Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Łącze 80 Mb/s Neostrada,  Smart TV na kablu i szło jak burza. Bez przycinek, buforowania , klatkowania itd.

Czekam na kolejne transmisje. Następnym razem sprawdzę czy jest dźwięk 5.1

Ja mam nadzieję, że jak najszybciej wprowadzą dekoder 4K i będę mógł oglądać przez satelitę. Oby nie poprzestali tylko na transmisjach internetowych bo poczekam sobie ze 2 lata, póki nie zrobią u mnie światłowodu ;)

28 minut temu, kingofsouth napisał:

@mingo, w tym sezonie to ja widzę 4K, tylko i wyłącznie na Ipli.

Pisząc "jak najszybciej" myślałem o przyszłym sezonie więc niejako się z Tobą zgadzam :P

• Upvote 1

Zawsze może być gorzej..np. wizyta Ferdka Kiepskiego z familią.

Taki show w klimacie disco polo. Wyróżnik Polsatu...

Pozostaje mieć tylko nadzieję,  że za w sumie dwa i pół roku wszystko wróci na swoje miejsce... 

Żałosne to. Ludzie płacą sporo kasy, za te pakiety. A Polsat odwala jakieś cyrki, np. gotowanie, czy muzyka. I eksperci np. Panasewicz. 

Brakuje jeszcze Zenka i Sławomira z Kajrą. 

Serio? Ajax - Real meczem wieczoru? Nieporozumienie...

Jaki macie problem ? Mówią o meczu w studiu - oglądacie. Zaczynają gotować  - idziecie kupić piwo. Naprawdę nie rozumiem tych maniaków którzy woleliby, aby przez 3h w studiu mówili ciągle o meczu. Ja przełączam o 20.58 na mecz, sprawdzam skład i zaczynam oglądać. A marudzić tylko żeby marudzić ? To takie polskie.

• Confused 1
  • Upvote 1

Macie obraz na nc+? U mnie po sekundzie zawiesza obraz i jest tylko dźwięk....

Edit : pomogło odłączenie z prądu. Wszystkie kanały działały, zawieszało tylko tvp1 i psp1 i 2

Samo studio 3h to już przesada. Merytoryki tam niewiele. Ładnie się Wichniarek wyjaśnił, mówiąc że tyle gadali o MU a oni zagrali badziew.  Ja bym mógł zrozumieć tą kuchnię, te social media, ten kącik muzyczny, tych dzieci jako widownię, ale najważniejszego nie ma - ekspertów od futbolu. Większość brzmi jak typowe kanapowe janusze, co widzieli to powiedzą. Zero przemyśleń, ciekawych wniosków, newsów z drugiej/trzeciej ręki i przede wszystkim - Okrojona znajomość futbolu europejskiego.

A dlaczego zrezygnowali na PSP2 z wejściem na antenę o 20.14??

Edited by MartinFC

Polsat Sport Premium 1 Super HD, dźwięk wyprzedza obraz, czy tylko u mnie tak jest ? :/

O widzę, że nie jestem sam.

Edited by booboo

3 godziny temu, mara68 napisał:

I znowu tak jak wczoraj odblokowano te kanały promocyjnie w nc+.

Chyba tylko dla abonentów, którzy mają Canal+.

kingofsouth ale się podjarałeś tym 4k że już mieszają ci się różne rzeczy. Równie dobrze można powiedzieć że dzisiejszy mecz na TVP sport hd to przepaść z tym co było na TVP sport sd...

• Upvote 1

Ależ ja ci tego prawa nie odbieram. Tylko jak porównujesz takie transmisje to porównuj je np. z transmisjami w C+4k.

A tak z ciekawości to nadawali w HDR czy bez ?

Bez HDR, co w moim odczuciu wyszło o wiele lepiej niż z  HDR. Choć z drugiej strony nie wiadomo kto robił tą transmisje w 4K i czy pierwotnie była w HDR.

Szkoda,że CP nie podzielił się tą wiedzą.

Edited by kingofsouth

Bo w Polsacie 4k to ciągle temat tabu. Ciągle nie wiadomo jak to 4k ma u nich wyglądać. Czy tylko okazjonalne transmisje w Ipli czy również wejdą na satelitę. Może po tej pierwszej transmisji pojawi się więcej szczegółów na ten temat.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Bez HDR, co w moim odczuciu wyszło o wiele lepiej niż z  HDR. Choć z drugiej strony nie wiadomo kto robił tą transmisje w 4K i czy pierwotnie była w HDR.

Szkoda,że CP nie podzielił się tą wiedzą.

Powszechnie wiadomo, że HDR w telewizorach, to w przeważającej większości pic na wodę fotomontaż ze względu na jakość matrycy, a dokładniej maksymalną jasność. Coś w stylu pirdyliona sztucznie generowanych herców(klatek), którymi chwalą się producenci w specyfikacjach telewizorów. 800Hz CMR :D

Nawet twój wynalazek, mimo że nazywasz go premium,  posiada mocno kulawy HDR, a raczej atrapę HDR z prawdziwego zdarzenia.

- średnia jasność w trybie HDR – nieco ponad połowa z deklarowanych 1000 cd/m^2,
- niska selektywność tonalna w trybie HDR

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/samsung-55mu7002-test.html

12 godzin temu, Patjyk napisał:

Żałosne to. Ludzie płacą sporo kasy, za te pakiety. A Polsat odwala jakieś cyrki, np. gotowanie, czy muzyka. I eksperci np. Panasewicz. 

Brakuje jeszcze Zenka i Sławomira z Kajrą. 

Jestem ciekaw co będzie w następnym sezonie.  :D

@śmiechu warte , nie wziąłeś pod uwagę , że mogę mieć telewizor po kalibracji, bo kto bogatemu zabroni. 8-)

Wróćmy do kanałów PSP, bo tego dotyczy ten wątek. 

Edited by kingofsouth

18 godzin temu, umek napisał:

Tak tylko oglądanie sportu z opóźnieniem w moim przekonaniu mija się z celem.Probowalem  tak z mundialem w 4K i powiadomienia na smartfonie minutę przed faktem na ekranie..nie tedy droga.

Oglądając mecz w tv przez satelitę też masz opóźnienie. Tak naprawdę tylko będąc na stadionie masz spotkanie na żywo.

Co do powiadomień z np. flash score to ja ustawiam tylko te mecze których nie oglądam. Jak mi coś przyjdzie, to wtedy zmieniał kanał i oglądam gola. Ustawienie powiadomień na oglądany mecz jest według mnie bez sensu.

A wszystko tak naprawdę i tak sprowadza się do braku multiligi...

Edited by puszczyk
  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1