV będzie naprawdę działało w jakości HD? Dekodery mogą być średniej jakości?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz sagemcoma HD oczywiście wynajem, dostaniesz do tego pewnie satelitę 80cm wartą 80-90zł do tego kabel jakiś byle jaki. Zobacz sobie stronę C+, mogą ewentualnie naciągnąc cie na dodatkowe pakiety typu HBO czy Filmbox od tego dostają profity. 400zł to cena z kosmosu według mnie, pakiet TV będziesz miał trochę tańszy, ale co z tego jak wybulisz 400zł więc na to samo wyjdzie jakbyś podpisał umowę w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, troszkę daliśmy się wy[beep]zyć, ale sprawa będzie odkręcona, to są naciągacze, co prawda sklep niby autoryzowany, ale montują taki szajs, że to się w głowie nie mieści. Na szczęście żadnej kasy nie wpłaciliśmy, straszą nas teraz jakimiś śmiesznymi kosztami 30 tys. złotych, niby za co? O sprawie rozmawialiśmy już z prawnikiem, teraz wybierzemy się jeszcze do Rzecznika Praw Konsumenckich, ale powie nam pewnie to samo. Dostaliśmy umowę na dostarczenie kolejnej umowy (co za bezsens) i na montaż. Na umowie ani słowa o możliwości odwołania się, a takie prawo przysługuje (10 dni), tak więc mogą nam za przeproszeniem naskoczyć. Cóż, człowiek uczy się na błędach, następnym razem będę ich pięściami z domu wyganiał.

 

No i teraz takie pytanie - jak najlepiej zamówić Cyfrę? Nie chciałbym się drugi raz nadziać na taki szajs, zamawianie przez internet też raczej mi nie pasuje (a raczej nie mi, a mojemu ojcu, to na niego będzie zamawiane). Czy taki: http://www.forumgliwice.pl/cyfra.plus.s ... op/show/25 dealer to taki sam szajs j/w czy raczej można się spodziewać czegoś lepszego, może jest ktoś na forum kto brał od nich coś?

 

Z góry dziękuję za całą pomoc i pozdrawiam.

 

Boże, dzisiaj była druga część sagi firma "kogucik".

Zaczęło się rano, ojciec zadzwonił do tej firmy, aby przekazać, że nie chce, aby monterzy przyjechali do domu i, że rezygnuje z usługi. Rozmawiał z kilkoma osobami, które próbowały go zmusić różnymi groźbami (kara 30 tys. zł, zostawienie dekodera pod drzwiami itp.). O godzinie 15 monterzy pojawili się w domu, nikt im nie otwierał. Potem pojawił się ten sam konsultant, który wcisnął nam wczoraj tą niby umowę, wytłumaczyłem mu swoje obawy to zaczął tłumaczyć: że ta naciągająca firma już nie istnieje (co z tego, że na pieczątce jest dokładnie ten sam adres co tej firmy), że to jest tylko dystrybutor, że on tylko udostępnia samochody dla konsultantów, że on sam jest z Warszawy (pokazywał plakietkę, gdzie było napisane al. Władysława Sikorskiego 5) i próbował nam wcisnąć monterów do domu i podpisanie umowy. Dogadałem się z nim, że dostanę tą umowę i przeczytam (za samo przeczytanie miało lecieć 50 zł dla monterów za dojazd, mimo, że w był wcześniej telefon, że mają nie przyjeżdżać i do tego montowali w okolicy jeszcze kilku osobom), a potem dam znać. Oczywiście z umowy nie zrozumiałem nic, umowę oddaliśmy, pieniędzy nie płaciliśmy, a on sam już oczywiście powkurzany i pospinany poszedł sobie.

Na sam koniec stwierdził (na moją odpowiedź, że zamówimy sobie Cyfrę +, ale inny pakiet i w sklepie autoryzowanym), że jesteśmy już w bazie w Warszawie i jesteśmy zapisani na pakiet Canal+ Optimum HD, innego nie możemy wziąć. I teraz moje pytanie - to był kit na pożegnanie wkurzonego człowieka czy rzeczywiście może tak być? Nie będzie czasem tak, że mimo niepodpisanej umowy rachunek przyjdzie? (z tego co czytałem na temat takich firm to pewne osoby miały tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domokrążcy są cwani brak słów. Ja zamówiłem cyfrę przez infolinie C+ Optimum za 81zł. Może jest tu duża cena ale warto. Kablówka oferowała przez rok Canal+ za 24 zł przez rok a potem chyba było 39zł. Wolałem już wziąć z głownego źródła niż chodzić gdzieś w jakieś boczne kąty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od wczoraj aktywowaną cyfrę, a konkretnie pakiet Optimum HD, przewidujący 110 kanałów, w tym 23 HD. Problem polega na tym, że 11 z tych kanałów HD nie ma i pojawia się komunikat: "brak uprawnień do odbioru tego programu". Zauważyłem też, że brakujące kanały są zawarte w opcji HD Optimum Promo, która do pakietu Optimum HD należy się za darmo. Stąd moje pytanie - czy na włączenie tych programów mam cierpliwie czekać, a jeśli tak to jak długo?? Czy może aktywuje się te programy jakoś dodatkowo telefonicznie? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. Napiszę, jaki rezultat.

Wysłałem maila do biura obsługi w tej sprawie. Zauważyłem też teraz, że w umowie nie mam zaznaczonej kratki z opcją dodatkową. Nie zostałem poinformowany o takiej możliwości przy zakupie. Jeśli to sprzedawca zawinił, to czy mam teraz jakąś możliwość otrzymania tych 11 kanałów, które do pakietu Optimum HD należą się bezpłatnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braniu nowej umowy z pakietem Kompakt HD sprzedawczyni namawia mnie do aktywowania bezpłatnie na czas do 6 miesięcy kanałów HBO, Filmbox i Cinemax.

Wszystko pięknie i fajnie tylko podstawowa umowa na pakiet Kompakt HD jest na 18 miesięcy i mam wątpliwości czy po tych 6 bezpłatnych miesiącach będę miał możliwość wyłączenia tych kanałów premium.

Pani twierdzi, że wystarczy telefon i kanały wyłączą ale coś mi się to nie wydaje bo wątpię aby do pakietu za 38 zł miesięcznie dawali te kanały za free na 6 miesięcy z możliwością późniejszego wyłączenia. Jeżeli już to spodziewałbym się naliczania opłaty za te kanały premium po bezpłatnym okresie przez następne 12 miesięcy do końca umowy podstawowej.

Jak jest w istocie - można po tych 6 bezpłatnych miesiącach te kanały dezaktywować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...