Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie, na PSP2 rozmowa chwilę temu dotyczyła o słabym stanie murawy na Wembley, gdzie trwa obecnie spotkanie Tottenham - Barcelona. Czy przyczyną nie jest przypadkiem zniszczenie jakie mogło nastąpić podczas gali boksu zawodowego w zeszłym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, begos napisał:

Angielska prasa potwierdza, że przyczyną złego stanu murawy są ciężkie konstrukcje trybun VIP podczas walki Joshua Povietkin oraz częste opady deszczu w ostatnim czasie w Londynie.

Jakos mieszkajac pod Londynem nie odnotowalem w ostatnim czasie znaczacych opadow. Ba, nie zanotowalem praktycznie zadnych opadow ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mieszkam w Londynie i deszczu tutaj nie było od kilkunastu dni. Przynajmniej w moich okolicach. A że do Wembley mam niedaleko, to tym bardziej mogę powiedzieć że deszczu nie widziałem. Co najwyżej ciemniejsze chmury.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, adam160 napisał:

Poszli po rozum do głowy. Dziś o 18.55 wszystkie kanały zapełnione.

 

No tak ale te mecze to wybierała maszyna losująca chyba, że oni się tak znają na piłce.

O 19 brak ciekawego meczu Salzburg-Celtic, który jest ciekawsze niż wszystkie mecze, które dodali.

O 21 brak wicelidera ligi rosyjskiej Krasnodar-Sevilla, a jest hicior Jablonec-Dynamo Kijów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. kolejka LM

23 października (wtorek)

18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium (PSP 1)

18:55 BSC Young Boys - Valencia (PSP 2)

21:00 Manchester United - Juventus (PSP 1)

21:00 Ajax Amsterdam - SL Benfica (PSP 2)

21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno (PSP PPV 3)

21:00 AS Roma - CSKA Moskwa (PSP PPV 4)

21:00 Szachtar Donieck - Manchester City (PSP PPV 5)

21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon (PSP PPV 6)

 

24 października (środa)

18:55 Club Brugge - AS Monaco (PSP 1)

18:55 PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur (PSP 2)

21:00 Paris Saint Germain - SSC Napoli (PSP 1)

21:00 Barcelona - Inter Mediolan (PSP 2)

21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt (PSP PPV 3)

21:00 Liverpool - Crvena Zvezda (PSP PPV 4)

21:00 Lokomotiv Moskwa - Porto (PSP PPV 5)

21:00 Galatasaray - Schalke 04 (PSP PPV 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę oglądał: 

 

23 października (wtorek)

18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium (PSP 1)

21:00 Manchester United - Juventus (PSP 1)

24 października (środa)

18:55 PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur (PSP 2)

21:00 Paris Saint Germain - SSC Napoli (PSP 1)

lub

21:00 Barcelona - Inter Mediolan (PSP 2)

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia po możliwości zobaczenia kanałów PSP. Mam wrażenie,że to kanał nie tylko dla takiej grupy  wielkich fanów piłki, fanów dogłębnych analiz,a ma tam się o dziwo odnaleźć widz mniej zaangażowany. Stąd obecność osób takich jak Panasewicz czy kącik kulinarny. Studio bardzo efektownie się prezentuje, ma duże możliwości. Moim zdaniem z tego co widzę nie jest do końca wykorzystane. PSP zbyt skupia się na wybranym przez siebie meczu i jego omawiają przez dwie godziny. Chciałbym i tego mi brakuje- omówienie wszystkich czekających nas spotkań, analiza gry danych zespołów, przegląd prasy przed meczami , fragmenty przedmeczowych konferencji. To jest zbyt przegadane, do tego by wystarczyło studio Cafe Futbol. 

Na plus bramki po meczach i studio skrótów już punktualnie. No i studio analiz- system libero. Co do składu komentatorów i ekspertów- znamy ich wady i zalety z ich z innych anten Polsatu i nie spodziewam się nagle,że ich wady znikną i Ci, których za orłów nie uważałem się nimi staną. Na pewno widać,że Polsat nie otwiera się na nowe środowiska i młodych ludzi z jakiś portali fanklubowych itd.

No i jeszcze rzecz, o której nie wiem czy była tu mowa. Publiczność. Nie widzę sensu. Moim zdaniem nawet fajnie by było, gdyby zaprosili właśnie jakieś osoby z fanklubów w barwach klubowych, gdyby także ktoś z widowni mógł się podzielić swoimi wrażeniami ze spotkania,gdyby jeszcze taki fan wszedł w polemikę np. z jakimś gościem zza stołu, gdyby była możliwość żywej dyskusji to było by bardzo ciekawe.  Może własnie na widowni posadzić ewentualnie kogoś znanego, który kibicuje danej drużynie i z nim ewentualnie zrobić krótką rozmowę,a nie zapraszać do stołu eksperckiego. Tutaj ta publiczność ma za zadanie klaskać gdy wchodzą na antenę. Szczerze - to ja już wolę bez publiczności niż z publiką, której za to płacą,a ma bo to widać po minach w głębokim poważaniu LM. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy sieci kablowych złożą w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o sprawdzenie, czy Polsat nie ogranicza w Polsce konkurencji. Chodzi o prawa do pokazywania meczów Ligi Mistrzów.

https://www.forbes.pl/biznes/operatorzy-sieci-kablowych-zloza-w-uokik-przeciw-polsat/x4fcxs6

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwał przetarg na Ekstraklasę, Polsat prawdopodobnie zamierzał sprzedawać LM i Ekstraklasę w pakiecie Premium. Więc zostawili sobie furtkę do ewentualnej podwyżki cen. Obecnie sytuacja wygląda tak, że LM zostanie na tych samych zasadach. Po pierwsze bo generalnie Polsatowi strategia nie wypaliła i LM nie okazała się magnesem, pod drugie bo UEFA popsuła ten produkt i jego wartość jest dużo mniejsza (mecze o 19 zabiły klimat LM) . Po trzecie, sama realizacja, opakowanie LM przez Polsat im nie wyszła i już sami to muszą wiedzieć. Po czwarte LE kompletnie odpada w związku z brakiem polskich drużyn i chyba interesuje przeciętnego widza tyle co liga szkocka.  

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...