Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Takie 4K to niech sobie wsadzą. Tyle trzeba było czekać, aż łaskawie uruchomią i jeszcze w dodatku tylko przez Iplę przez wybrane modele Samsunga. Super!

• Confused 1

Teraz, Emil.1603 napisał:

Takie 4K to niech sobie wsadzą.

Takie 4K to ja chciałbym na meczach Premier League w NC+.

Obraz jasny bez sztucznych ulepszaczy.

• Upvote 2

Tylko na TV Samsung ?, a ja miałem się pytać dlaczego u mnie jest nie dostępna jakość 4K w IPLA.

5 minut temu, Emil.1603 napisał:

Takie 4K to niech sobie wsadzą. Tyle trzeba było czekać, aż łaskawie uruchomią i jeszcze w dodatku tylko przez IPLĘ przez wybrane modele Samsunga. Super!

Spokojnie, niedługo będzie pewnie szeroko dostępne.

Przecież żyjemy wciąż w takich czasach, że udostępnienie tego od razu wszystkim w różnych możliwych sposobach stanowi ogromny problem ;)

Panowie już się nie mogę doczekać kolejnych meczy w 4K.  Muszę przyznać ,że CP pozytywnie mnie zaskoczył.

Nikt chyba z nas nie myślał ,że w tym roku zobaczy dopisek 4K na kanałach Polsatu.  ;)

Edited by kingofsouth

Teraz, kingofsouth napisał:

Nikt chyba z nas nie myślał ,że w tym roku zobaczy dopisek 4K na kanałach Polsatu. ;)

Ja nie myślałem, ja wiedziałem że to nastąpi. Teraz jeszcze tylko część dalsza: Netia ;)

Żadnych przycięć obrazu, buforowania, spadku jakości nic takiego nie ma miejsca. No chyba, sam tego meczu w 4K to nie oglądam?  ;)

Edited by kingofsouth

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Żadnych przycięć obrazu, buforowania, spadku jakości nic takiego nie ma miejsca. No chyba, sam tego meczu w 4K to nie oglądam? . ;)

Częściowo zaczęli już korzystać z łącz Netii. Od razu widać efekty najlepszej sieci w Polsce. Byle by nutria tego nie sknociła.

Edited by djadijos

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Żadnych przycięć obrazu, buforowania, spadku jakości nic takiego nie ma miejsca. No chyba, sam tego meczu w 4K to nie oglądam?  ;)

Sam pewnie nie ale jakoś dużej ilości osób korzystających z tego to bym się nie spodziewał. Na ostatnią chwilę komunikat o tym meczu w 4K do tego tylko na Tizenach Samsunga. 

Może w końcu i Polsat zacznie 4K trochę pchać do przodu. 

2 minuty temu, roberttosat napisał:

Sam pewnie nie ale jakoś dużej ilości osób korzystających z tego to bym się nie spodziewał. Na ostatnią chwilę komunikat o tym meczu w 4K do tego tylko na Tizenach Samsunga. 

Raczej pewnie sami nie wiedzieli, czy już puszczać w 4K a reszta platform chyba nie ma obsługi 4K w Ipli.

Poza tym rozdzielczość 1080p też sama w sobie daje dosyć duże obciążenie.

Nie było.  Trochę się czuję jak na prywatnym pokazie, bo mało kto oglądał tą transmisję.  ;)

Przełączyłem teraz na studio w NC+ i muszę przyznać, że widać różnicę.

Edited by kingofsouth

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Kosz

37 minut temu, djadijos napisał:

Jak technicznie ??

Nie było cięcia i smużenia?? @kingofsouth

34 minuty temu, kingofsouth napisał:

Nie było.  Trochę się czuję jak na prywatnym pokazie, bo mało kto oglądał tą transmisję.  ;)

Przełączyłem teraz na studio w NC+ i muszę przyznać, że widać różnicę.

Jak puste serwery i "po kabelku" to nie ma co porównywać do satelity. Mogą puścić taką żylete, że nigdy ich C+4K nie doścignie. 

Edited by nieczęstygość

Panowie czy ja przegapiłem debiut 4k w ipli?:D ciekawe czy dzisiaj mecz realu też będzie w 4k:D

15 minut temu, _Artek_ napisał:

Panowie czy ja przegapiłem debiut 4k w ipli?:D ciekawe czy dzisiaj mecz realu też będzie w 4k:D

Nie będzie sprawdzałem swojego Smart TV. Trzeba było wczoraj oglądać. :P

aaaaa tylko dla samsungów ja mam  sony to niewiele przegapiłem ale brawo..... tylko teraz pytanie po [beep]ę wciskali mi Polsat Sport Premium do nowej umowy za 10zł miesięcznie skoro ten sam pakiet mam za darmo w ipli wygrany w graliga i będę miał kiedyś mecze w 4k? chociażby za taką politykę dystrybucji za 18 miesięcy idę do konkurencji........ nawet jak będzie drożej.......brak słów 

@kingofsouth Wczoraj o też porze też nie było informacji, że mecz MU - PSG będzie w 4K, także kto wie :)

Edited by tyrla

5 minut temu, _Artek_ napisał:

aaaaa tylko dla samsungów ja mam  sony to niewiele przegapiłem ale brawo..... tylko teraz pytanie po [beep]ę wciskali mi Polsat Sport Premium do nowej umowy za 10zł miesięcznie skoro ten sam pakiet mam za darmo w ipli wygrany w graliga i będę miał kiedyś mecze w 4k? chociażby za taką politykę dystrybucji za 18 miesięcy idę do konkurencji........ nawet jak będzie drożej.......brak słów 

Od początku CP dawał komunikaty, że będzie testował w 4K mecze i nikt ci nie gwarantował. że będziesz oglądał w tym formacie. Podpisywałeś umowę i dobrze wiedziałeś ,że dostajesz jakość Super HD nie 4K. ;)

Ok ale nie wiedziałem że zdobycie tego samego oakietu  za darmo "na legalu" będzie tak . dziecinnie proste.......o to mi chodzi........