Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, bober1 napisał:

Łatwo obalić Twoje żale. Polsat utworzył kanały tylko pod LM więc oczywistym jest, że ma więcej czasu w ramówce niż NC+ więc studia są długie. A co do gotowania itp. Nie od dziś wiadomo jaki target to użytkownicy Polsatu. Jeszcze jak byłem nastolatkiem to w szkole było wielkie wow jak ktoś miał C+ a CP było dla każdego. Stąd gotowanie i inne takie coby Grażyna z Andrzejem się również zaciekawiła. Od dawna nie rozumiem zachwytów nad studiami itp. tylko ludzie którzy naprawdę nie mają co robić oglądają studio od deski do deski. Dla normalnych ludzi najważniejszy jest mecz w dobie internetu, gdzie te wszystkie smaczki w studiu są podawane

Tylko ta Grażyna i Andrzej nawet otwartego okna w CP nie zobaczyli tych kanałów. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, roberttosat napisał:

NC+ nawet nie zarabiając na sprzedaży Mistrzowskiej Piłki i tak jest do przodu, przecież nie wydali ani złotówki na te prawa a i tak je mają. Poza tym zapowiadanego odpływu abonentów z powodu utraty tych praw też nie ma. Powiedziałbym, że nc+ lepiej wyszło na tym, że polsat im te prawa odsprzedał w postaci PSP niż mieliby je kupić dla siebie.

Czy nie wydali na prawa ani złotówki to bym się kłócił. Za darmo CP im nie udostępniło tych kanałów.

 

Co do samego studia. Tak jak rozumiem te wszystkie jęki nt. poziomu studia Polsatu,  bo jest po prostu żałośne, tak śmieszą mnie teraz ochy i achy jak to w C+ studio było rewelacyjne.

Tak może było zaraz po przejęciu praw przez C+ czyli w 2013 roku. Z biegiem czasu było coraz smętniej, na koniec większość narzekała na studio C+.

Ok, rozumiem, że Polsat jest jaki jest ale nie zakłamujmy teraz rzeczywistości i nie udawajmy, że w C+ była bajka przez wszystkie lata.

 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam już znowu, kolejny raz, jaki to świetny interes zrobiło nc?+, że ma LM i LE na kanałach Polsat Sport Premium u siebie za darmo, że niby nie wydali (i tym samym nie stracili) przez to ani złotówki...:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu napisałem że nie wydali ani złotówki? Nie wydali na prawa, oczywistym jest że za kanały zapłacili. Za te same kanały płacą abonenci więc na pewno na tym lepiej wyszli. 

 

A interes zrobili świetny chociażby dlatego, że nie stracili abonentów z powodu utraty praw do LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ to nie tylko platforma, ale przede wszystkim Canal+, z którego duża część dochodów jest z kabla.

A Canal+ Sport (główny zresztą też) od wielu miesięcy leci totalnie z oglądalnością w dół. W 2018 roku mieli dynamikę -17% dla C+ Sport i -20% dla C+. Dla porównania Eleven +74% ;).

Tak więc z tym gadaniem o świetnie rozegranym marketingu to bym nie odpływał ;).

NC+ się jako tako "wybroniła", natomiast flagowy kanał już nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu żadnej multiligi nie oglądałem.Skupiam się na jednym meczu.

Co do opóźnienia mylisz pojęcia.Nie mam żadnych wobec reszty świata...

 

Nie muszę zreszta mieć żadnych flashscore bo używam SkySports aplikacji na bieżąco informującej mnie o innych wydarzeniach o

aplikacjach bukmacherów nie wspomnę.

Wiec jak chcesz to oglądaj nawet i z tygodniowym opóźnieniem.Wisi mi to

ale nie tłumacz innym jak to robić i co

włączyć a co wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

NC+ to nie tylko platforma, ale przede wszystkim Canal+, z którego duża część dochodów jest z kabla.

A Canal+ Sport (główny zresztą też) od wielu miesięcy leci totalnie z oglądalnością w dół. W 2018 roku mieli dynamikę -17% dla C+ Sport i -20% dla C+. Dla porównania Eleven +74% ;).

