Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

44 minuty temu, tyrla napisał:

Paweł Ślęzak pracuje zazwyczaj jako reporter przy 1. lidze.

No a ja I ligi nie oglądam stąd nie słyszałem go jeszcze :)

2 godziny temu, jaszek napisał:

W tym miejscu:

A widzisz wyciągasz to co wygodne. Nie wydali ani złotówki na prawa a i tak je mają. Napisze jeszcze raz: na prawa! Wiadomo, że kanały PSP nie dostali za darmo ale nie jest to kwota taka jaką by zapłacili za prawa do LM/LE. Z mojej strony koniec bo nie o tym jest ten wątek.

16 godzin temu, Mnqx napisał:

Swoją drogą, czy ktoś mając w nc+ pakiet VIP+ Max próbował walczyć o włączenie PSP? Jeszcze w sierpniu była mowa, że dla posiadaczy najwyższej opcji kanały będą dostępne bez dodatkowych opłat

Gdzie było to info?

• Upvote 2

Wiecie co, po tych  ponad 10 odcinkach LM u pana Solorza chciałbym żeby wróciła do NC, i bym miał powód do subskrypcji c+ na w necie. Bo to jest tragedia studio jest zrobione pod widza z telewizji otwartej, co jest jednym wielkim nieporozumieniem. Gdzieś do listopada ale teraz chyba żałuję te przedłużonej umowy.  Niestety jeszcze 2 lata zostały. 

• Like 1

To są kanały zrobione na siłę.Odbyło się to tylko i wyłącznie w celu zarobienia na czymś,na czym doskonale wiedzieli że na wyłącznóść nie zarobią.

Oddali je konkurencji i kablowkom,sprawiając że nie ma sensu tego nawet jakoś opakować sensownie.

Kolejnym problemem jest moim zdaniem brak jakichkolwiek fachowców,z któymi można pogadać na temat tak mają np Anglicy.My dopiero teraz zaczynami mieć piłkarzy jak Lewy znający piłkę na najwyższym poziomie..ale on nadal gra więc do studia nie przyjdzie.Jest jak jest i kto wie...tak może zostać na następne kilka lat.,nc+ prędko tego nie wygra bo finansowo nie dadzą rady.Chyba że Polsat odpuści ale w obecnej formule i wilk syty i owca cala..

W mojej opinii cała sytuacja z udostępnieniem tych kanałów nc+ jest dość niespodziewana i pokazuje jednak że dwie platformy w Polsce mogą istnieć tyle że widz ma bardzo rozdrobnioną ofertę co kosztuje go zdecydowanie więcej.

• Like 3

Polsat to porażka, bez Multiligi to kompletny przypał.

Zabrano możliwość oglądania ludziom praktycznym - Multiliga to oglądanie wszystkich meczów LIVE + oszczędność czasu.

Do tego jeżeli sie obstawia (dla mnie to główna motywacja żeby odpalić to w ogóle, bo same mecze są obecnie masakrycznie nudne - nieważne czy to LM, LE czy rozgrywki o jakiś Puchar Prezesa) to trzeba sie zaopatrzyć w kilka urządzeń i odpalać po kolei - straszne to, Multiliga jest o wiele lepsza i praktyczniejsza.

O ile 2 mecze naraz w LM od 1/8 da sie przeżyć bez Multiligi, o tyle fazy grupowej LM oraz rozgrywek LE aż do 1/4 już nie za bardzo.

Jeżeli chce sie widzieć co sie dzieje, to:

TV + Tablet + Telefon = bez skakania max. 3 mecze naraz. 

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Tomasz Hajto skomentuje mecz Juventusu? Kto był tak złośliwy i wysłał go na mecz drużyny z znienawidzonej przez niego ligi? :D

Szkoda że w TVP zanosi się na alternatywę w postaci Dariusza Szpakowskiego.

To jest już rozpiska komentatorska?

Na stronie weszło jest napisane że hit środowy skomentują Iwanow i Hajto, a wtorkowy Feddek i Kołtoń.

Liverpool- Bayern skomentują Feddek i Kołtoń!? Premium pełną gębą. Brak słów. Polsat jednak powinien trzymać się jak najdalej od piłki nożnej.

• Confused 1
  • Upvote 3

Prawda jest taka że Polsat zepsuł całą przyjemność oglądania LM I LE .A te całe nowoczesne studio niech sobie wsadzą głeboko w 4 litery

• Thanks 1
  • Upvote 5

21 minut temu, jacekmalina30 napisał:

Nie rozumiem. Kołtoń to świetny expert, takiego na pewno brakuje w L+E.

Ale nie do komentarza,piskliwy głos ma.

