Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, michael112 napisał:

W zeszłym tygodniu - też we wtorek - była awaria Canal+, dzisiaj Polsatu. Więc nie można mówić że lepiej traktują tych czy tych klientów.

Klienci Canal+ Online mają do dyspozycji wszystkie Polsaty Sport Premium. W Polsacie Box Go nie ma 3-6. Dlaczego? 
Jak grała reprezentacja Polski w eliminacjach MŚ to na C+ Online mecze leciały, Polsat Box Go nie. Ponieważ? 

Edytowane przez liverfan4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Polsat Box Go na Androidzie się kompletnie wysypała. Nic nie działa. Na Samsungu wyskakiwał ciągle błąd 1403 ,ale za któryś razem PSP 1 odpalił  i na razie działa. Jakimś cudem obejrzałem pierwszą połowę meczu. 

Polsat OTT większość kanałów dziś też ostro przymula.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mingo napisał:

To jest właśnie poleganie na streamie internetowym. Rok temu uważałem że to możliwe, po wejściu viaplay i ich pierwszych problemach uznałem że to problemy wieku dziecięcego i stream jest przyszłością. Dziś czekam na mecz cały wieczór, mam dostęp tylko przez Polsat Box Go, jest jakaś awaria i muszę się ratować jakimś nielegalnym streamem. A idź Pan w CH... z takim oglądaniem. 

 

13 godzin temu, danielpes5 napisał:

Aplikacja Polsat Box Go na Androidzie się kompletnie wysypała. Nic nie działa. Na Samsungu wyskakiwał ciągle błąd 1403 ,ale za któryś razem PSP 1 odpalił  i na razie działa. Jakimś cudem obejrzałem pierwszą połowę meczu. 

Polsat OTT większość kanałów dziś też ostro przymula.

 

 

13 godzin temu, liverfan4 napisał:

Nom, apka na Androidzie nadal nie działa. Można wejść przez przeglądarkę, ale jak szukasz odnośnika do meczu to "brak wyników wyszukiwania". Zakładka z kanałami TV też martwa. 

No, ale "online" to przecież najlepsza opcja dla telewizji, platform i takich tam. Pamiętam, jak jakiś czas temu pisałem w sprawie sposobu oglądania - sat, czy internet. Gdyby mogli, to niektórzy by mnie pocięli, jak wykazywałem złe strony internetu, wykazując jednocześnie pozytywy satelitarnego przekazu.

 

Taka mała satysfakcja dla mnie tylko - u mnie w domu mięliśmy naprawdę wspaniały wieczór piłkarski, z jedynie sportowymi emocjami.

 

Pozdrawiam - zwolennik przekazu satelitarnego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć Ci co nie mogą u siebie powiesić anteny satelitarnej bo akurat są przeszkody terenowe ? Jedyną opcją pozostaje operator kablowy ( w którym akurat PSP nie ma i raczej nie będzie...) lub IPTV.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam mecz realu na Polsat Sport Premium 3 PPV Super HD.

I na 65 calowym telewizorze Sony wygląda to bardzo słabo.

1. Nie rozumiem po co Polsatowi takie wielkie loga i tyle tych idiotycznych napisów.

2. Po co nadają tyle tych kanałów:

1. Eleven Sports 1

2. Eleven Sports 2

3. Eleven Sports 3

4. Eleven Sports 4

5. Polsat Sport Premium 1

6. Polsat Sport Premium 2

7. Polsat Sport Premium 3

8. Polsat Sport Premium 4

9. Polsat Sport Premium 5

10. Polsat Sport Premium 6

11. Polsat Sport

12. Polsat Sport Extra

13. Polsat Sport News

14. Polsta Sport Fight

 

Mamy 14 kanałów a treści jest na 6-8, stworzyć 6 kanałów HD do tego 2 4K i treściwie je zapełnić po co tyle tworów, gdzie tu ekologia i jakość?

 

3. Kolejna rzecz: zamiast jakiś kuchni ligi mistrzów innych bzdur i pseudo ekspertów, zainwestować w porzadne serwery i kodek Dolby Audio.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, piotrek93 napisał:

Ogladam mecz realu na Polsat Sport Premium 3 PPV Super HD.

I na 65 calowym telewizorze Sony wygląda to bardzo słabo.

1. Nie rozumiem po co Polsatowi takie wielkie loga i tyle tych idiotycznych napisów.

2. Po co nadają tyle tych kanałów:

1. Eleven Sports 1

2. Eleven Sports 2

3. Eleven Sports 3

4. Eleven Sports 4

5. Polsat Sport Premium 1

6. Polsat Sport Premium 2

7. Polsat Sport Premium 3

8. Polsat Sport Premium 4

9. Polsat Sport Premium 5

10. Polsat Sport Premium 6

11. Polsat Sport

12. Polsat Sport Extra

13. Polsat Sport News

14. Polsta Sport Fight

 

Mamy 14 kanałów a treści jest na 6-8, stworzyć 6 kanałów HD do tego 2 4K i treściwie je zapełnić po co tyle tworów, gdzie tu ekologia i jakość?

 

3. Kolejna rzecz: zamiast jakiś kuchni ligi mistrzów innych bzdur i pseudo ekspertów, zainwestować w porzadne serwery i kodek Dolby Audio.

 

Nie zapominaj o Eleven Sport 1 4K który jest także na transponderze Polsatu. Potrafią ograniczyć bitrate pozostałych kanałów.

Jeśli mają coś nadawać na Eleven Sport 1 4K - tym bardziej że to dubel kanału Eleven Sport 1 4K który także jest w Canal+.

Jakby się nie mogli dogadać i pousuwać zdublowane kanały.

Było by więcej miejsca na transponderach i lepsza jakość kanałów.

 

PS. Do tego ilość kanałów jest wprost proporcjonalna do ilości - możliwości sprzedania czasu reklamowego. Wzrasta ilość kanałów - wzrasta ilość reklam - wzrasta ilość pieniędzy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma tego samego właściciela, ale to oddzielne spółki, prawa, które ma Eleven nie może emitować Polsat i odwrotnie. Kanały PSP powstały specjalnie na rzecz LM by transmitować wszystkie mecze LM ( co jest wymagane przez UEFA) i też dlatego by je dystrybuować osobno do partnerów satelitarnych i kablowych.  Właściwie jedyny kanał do likwidacji to PSF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ja zawsze oglądam na tvp, ale tym razem była burza  i zerwało mi nagranie. Zorientowałem się o tym kiedy leciała w następnym dniu powtórka. Na polsacie coś nie mam szczęścia ich wyłapać. Oni w kółko meczą skróty z srody a o wtorku już zapomnieli.

Sory, wolę po polsku słuchać. Płacę to i wymagam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...