Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Trzeba też dodać że przynajmniej u mnie transmisja 4K idzie z (chyba) małym opóźnieniem w stosunku do TV, ok. 10-15 sekund (sugeruję się livescorem).

Edited by bart18

1 minutę temu, bart18 napisał:

Trzeba też dodać że przynajmniej u mnie transmisja 4K idzie z (chyba) małym opóźnieniem w stosunku do TV, ok. 10-15 sekund (sugeruję się livescorem).

Serio, czyli opóźnienie na transmisji 4K jest mniejsze niż na tym samym meczu w Super HD?

To ciekawe.

Edited by kingofsouth

Przy 20mbs w pierwszej połowie dwa razy mi się przyciski ale to tak na sekundę także nie jest źle... :)default_sad.png

40 zł za 7 dniowy pakiet w internecie...i już piszą że obraz gorszy niż w C+...co wcale nie dziwi..

Patrząc jak zrobiło to BT,Sky,C+...tak slabo.

Tutaj naprawdę można polemizować. Jakie mecze widziałeś , że stwierdzasz że nie jest gorszy? To tak na początek. :D

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Serio, czyli opóźnienie na transmisji 4K jest mniejsze niż na tym samym meczu w Super HD?

To ciekawe.

U mnie około 40 sekund na korzyść 4K.

• Thanks 1

Podsumowując dzisiejszy wieczór ;) Większa liczba oglądających mecz w jakości 4K, a cały mecz bez przycięć, buforowania itd. Jest dobrze. 

[wycięty offtop]

Wracając do głównego tematu - nie wiem ile pasma i zasobów Polsat przygotował na PSP w 4K w Ipli, ale na razie dają radę. Bardzo miło patrzeć jak streaming live poszedł u nich do przodu względem tego jak 5 lat temu wyglądało to przy okazji MŚ w siatkówce (albo jak nadal to wygląda u konkurencji ;)).

2 godziny temu, NobelM napisał:

Jaki bitrate jest teraz na PSP1 na satelicie? Wygląda to nieźle.

Zanotowałem dzisiaj wynik rzędu ~17 Mbit/s. Standardowo: średnio nie mniej - nie więcej.

Zobaczymy gdy będzie tylko 1. spotkanie o danej godzinie, bo tego jeszcze na PSP nie grali, wtedy 5. kanałów powinno nadawać wyłącznie plansze info, chyba, że załączą w tym samym czasie na innym kanale powtórkę meczu.

• Like 1

Ćwoki znowu zablokowali możliwość nagrań. Miałmi się nagrać mamgazyn skrótówi [beep]a. W zeszłym tygodniu było ok,teraz znów kombinują.

Wczoraj miałem odczucie że oglądam mecz Liverpool kontra Lewandowski.

Już to irytujące się robi jak prawie całe spotkanie ohy i ahy na Lewandowskiego. Tym bardziej że nie grał jakiegoś wybitnego spotkania, prawie go nie było widać ale według komentatorów to 70% spotkania grał tylko Lewandowski. 

• Upvote 2

10 godzin temu, bart18 napisał:

U mnie około 40 sekund na korzyść 4K.

U mnie tak samo. 

14 minut temu, SatZnawca napisał:

Wczoraj miałem odczucie że oglądam mecz Liverpool kontra Lewandowski.

Już to irytujące się robi jak prawie całe spotkanie ohy i ahy na Lewandowskiego. Tym bardziej że nie grał jakiegoś wybitnego spotkania, prawie go nie było widać ale według komentatorów to 70% spotkania grał tylko Lewandowski. 

Zgadzam się. W wybitnej formie to on nie jest od dłuższego czasu. Zresztą metryka robi swoje, więc będzie już teraz coraz słabszy.  

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Podsumowując dzisiejszy wieczór ;) Większa liczba oglądających mecz w jakości 4K, a cały mecz bez przycięć, buforowania itd. Jest dobrze. 

U mnie ze 2 razy zdarzyło się, że buforowało, ale na krótko. 

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tutaj naprawdę można polemizować. Jakie mecze widziałeś , że stwierdzasz że nie jest gorszy? To tak na początek. :D

Według mnie jednak gorszy. Niczego nie zaklinam ;)

Podsumowując: Tak mnie porwał wczoraj ten mecz obrazem, komentarzem i stylem, że zasnąłem po pierwszej połowie. ;)

Edited by shevchenko1987
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

U mnie na Android TV zero przycięć było przez cały mecz. We wcześniejszych meczach grupowych również nie było przycinek. Mogę jedynie napisać, że jakość w dniu wczorajszym (w moim przypadku super HD) była znacznie lepsza niż w meczach grupowych. A porównując do Vectry, która mam na co dzień i oglądam np. naszą ligę w C+ HD to jest wielka różnica na korzyść Ipli.👏

Jak ktoś ma przycięcia Ipli to problem może leżeć w Wifi, ta aplikacje są delikatne i reagują na minimalne zaniki zasięgu, po kablu powinno być ok.

36 minut temu, mad85 napisał:

Jak ktoś ma przycięcia Ipli to problem może leżeć w Wifi, ta aplikacje są delikatne i reagują na minimalne zaniki zasięgu, po kablu powinno być ok.

Smart TV na kablu to podstawa. Co do Meczy w 4K w Ipli to  obraz na plus, dźwięk na minus.

Edited by kingofsouth

Wystarczy dobry router i żadnych kabli nie ma potrzeby ciągnąć.

• Like 1

2 minuty temu, umek napisał:

Wystarczy dobry router i żadnych kabli nie ma potrzeby ciągnąć.

A możesz doradzić?😉