Tak więc z tym gadaniem o świetnie rozegranym marketingu to bym nie odpływał ;).

NC+ się jako tako "wybroniła", natomiast flagowy kanał już nie bardzo.

Moim zdaniem wszystko zmieniło się po przekształceniu Cyfry+ w nc+. Już  nie chodzi o samą oglądalność, bo ta w przypadków kanałów premium nie jest najważniejsza. Bardziej właśnie o sam marketing. Pomijając sport - np. w lutym mnóstwo oscarowych filmów i poza kilkoma reklamami w radiu - cisza na ten temat. Nie rozumiem czemu tego nie promują. Do tego brak informacji o comiesięcznych premierach filmowych. Kiedyś cała lista premier na dany miesiąc była publikowana max do 15-tego dnia miesiąca poprzedzającego. 

Nie wspomnę już o takich drobnostkach jak program tv na ich stronie internetowej - kiedyś zawsze minimum na dwa tygodnie - teraz ledwie tydzień z kawałkiem, a niejednokrotnie aktualniejsze informacje o zmianach w ramówce znaleźć można - paradoksalnie - gdzie indziej niż na stronach nadawcy.

Do tego forum stacji - kiedyś tętniące życiem - dzisiaj zamarło na dobre. 

Szkoda. 

2 godziny temu, umek napisał:

W życiu żadnej multiligi nie oglądałem.Skupiam się na jednym meczu.

To żałuj. Ja poprzednie sezony Ligi Mistrzów i Ligi Europy niemal w całości obejrzałem w ten sposób, a i przy okazji decydujących kolejek Lotto Ekstraklasy też tak oglądam. 

Bardzo fajne i praktyczne rozwiązanie. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, roberttosat napisał:

A w którym miejscu napisałem że nie wydali ani złotówki?

 

W tym miejscu:

 

 

16 godzin temu, roberttosat napisał:

przecież nie wydali ani złotówki na te prawa a i tak je mają

 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mnie w tej kolejce LM najbardziej śmieszył Ziyech czytany . przez jednego z "ekspertów"  Polsatu jako "cyje" też mam awersje do języka niemieckiego ale żeby aż tak go kaleczyć ja rozumiem pewien trener już zawsze w polskim komentarzu będzie solskier ale "cyje" to ja na początku nie wiedziałem o kogo chodzi..... nie wiem czy się śmiać czy płakać . 
Podobnie sprawa wygląda z . Panem Mbappe na Boga ja rozumiem że to M jest duże ale  dlaczego i gdzie większość poleskich komendatoriów i  "ekspertów"  czyli ludzi którzy na  tym zarabiają widzi tam "E "którego nie ma? mi nikt nie płaci za oglądanie piłki nożnej......a  uszy mi krwawią..........

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Właśnie Multiliga jest po to, by po kanałach nie skakać,  tak jak teraz trzeba to robić.  

Może "pojęcie jednego z drugim" widać, ale po Twojej wypowiedzi Twojego pojęcia na ten temat na pewno nie widać. 

A co za różnica czy ja skaczę czy ktoś za mnie?Aż tak dosłownie tłumaczyć muszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
12 godzin temu, jaszek napisał:

