Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co mają mówić...zwykli konsultanci sami nie mają bladego pojęcia co będzie za tydzień, dwa.... wiem bo swego czasu pracowałem w BOK a ściślej w dziale windykacji co prawda w n-ce ale przypuszczam że wszędzie jest tak samo. Zauważ, że obecnie w Cyfrze co tydzień, dwa pojawia się nowa promocja i sądzę że również jeszcze w tym roku pojawi się coś innego korzystniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwosc przeniesc umowe na inna osobe w ramach cesji? chodzi mi o to ze moze ktos bedzie brał z Was w niedlugim czasie jakiś pakiet w Cyfrze i wówczas jest możliwość dobrać pakiet Start HD w kwocie 9,9zl i taka kwota by mi odpowiadała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już wiem....raczej wśród dwóch obcych osób jest to trochę niezręczne takie przeprowadzanie sesji...skoro dotychczasowy abonent musi dostarczyć ksero dowodu osobistego i drugiego dokumentu tożsamości przyszłego abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwosc przeniesc umowe na inna osobe w ramach cesji? chodzi mi o to ze moze ktos bedzie brał z Was w niedlugim czasie jakiś pakiet w Cyfrze i wówczas jest możliwość dobrać pakiet Start HD w kwocie 9,9zl i taka kwota by mi odpowiadała...
A nie prościej przedłużyć umowę na Start za 9.90? Po co kombinować z cesją?

 

@miętus skąd pomysł, że trzeba czekać na cesję do 3miesięcy. Cesja jest zatwierdzana w max kilka dni od wpłynięcia dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że pisząc o "ofercie przejęciowej" masz na myśli tą dla abonentów innych platform? A właśnie, mam pytanie w związku z tą ofertą, ponieważ pytałem już dwa razy konsultantów online w tym okienku które wyskakuje przy wyborze oferty i mnie najwzwyczajniej w świecie olali nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

 

Otóż by wziąć tą promocję muszę udokumentować rachunkiem opłaconym z innej platformy. Jednak ja mam obecnie rachunek ostatni z 18 lipca- gdyż nie płacę co miesiąc tylko wpłacam z góry za 3-4 miesiące aby mieć spokój. Tak że na potwierdzeniu przelewu mam większą kwotę niż miesięczna (która jest księgowana na poczte przyszłych miesięcy) ale w tytule przelewu nie mam wyszczególnionych miesięcy, lecz ogólnie wpisane że jest to opłata za abonament. Czy takie potwierdzenie z lipca będzie uznane czy muszę mieć jednak świeże aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu c+ pakietu optimum hd ewentualnie optimum HD. I mam pytanie bo widziałem jakiś abo w supercenie na optimum hd +canal+ na 18miechów.. na razie opłacam nnk hd (ale ostatni miesiąc) dodam, że interesuje mnie sama karta C+... są jakieś lepsze oferty?

 

Najważniejsze pytanie zapomniałem zadać... czy ofertę supercena można wziąść w APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być potwierdzenie wpłaty/przelewu za TNK, wszystkie wpłaty do Cyfrowy Dom. Sp. z o.o. są honorowane :D

 

Dziękuję za info. Tylko w promocji "Supercena" wychodzą pakiety taniej.Jest tylko umowa dłuższa o 3 miesiące.Może w grudniu przed świętami

dadzą jakieś miesiące gratis.Choć i teraz oferta jest atrakcyjna.Mam TNK HD opłaconą do grudnia to jeszcze poczekam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyskakuje na stronie Cyfry okienko z umową w obniżonych cenach na cały okres umowy+1 miesiąc gratis. Czy ktoś zna może ceny w tej promocji?

 

edit: już się dowiedziałem, to ta sama promocja co na 18 mies. w obniżonych cenach tylko 1 miesiac gratis czyli placimy 17 miesiecy- czyli słabo

 

co sądzicie o obecnej promocji dla abonentów innych platform...umowa 15 miesięcy niepełny listopad+grudzień, styczeń gratis od lutego płatność 13 zł za pakiet start hd plus 10 zł pace pvr czyli 23 zł mies. przez 13 miesięcy (większy pakiet nie jest mi potrzebny).

 

Czy sądzicie że jest sens w to wejść wobec fuzji prawdopodobnej w pierwszym kwartale przyszłego roku i możliwości rezygnacji i przejścia na nową ofertę.

 

Czy można się przed świętami spodziewać jeszcze lepszej oferty, jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...