Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pełnej rozpiski, ale w tym tygodniu nie komentował żadnego meczu LM, teraz hitu Liverpool- Bayern też nie komentuje. Najlepsi powinni być ekspertami w czasie najciekawszych pojedynków. Zobacz w Eleven, tam potrafią komentować kilka meczów w weekend. Da się? A w Polsacie hity dostają Hajty czy Kołtonie. Gdzie sens i logika?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Nie mam pełnej rozpiski, ale w tym tygodniu nie komentował żadnego meczu LM, teraz hitu Liverpool- Bayern też nie komentuje. Najlepsi powinni być ekspertami w czasie najciekawszych pojedynków. Zobacz w Eleven, tam potrafią komentować kilka meczów w weekend. Da się? A w Polsacie hity dostają Hajty czy Kołtonie. Gdzie sens i logika?

Widocznie w Polsacie zdają sobie sprawę, że za dużo dobrych nie mają. A że całą reszta trzyma równy niski poziom to nie ma znaczenia kto pojedzie.  Ale to nie jest wytłumaczeniem.

 

Wichniarek jest przypisane do dwumeczu Napoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Nie chodzi o znaczek, ale o jakość komentarza Hajty czy Kołtonia. Tylko tyle i aż tyle. Mają świetnego eksperta- Wichniarka, to trzymają go w studiu. Przecież to bez sensu.

Wichniarek to się nadaje jedynie do studia. Podczas komentarza cały czas się myli, jest słaby, współkomentator musi go poprawiać. 

Dodatkowo jest bufonowaty, co mi osobiście się nie podoba.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mozna wywnioskować, że źle,  bo jest znaczek Polsatu a nie CANAL+:chair:

Dokładnie o tym jest ten forumowy wątek. :-)
Jakiś płaczek, gdzieś kiedyś napisał, że Smokowski, tuż po przejściu do Polsatu, mocno stracił na jakości. ;-)
Ciekawe co by napisał gdyby Smok wrócił do C+...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jestem przekonany, że osoba posiadająca LM jeszcze za czasów NC+ , nie jest wstanie zaakceptować obecnej formuły. 

Dobrze ktoś tu napisał, że to ma kształt nadający się do telewizji otwartej. Do kanałów Premium to średnio pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ogólnie jakby tak patrzeć, to po co kupować abonament u jakiegokolwiek operatora jak wszystko w sieci można znaleźć.  Tylko takim tokiem myślenia to daleko się nie zajedzie.

Takim sposobem nie będzie rozwoju. Ja wiem,że dla niektórych Janusz Nosacz 4ever i w naszym powalonym kraju chwali się cwaniactwo jako "zaradność", ale właśnie przez takich m.in. koncerty na BluRay w Polsce nie wychodzą. Streaming kiepskiej jakości albo DVD max. Miałem dużo kodów do Ipla Polsat Sport Premium. Mogłem jak Janusze sprzedawać na allegro. Jednak rozdałem znajomym, bo skoro dostałem za darmo to sprzedaż tego, było by wyjątkowym c.h.amstwem.

Jeszcze cieszenie się, że złamano zabezpieczenia i nagrania można odszyfrować i przez to serwis streamingowy nadawcy nie ma szans na rozwój.

Nosz kurła somsiady...

Edytowane przez djadijos
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie muszą inwestować w nowy dekoder 4K oraz miejsce na satelicie.  A ostatnia transmisja udowodniła,  że takie rozwiązanie również się sprawdza. A co najważniejsze,  to nie trzeba być abonentem CP , by taki mecz w jakości 4K sobie obejrzec. Czego chcieć więcej? 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Tylko dla kogo ta inwestycja? Dla 2000 posiadaczy tv Samsung Smart TV Tizen z dość szybkim internetem raczej stacjonarnym i wykupionym na Ipli (a nie rozdanym w kodach, bo one w końcu stracą ważność!) za bagatela 40 zł na 7 dni?

Mój kod straci ważność 30 czerwca, ale to nie ma znaczenia.  Tak naprawdę obecnie to ten pakiet , można wykupić za 40 zł miesięcznie,  wystarczy być abonentem Plusa.  Wiem,że są to spore pieniądze, ale lepiej to już wygląda od tych 40 zł za 7 dni co napisałeś. ;)

Tak jak @bugmenot, napisał od czegoś trzeba zacząć. Czemu Smart TV z system Tizen to nie wiem, ktoś w CP sobie tak wymyśli i tak jest.  Co do Internetu to masz rację,  ale do większości usług streemingowych, gdzie jest jakość 4K zalecany jest szybki Internet stacjonarny. Wtedy masz pewnosc , że nie będziesz pisał: działa fatalnie, buforuje itd.  :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
20 godzin temu, bart18 napisał:

Mecz Liverpool - Bayern będzie transmitowany w 4K na Ipli, jest informacja na stronie pakietu. :)

Już wyświetla się informacja w Ipli w pakiecie PSP. :D

 

1.jpg

 

Ten sam mecz w rozdzielczości HD dostępny jest na PSPPPV1

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...