Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możecie napisać jak się sprzedaje Cyfra po wprowadzeniu oferty z miesiącami gratis? Bo jestem przekonany, że słabo.

 

Cyfra stosuje od pół roku jakiś system, żeby przyzwyczajać abonentów do cen standardowych, stąd ostatnio połówki cen, teraz darmowe miesiące, a potem cena standard. Daje to Cyfrze taką rzecz, że po okresie umowy cena nagle nie rośnie, tylko nieświadomy abonent płaci aż się kapnie, że można taniej. 99%ludzi zapytanych czy woli 5mc gratis, a potem 146, czy 18mc po 99 odpowie, że woli 99pln. Wzorują się nieumiejętnie na Polsacie, gdzie cena do u[beep]ej śmierci jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są sknery. Chciałem wziąć dziś pakiet START na 18 mies. w tej cenie 14 zł ale aby mi zeszłi z ceny za dekoder PACE PVR z 10 zł do 6 zł mies. tak zeby suma wyszła 20 zł miesiecznie- nie dało rady. No to czekamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie ma tych promocji na stronie Cyfry+ a chetnie bym wzial pakiet START w tej cenie nawet na 18 mies. z aktywacja za 1zł. Choc z drugiej strony chyba mniej sie oplaca po 14 zł placac 18 mies. niż placac 19 zł w umowie 18 miesiecznej ale z 6 mies. gratis.

 

Jest http://cyfraplus.pl/oferta.html (na samym dole) na głównej trzeba najechać na "oferta" i kliknąć w "oferta" zamiast "promocje".

Nie wiem jak długo to jest, może słaba sprzedaż i cichaczem wprowadzają lepszą ofertę, bo "głośna" zmiana promo tak szybko byłaby przyznaniem do fiaska.

 

Jak na święta coś extra wprowadzą może z cyferką się przeproszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wyobrazam sobie aby przed świętami była oferta gorsza niż teraz...może obniżą ceny za wynajem pvr (marzenia:)) a może rzucą jeszcze gratisowe miesiące do tych obecnych cen w promocji na 18 mies.- kto wie..... wg mnie warto poczekać...październik to chyba niezbyt dobry czas na podpisywanie umowy, warto zaczekać do drugiej połowy listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem z ciekawości do cyfry inaczej mówiąc poprosiłem o kontakt. Mówię konsultantowi interesuje mnie promocja SUPERCENA C+ za 77zł i pytam się go czy są tam jakieś miesiące gratis. Konsultant NIC NIE WIEDZIAŁ o tej promocji. Usiłował mi wcisnąć promocje za 107zł. Dopiero po paru minutach okazało się że mówię dobrze i że jest pakiet za 77zł ale bez dodatkowych miesięcy. Stwierdził że ta promocja trwa tylko do 22:00(Rozmawiałem wczoraj) jakoś ta promocja nadal wisi. Masakra dosłowna. Ja poczekam do polowy listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że spokojnie można poczekać aż się pojawi oferta świąteczna- z pewnością nie będzie gorsza niż teraz. Październik to chyba jednak niezbyt dobry miesiąc na zawieranie umowy (tuż przed promocjami świątecznymi). Ja mam n-kę jeszcze 3 miesiące i wstrzymuję się aż się pojawi oferta przedświąteczna i wtedy prawdopodobnie wchodzę w Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gadalem z konsultantem, mozesz, wystarczy przedstawic ostatni rachunek, dowod wpłaty np. za n-kę. Tylko musisz miec na papierze. jesli przelew internetowy to na papierze wygenerowane i wydrukowane potwierdzenie przelewu. Robią straszny problem, nie może być mailem przesłane potwierdzenie, nie może być umowa do wglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bezpieczniej zrobił to 2 listopada, wtedy bedzie gratis ten niecały listopad +grudzień i styczeń, płatności od lutego. Choć ja w dalszym ciągu jeśli możesz sugeruję poczekać na świąteczną ofertę. Skoro teraz taki wysyp promocji to muszą dać coś fajnego przed końcem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik

no więc właśnie o tym napisałem, czy obniżą aktywację, czy dorzuca jakieś miesiace gratis czy bonusy to i tak bedzie oferta korzystniejsza niz w tej chwili. Wiadomo ze cudow sie nie nalezy spodziewac, niemniej czyms z pewnoscia beda chcieli zachecic klientow przed swietami, szczegolnie jesli na ta chwile jeszcze konkuruja z n-ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...