Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, umek napisał:

A co za różnica czy ja skaczę czy ktoś za mnie?Aż tak dosłownie tłumaczyć muszę?

 

Tak piszesz o tej dosłowności a tak Ci ciężko zrozumieć, że ten "ktoś" skaczący za mnie przełącza się tam gdzie padła bramka albo jest ciekawie? Mam ślęczeć wpatrzony we flashscore i latać po kanałach tam gdzie padnie bramka?

 

Ile jeszcze razy trzeba to napisać, że nikt nikogo nie zmusza do oglądania multiligi ale też nikt nie ma prawa zabraniać komuś jej oglądania "bo się nie da tak oglądać". Każdy lubi to co lubi i powinien mieć wybór. Nie lubisz multiligi to nie oglądaj ale nie wmawiaj na siłę innym, że multiliga jest słaba i jej się nie da oglądać.

12 godzin temu, umek napisał:

A co za różnica czy ja skaczę czy ktoś za mnie?Aż tak dosłownie tłumaczyć muszę?

 

Tak piszesz o tej dosłowności a tak Ci ciężko zrozumieć, że ten "ktoś" skaczący za mnie przełącza się tam gdzie padła bramka albo jest ciekawie? Mam ślęczeć wpatrzony we flashscore i latać po kanałach tam gdzie padnie bramka?

 

Ile jeszcze razy trzeba to napisać, że nikt nikogo nie zmusza do oglądania multiligi ale też nikt nie ma prawa zabraniać komuś jej oglądania "bo się nie da tak oglądać". Każdy lubi to co lubi i powinien mieć wybór. Nie lubisz multiligi to nie oglądaj ale nie wmawiaj na siłę innym, że multiliga jest słaba i jej się nie da oglądać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skupić się na jednym meczu. Ale Ty wolisz obrazki a ja całą książkę.

I ze pozwolę zadać pytanie:w którym momencie komuś czegoś broniłem?;)

Kiedy też napisałem ze jest słaba?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MartinFC napisał:

Tomasz Hajto skomentuje mecz Juventusu? Kto był tak złośliwy i wysłał go na mecz drużyny z znienawidzonej przez niego ligi? :D

Szkoda że w TVP zanosi się na alternatywę w postaci Dariusza Szpakowskiego.

 

Bedzie do tego meczu komentarz audiodeskrypcyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale macie problemy, zamiast skupiać się na wartości, jaka prezentuje mecz, to skupiacie sie, o czym mówią komentatorzy, czy mają piskliwy głos itp. Studio jest tylko przystawką, a niektórzy traktują je jako ważniejsze niż sam mecz. 

 

Tyle problemów, nie podoba się, zawsze możecie kupić bilet i pojechać na stadion... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mingo napisał:

 

Tak piszesz o tej dosłowności a tak Ci ciężko zrozumieć, że ten "ktoś" skaczący za mnie przełącza się tam gdzie padła bramka albo jest ciekawie? Mam ślęczeć wpatrzony we flashscore i latać po kanałach tam gdzie padnie bramka?

 

Ile jeszcze razy trzeba to napisać, że nikt nikogo nie zmusza do oglądania multiligi ale też nikt nie ma prawa zabraniać komuś jej oglądania "bo się nie da tak oglądać". Każdy lubi to co lubi i powinien mieć wybór. Nie lubisz multiligi to nie oglądaj ale nie wmawiaj na siłę innym, że multiliga jest słaba i jej się nie da oglądać.

 

Polsat nigdy nie robił multiligi i nigdy jej nie zrobi! Koniec i kropka. :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Ale macie problemy, zamiast skupiać się na wartości, jaka prezentuje mecz, to skupiacie sie, o czym mówią komentatorzy, czy mają piskliwy głos itp. Studio jest tylko przystawką, a niektórzy traktują je jako ważniejsze niż sam mecz. 

 

Tyle problemów, nie podoba się, zawsze możecie kupić bilet i pojechać na stadion... 

Ludzie płacą i to sporo,to mają prawo wymagać, więc takie farmazony zachowaj dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnie lewych streamów nie jest karalne, tylko ich udostępnianie. Ale to i tak głupota - kręcenie bata na samego siebie. Ceny za dostęp do praw od tego niższe nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ogólnie jakby tak patrzeć, to po co kupować abonament u jakiegokolwiek operatora jak wszystko w sieci można znaleźć.  Tylko takim tokiem myślenia to daleko się nie zajedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
4 godziny temu, FanMMA napisał:

Ludzie płacą i to sporo,to mają prawo wymagać, więc takie farmazony zachowaj dla siebie.

Farmazony to wieczne marudzenie, że próbują wprowadzić coś nowego w studio, bo jest kuchnia czy muzyka mistrzów. Próbują czymkolwiek urozmaicić monotonne gadki to oczywiście wszystkim źle.

 

Płacisz za dostęp do meczu, otrzymujesz go, w całkiem przyzwoitej jakości, ale nadal źle.

 

Mozna wywnioskować, że źle,  bo jest znaczek Polsatu a nie CANAL+:chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...