Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[wycięty offtop]

 

Wracając do głównego tematu - nie wiem ile pasma i zasobów Polsat przygotował na PSP w 4K w Ipli, ale na razie dają radę. Bardzo miło patrzeć jak streaming live poszedł u nich do przodu względem tego jak 5 lat temu wyglądało to przy okazji MŚ w siatkówce (albo jak nadal to wygląda u konkurencji ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NobelM napisał:

Jaki bitrate jest teraz na PSP1 na satelicie? Wygląda to nieźle.

Zanotowałem dzisiaj wynik rzędu ~17 Mbit/s. Standardowo: średnio nie mniej - nie więcej.

Zobaczymy gdy będzie tylko 1. spotkanie o danej godzinie, bo tego jeszcze na PSP nie grali, wtedy 5. kanałów powinno nadawać wyłącznie plansze info, chyba, że załączą w tym samym czasie na innym kanale powtórkę meczu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem odczucie że oglądam mecz Liverpool kontra Lewandowski.

 

Już to irytujące się robi jak prawie całe spotkanie ohy i ahy na Lewandowskiego. Tym bardziej że nie grał jakiegoś wybitnego spotkania, prawie go nie było widać ale według komentatorów to 70% spotkania grał tylko Lewandowski. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bart18 napisał:

U mnie około 40 sekund na korzyść 4K.

U mnie tak samo. 

 

14 minut temu, SatZnawca napisał:

Wczoraj miałem odczucie że oglądam mecz Liverpool kontra Lewandowski.

 

Już to irytujące się robi jak prawie całe spotkanie ohy i ahy na Lewandowskiego. Tym bardziej że nie grał jakiegoś wybitnego spotkania, prawie go nie było widać ale według komentatorów to 70% spotkania grał tylko Lewandowski. 

Zgadzam się. W wybitnej formie to on nie jest od dłuższego czasu. Zresztą metryka robi swoje, więc będzie już teraz coraz słabszy.  

 

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Podsumowując dzisiejszy wieczór ;) Większa liczba oglądających mecz w jakości 4K, a cały mecz bez przycięć, buforowania itd. Jest dobrze. 

U mnie ze 2 razy zdarzyło się, że buforowało, ale na krótko. 

 

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tutaj naprawdę można polemizować. Jakie mecze widziałeś , że stwierdzasz że nie jest gorszy? To tak na początek. :D

Według mnie jednak gorszy. Niczego nie zaklinam ;)

 

Podsumowując: Tak mnie porwał wczoraj ten mecz obrazem, komentarzem i stylem, że zasnąłem po pierwszej połowie. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Android TV zero przycięć było przez cały mecz. We wcześniejszych meczach grupowych również nie było przycinek. Mogę jedynie napisać, że jakość w dniu wczorajszym (w moim przypadku super HD) była znacznie lepsza niż w meczach grupowych. A porównując do Vectry, która mam na co dzień i oglądam np. naszą ligę w C+ HD to jest wielka różnica na korzyść Ipli.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
36 minut temu, mad85 napisał:

Jak ktoś ma przycięcia Ipli to problem może leżeć w Wifi, ta aplikacje są delikatne i reagują na minimalne zaniki zasięgu, po kablu powinno być ok.

Smart TV na kablu to podstawa. Co do Meczy w 4K w Ipli to  obraz na plus, dźwięk na minus.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Madekp napisał:

A możesz doradzić??

 

Do telewizora najlepiej zrobić połączenie kablowe. Karty wifi w telewizorach są bardzo mizerne i wspierają najczęściej tylko standard N, co pozwala na transfery rzędu 20-50Mbit. Kupno routera wspierającego standard AC poprawi prędkość tylko w urządzeniach, które ten standard wspierają (np. nowsze smartfony czy laptopy/tablety).

 

W moim przypadku połączenie wifi powodowało irytujące buforowanie. Jeśli nie możesz pociągnąć kabla, rozważ rozwiązania "powerline" czyli wykorzystanie instalacji elektrycznej. W skrócie, kupujesz dwa urządzenia do kontaktu, do jednego wpinasz LAN, z drugiego wyprowadzasz go do telewizora. Można wówczas kupić switch na wyjściu, i podłączyć kablem pozostałe urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, regedit32 napisał:

 

Karty wifi w telewizorach są bardzo mizerne i wspierają najczęściej tylko standard N, co pozwala na transfery rzędu 20-50Mbit.

 

W moim przypadku internet komórkowy z RBM (BTS Play), TV połączony przez  WiFi 2,4 GHz, wg Netflix dowload ~60-70 Mbit/s. Zacięć nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, xMaraSSx napisał:

 

W moim przypadku internet komórkowy z RBM (BTS Play), TV połączony przez  WiFi 2,4 GHz, wg Netflix dowload ~60-70 Mbit/s. Zacięć nie uświadczyłem.

 

To już zależy od Telewizora. Twój najwidoczniej ma lepszą kartę sieciową od mojego. Mój LG to tani model 4K, który posiada bardzo mizerną kartę sieciową. Naprawiając problemy z internetem na swoim TV, trzeba mieć to na uwadze, żeby zastosować skuteczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...