12 godzin temu, umek napisał:

A co za różnica czy ja skaczę czy ktoś za mnie?Aż tak dosłownie tłumaczyć muszę?

Tak piszesz o tej dosłowności a tak Ci ciężko zrozumieć, że ten "ktoś" skaczący za mnie przełącza się tam gdzie padła bramka albo jest ciekawie? Mam ślęczeć wpatrzony we flashscore i latać po kanałach tam gdzie padnie bramka?

Ile jeszcze razy trzeba to napisać, że nikt nikogo nie zmusza do oglądania multiligi ale też nikt nie ma prawa zabraniać komuś jej oglądania "bo się nie da tak oglądać". Każdy lubi to co lubi i powinien mieć wybór. Nie lubisz multiligi to nie oglądaj ale nie wmawiaj na siłę innym, że multiliga jest słaba i jej się nie da oglądać.

12 godzin temu, umek napisał:

A co za różnica czy ja skaczę czy ktoś za mnie?Aż tak dosłownie tłumaczyć muszę?

Tak piszesz o tej dosłowności a tak Ci ciężko zrozumieć, że ten "ktoś" skaczący za mnie przełącza się tam gdzie padła bramka albo jest ciekawie? Mam ślęczeć wpatrzony we flashscore i latać po kanałach tam gdzie padnie bramka?

Ile jeszcze razy trzeba to napisać, że nikt nikogo nie zmusza do oglądania multiligi ale też nikt nie ma prawa zabraniać komuś jej oglądania "bo się nie da tak oglądać". Każdy lubi to co lubi i powinien mieć wybór. Nie lubisz multiligi to nie oglądaj ale nie wmawiaj na siłę innym, że multiliga jest słaba i jej się nie da oglądać.

• Confused 1
  • Upvote 2

Nie. Skupić się na jednym meczu. Ale Ty wolisz obrazki a ja całą książkę.

I ze pozwolę zadać pytanie:w którym momencie komuś czegoś broniłem?;)

Kiedy też napisałem ze jest słaba?

Edited by umek

15 godzin temu, MartinFC napisał:

Tomasz Hajto skomentuje mecz Juventusu? Kto był tak złośliwy i wysłał go na mecz drużyny z znienawidzonej przez niego ligi? :D

Szkoda że w TVP zanosi się na alternatywę w postaci Dariusza Szpakowskiego.

Bedzie do tego meczu komentarz audiodeskrypcyjny?

Wszyscy narzekacie na studio... Wolę takie niż ta jalowa gadke w canal+, co prawda gotowanie i muzyka nie na miejscu ale reszta jest ok.
Na c+ byśmy mieli gadanine długa do porzygu i rozdrabnianie, jeszcze ten Twarowski na którego patrzeć nie mogę..

• Confused 5
  • Sad 2
  • Upvote 1

Ale macie problemy, zamiast skupiać się na wartości, jaka prezentuje mecz, to skupiacie sie, o czym mówią komentatorzy, czy mają piskliwy głos itp. Studio jest tylko przystawką, a niektórzy traktują je jako ważniejsze niż sam mecz. 

Tyle problemów, nie podoba się, zawsze możecie kupić bilet i pojechać na stadion... 

• Confused 6
  • Upvote 1

Każdy ma prawo do swojej oceny. Studio mam gdzieś, ale jeśli "ekspertami" są Hajto czy Kołtoń, to będę to krytykował i tyle.

• Confused 1
  • Upvote 3

14 godzin temu, mingo napisał:

Polsat nigdy nie robił multiligi i nigdy jej nie zrobi! Koniec i kropka. :locked:

• Sad 1

Nie bądź tego taki pewien bo LM w nc+ też nie miało być (nie żebym Ci przypominał Twoje słowa) ;-D Jeżeli uznaliby, że warto to na pewno by była i jeszcze może być.

• Upvote 1

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Ale macie problemy, zamiast skupiać się na wartości, jaka prezentuje mecz, to skupiacie sie, o czym mówią komentatorzy, czy mają piskliwy głos itp. Studio jest tylko przystawką, a niektórzy traktują je jako ważniejsze niż sam mecz. 

Tyle problemów, nie podoba się, zawsze możecie kupić bilet i pojechać na stadion... 

Ludzie płacą i to sporo,to mają prawo wymagać, więc takie farmazony zachowaj dla siebie.

Ale nikt im nie każe płacić - wystarczy internet i dobry streem i jedziemy! ;)

• Confused 4
  • Upvote 1

@roberttosat z całym szacunkiem, ale co ty porównujesz zrobienie nieudolnej kopii do kradzieży prawdziwego przedmiotu ;)

Oczywiście według prawa autorskiego i karnego to czyny zabronione i tego nie pochwalam, ale porównanie jest nie na miejscu.

• Confused 1