Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Wczoraj w oģole nie oglądałem tego studia.We wtorek jeszcze jakoś wytrzymałem ale to się dłuży niesamowicie.Za mało merytoryki.Słabi goście w studiu.

Myślicie, że jest szansa, że Polsat odsprzeda licencję NC+, umożliwiając im tym samym transmitowane np. połowy meczów LM? Nie ukrywam, że dla fanów piłki nożnej byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby NC+ zachowało prawa. Transmisje na C+, to profesjonalizm pełną gębą. 

Edited by Xentic
  • Haha 2

NC+ wyszło teraz na tym lepiej, niż wtedy, kiedy mieli prawa do LM.

• Confused 2
  • Upvote 1

13 minut temu, Xentic napisał:

Myślicie, że jest szansa, że Polsat odsprzeda licencję NC+, umożliwiając im tym samym transmitowane np. połowy meczów LM?

Tylko po co? NC+ nadal daje dostęp swoim abonentom do LM nie wydając na to pieniędzy.

Wilk syty i owca cala. ;)

Edited by kingofsouth
  • Confused 1

NC+ nawet nie zarabiając na sprzedaży Mistrzowskiej Piłki i tak jest do przodu, przecież nie wydali ani złotówki na te prawa a i tak je mają. Poza tym zapowiadanego odpływu abonentów z powodu utraty tych praw też nie ma. Powiedziałbym, że nc+ lepiej wyszło na tym, że polsat im te prawa odsprzedał w postaci PSP niż mieliby je kupić dla siebie.

• Upvote 1

Serio te mózgi wybrały o 19 za najciekawsze spotkanie Rapidu Wieden z Interem ?

Wichniarek miał rację - tacy z nich eksperci, że nie powinni siedzieć w studio.

• Upvote 1

O czym Ty w ogóle piszesz?Z jakim opóźnieniem?Minutowym?W momencie gdy ja mam na smartfonie z 10 aplikacji,które mi mogą wynik pokazać o znajomych nawet nie wspomnę..

Tak było, widziałem to na żywo i stwierdzam, że to najmądrzejsze co tam zostało powiedziane od początku istnienia. Samozaoranie wersja mistrzowska ;)

@shevchenko1987 najmądrzejsze by były gdyby zostały wypowiedziane bez ironii. Wichniarek to powiedział żeby w pewien sposób usprawiedliwić siebie i pozostałych, a ośmieszyć "hejterów", którzy by im wypomnieli jak się bardzo znają na piłce. To była zawoalowana obrona siebie i pozostałych "ekspertów". 

• Upvote 1

Wiem, wiem... Tak się tylko śmieje ;) Dzisiaj w studiu Ligi Europy sami piłkarze i dziennikarze, a jak jest Liga Mistrzów to dają artystów. Kto to ustala?

Dziekanowski jest w studio PSP na jakimś etacie? Tragiczny jest ten Pan.

A Smokowski jako prowadzący studio jest świetny. Zmienia te czasami smętne pogawędki w interesujące dyskusje.

Niestety, "Dziekan" ma tam jakieś specjalne układy, bo jest zdecydowanie częściej od innych. "Smok" ma po prostu wieloletnie doświadczenie w tym co robi najlepiej, czyli prowadzenie studia dzięki czemu jako jedyny wnosi koloryt do tego smutnego studia ;)

Ciekawe czy (bardzo) żałuje transferu do CP...

Edited by shevchenko1987

W sumie dlaczego? Zarabia pewnie więcej, jeździ na komentowane mecze I miażdży wszystkich w studio. Wydaje się najbardziej inteligentny z tego całego towarzystwa polsatowego.

Chociażby dlatego, że zamiast robić poważną piłkę uczestniczy w tym całym śmiesznym, kolorowym polsatowskim jarmarku ;)

Wśród takiego towarzystwa rozwój jest praktycznie zerowy, a można nawet się cofnąć w rozwoju :P

• Confused 1

Przypominam,że to NC+ zakończyło z nim współpracę, a nie na odwrót. 

• Confused 2

Uwielbiam hejterów, którzy twierdzą, że LM straciła na atrakcyjności bo przesunięto mecze o 15 minut albo, o zgrozo, przejął je Polsat. Jakby Polsat miał wpływ na to jak przebiega spotkanie. Co więcej, hejterzy twierdzą że jakby NC+ pokazywała tegoroczna LM to wtedy wszystko byłoby cacy. Naprawdę nie wiem czy mam się śmiać czy płakać słuchając takich teorii.

• Confused 5
  • Upvote 5

W nc+ nie byłoby cyrku w postaci klaskającej na zawołanie publiczności, kuchni mistrzów, muzyki mistrzów, pseudoekspertów w studio, niemerytorycznych dyskusji, mało emocjonującego komentarza (za wyjątkiem Borka, Iwanowa czy Smokowskiego [choć on lepiej jak studio prowadzi dla mnie]). Tyle "grzechów" Polsatu mogę wymienić które mi się osobiście rzucają w oczy po paru miesiącach LM w ich wykonaniu. 

• Confused 2
  • Upvote 6

Łatwo obalić Twoje żale. Polsat utworzył kanały tylko pod LM więc oczywistym jest, że ma więcej czasu w ramówce niż NC+ więc studia są długie. A co do gotowania itp. Nie od dziś wiadomo jaki target to użytkownicy Polsatu. Jeszcze jak byłem nastolatkiem to w szkole było wielkie wow jak ktoś miał C+ a CP było dla każdego. Stąd gotowanie i inne takie coby Grażyna z Andrzejem się również zaciekawiła. Od dawna nie rozumiem zachwytów nad studiami itp. tylko ludzie którzy naprawdę nie mają co robić oglądają studio od deski do deski. Dla normalnych ludzi najważniejszy jest mecz w dobie internetu, gdzie te wszystkie smaczki w studiu są podawane

• Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1