Czytam już znowu, kolejny raz, jaki to świetny interes zrobiło nc?+,

Zrozum,że NC+ zrobiło ś w i e t n y interes. Z czystego punktu biznesowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo komentatorów to wczoraj oglądałem mecz Olympiakos-Dynamo Kijów i komentował je nieznany mi Paweł Ślęzak,który moim zdaniem wypadał bardzo pozytywnie fajna barwa głosu,emocje w głosie,ogólnie w Polsacie są też młodzi co potrafią komentować,ale oni wolą dalej stawiać na ludzi typu Dziekanowski czy Matysek co nawet nie mają pojęcia jak czytać nazwiska,wczoraj Frankowskiemu w studio się przyglądałem to też takie "O Boże" typ kompletnie nie przygotowany,zero do powiedzenia, widać że w ogóle w weekend nie ogladał meczów tych drużyn o których była mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do studio, najlepsze wg mnie było za czasów N, z Michałem Polem czy Dariuszem Tuzimkiem, bywali Szczęsny lub Gilewicz. Wszystko się popsuło po połączeniu z Cyfrą+ (tzn. Canal+ stracił na jakości, przed fuzją Canal+ był typowym kanałem premium bez reklam między studiem a meczem). Za czasów nc+ Liga Mistrzów wcale nie miała rewelacyjnego studio, szczególnie jak brakowało Twaro i Smoku. Ale start był o 20, więc dało się przeżyć (tym bardziej, że mają bardzo dobrych komentatorów). A teraz to już nie dam rady tego wytrzymać, tych multigodzin z nudą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaszek napisał:

W tym miejscu:

 

A widzisz wyciągasz to co wygodne. Nie wydali ani złotówki na prawa a i tak je mają. Napisze jeszcze raz: na prawa! Wiadomo, że kanały PSP nie dostali za darmo ale nie jest to kwota taka jaką by zapłacili za prawa do LM/LE. Z mojej strony koniec bo nie o tym jest ten wątek.

16 godzin temu, Mnqx napisał:

Swoją drogą, czy ktoś mając w nc+ pakiet VIP+ Max próbował walczyć o włączenie PSP? Jeszcze w sierpniu była mowa, że dla posiadaczy najwyższej opcji kanały będą dostępne bez dodatkowych opłat

 

Gdzie było to info?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, po tych  ponad 10 odcinkach LM u pana Solorza chciałbym żeby wróciła do NC, i bym miał powód do subskrypcji c+ na w necie. Bo to jest tragedia studio jest zrobione pod widza z telewizji otwartej, co jest jednym wielkim nieporozumieniem. Gdzieś do listopada ale teraz chyba żałuję te przedłużonej umowy.  Niestety jeszcze 2 lata zostały. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kanały zrobione na siłę.Odbyło się to tylko i wyłącznie w celu zarobienia na czymś,na czym doskonale wiedzieli że na wyłącznóść nie zarobią.

 

Oddali je konkurencji i kablowkom,sprawiając że nie ma sensu tego nawet jakoś opakować sensownie.

Kolejnym problemem jest moim zdaniem brak jakichkolwiek fachowców,z któymi można pogadać na temat tak mają np Anglicy.My dopiero teraz zaczynami mieć piłkarzy jak Lewy znający piłkę na najwyższym poziomie..ale on nadal gra więc do studia nie przyjdzie.Jest jak jest i kto wie...tak może zostać na następne kilka lat.,nc+ prędko tego nie wygra bo finansowo nie dadzą rady.Chyba że Polsat odpuści ale w obecnej formule i wilk syty i owca cala..

W mojej opinii cała sytuacja z udostępnieniem tych kanałów nc+ jest dość niespodziewana i pokazuje jednak że dwie platformy w Polsce mogą istnieć tyle że widz ma bardzo rozdrobnioną ofertę co kosztuje go zdecydowanie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to porażka, bez Multiligi to kompletny przypał.

 

Zabrano możliwość oglądania ludziom praktycznym - Multiliga to oglądanie wszystkich meczów LIVE + oszczędność czasu.

Do tego jeżeli sie obstawia (dla mnie to główna motywacja żeby odpalić to w ogóle, bo same mecze są obecnie masakrycznie nudne - nieważne czy to LM, LE czy rozgrywki o jakiś Puchar Prezesa) to trzeba sie zaopatrzyć w kilka urządzeń i odpalać po kolei - straszne to, Multiliga jest o wiele lepsza i praktyczniejsza.

 

O ile 2 mecze naraz w LM od 1/8 da sie przeżyć bez Multiligi, o tyle fazy grupowej LM oraz rozgrywek LE aż do 1/4 już nie za bardzo.

 

Jeżeli chce sie widzieć co sie dzieje, to:

TV + Tablet + Telefon = bez skakania max. 3 mecze naraz. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...