Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też druga strona takiej sytuacji. Jeżeli podpiszesz umowę 2 dowolnego miesiąca jej rozwiązanie następuje z ostatnim dniem tego miesiąca.Jak byś nie liczył przy umowie dwunastomiesięcznej jesteś związany prawie trzynastomiesięcznym kontraktem. Oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy strona http://www.cyfra.tv należy do użytkownika o tym samym nicku, ale ciekawe info można tam znaleźć, a mianowicie - aktualna oferta promocyjna C+ obowiązuje tylko do 28.02.2013.

No tak, jak na mojej stronie dystrybutorskiej wrzucę informację, że promocja kończy się 04.03 i będą tylko standardowe warunki też byś uwierzył? To, że dystrybutor coś napisze na swojej stronie, nie oznacza, że należy to brać za prawdę absolutną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mnie zrozumieliście. Jak wiemy, użytkownik 'cyfra.tv' jest uznawany za wiarygodną osobę i jego informacje z reguły są prawdziwe (pewnie dlatego, że jest pracownikiem C+ ??). W kontekście fuzji platform, data zakończenia promocji dnia 28.02.2013 może wskazywać, że coś 1 marca może się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że do dzisiaj trwa aktualna promocja. Chce kupic C+ Start HD za 39 zł tzn. dzisiaj zarezerwowac a w sobotę 2.03.2013 podpisac umowę tak by miec miesiąc gratis. Może ma ktoś jakieś przecieki czy w kolejnej promocji najtańsza opcja z pakietem C+ będzie korzystniejsza? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...