Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli mam omamy jak system mi wyświetla informację "Pod podanym adresem istnieje inny kontrakt w okresie wypowiedzenia, zarejestrowanie nowego kontraktu będzie możliwe po przedłużeniu.... itd" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, chyba że doszło do zmian. :shock:

 

W grudniu XX roku (niedawno) brat podpisał umowę, mimo że tata w tym samym domu miał umowę do końca grudnia XX/stycznia XX+1 (było złożone wypowiedzenie). Niby wyskoczyła informacja, że pod podanym adresem już jest umowa, ale nie przeszkodziło to w zawarciu nowej.

 

Gdyby było tak jak pisze cyfra.tv byłoby to idiotyczne ze strony C+ - co w przypadku gdy pod jednym numerem domu mieszkają dwie rodziny? Albo mieszka ojciec z synem itd itp.? Rozumiem jaki jest cel tej regulacji, ale to takie wrzucanie wszystkich do jednego worka. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dwie różne sprawy 8)

 

Jeśli ktoś ma już umowę na czas określony i zostało mu nie mniej niż 3 miesiące do końca może podpisać drugą umowę, jeśli jest mniej niż 3 miesiące do końca umowy to system nie przepuści umowy na tą samą osobę lub ten sam adres zameldowania chyba, że ta poprzednia umowa zostanie przedłużona na czas określony :D

Byłem ostatnio w punkcie i gość nie pytał ile mi pozostało do końca umowy. Mogłem spokojnie brać nową (drugą umowę na siebie).... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, mój ojciec ma ważną umowe do końca roku, jest mozliwosc już jej aneksowania, ja właśnie co podpisałem na siebie nową umowe z tym samym adresem zameldowania, i umowe mogłem podpisać, oczywiscie wyskoczył mi stosowny komunikat ze pod tym adresem bla bla.... ale umowe można zarejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga cyfra wrzuciła jeden miesiąc więcej gratis. Info dla tych którzy są zdesperowani lub po prostu chcą podpisać umowę teraz.

 

Tylko w ten weekend :)

 

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre/wee ... dowe-promo

 

Nie pozostaje nic innego tylko "pędzić" do salonu :) Teraz w końcu superpremium "spadł" poniżej 100zł/mc (97pln) średnio, czyli do normy z przed paru miesięcy bez żadnej promocji.

 

Oczywiście jest to nadal ściema, gdyż pierwszy niepełny miesiąc jest gratis, więc zostało 10dni z pierwszego miesiąca więc nie ma co go wliczać do średniej i 3 następne razem z extra więc wychodzi superpremium 109zł/średnio.

 

To jest robienie ludzi w bambuko :)

 

Taką promocję powinni ogłaszać 2listopada to jeszcze miało by to sens :)

 

Cyferko czekamy nadal na promocję :) Np 12 miesięcy w stałych dobrych cenach (jak to było w 2010r) a nie kombinacje z miesiącami "gratis" i zawyżonym w kosmos abonamentem. Przecież każdy chciałby wiedzieć od razu ile go to będzie kosztować a nie kalkulator i liczenie średnich, 3 miesiące "darmochy" i 9 miesięcy płaczu :)

 

P.S. nawet jest ładny zegarek odliczający czas do końca tej "rewelacyjnej" oferty, rodem jak na stronie N :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj dodatkowa promocja ze stałymi cenami przez całą umowe: (dotyczy tylko umów na 18miesięcy)

 

1) STAŁY RABAT PRZEZ CAŁY OKRES 18-miesięcznej UMOWY!

CENY PAKIETÓW PO RABACIE:

 

- Canal+ Prestige HD za 144 zł

 

- Canal+ Superpremium HD za 99 zł

 

- Canal+ Optimum HD za 77 zł

 

- Canal+ Kompakt HD za 59 zł

 

- Canal+ Start HD za 39 zł

 

- Optimum HD za 56 zł

 

- Kompakt HD za 38 zł

 

- Start HD za 14 zł.

 

2) aktywacja 49 zł do wszystkich pakietów (Telesprzedaż 1 zł)

 

3) oraz

- opcje HD Optimum Promo oraz HD Kompakt - GRATIS przez cały okres umowy;

- opcja MOOD do 3 miesięcy GRATIS

- opcja HBO GO - GRATIS przez cały okres Umowy przy wyborze pakietu Canal+

Superpremium HD

- opcja EXXXTRA - z RABATEM 15 zł przez cały okres umowy;

- opcja CINEMAX - z RABATEM 5 zł

- opcja Multiroom - już za 10 zł miesięcznie

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie ma tych promocji na stronie Cyfry+ a chetnie bym wzial pakiet START w tej cenie nawet na 18 mies. z aktywacja za 1zł. Choc z drugiej strony chyba mniej sie oplaca po 14 zł placac 18 mies. niż placac 19 zł w umowie 18 miesiecznej ale z 6 mies. gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...