Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, SatExpert napisał:

Prawie półtoragodzinny magazyn z bramkami z LE... :/ To nawet dla mnie będą ciężkie trzy lata... :facepalm:

Te kanały są tak Premium, że na obejrzenie skrótów czy to LM czy LE mogą sobie pozwolić tylko ludzie, którzy nie wstają rano do pracy ?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adip napisał:

Jestem zniesmaczony tymi kanałami z ligą mistrzów, może i jakość obrazu jest ok , ale dlaczego jest nadawany dźwięk PCM 2.0 ?, kurka wodna, NC+ nadawał DD3.2.1.

Ja oglądam przez nc go na laptopie via kino do TV i powiem ci że mi się głos fajnie rozchodził- komentarz z centralnego a stadion świetnie było słychać zwłaszcza z tylnych kolumn i wcale to nie wyglądało na gołe stereo- czyżby nc go miało dostęp do oryginalnej ścieżki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OlafS napisał:

Ja oglądam przez nc go na laptopie via kino do TV i powiem ci że mi się głos fajnie rozchodził- komentarz z centralnego a stadion świetnie było słychać zwłaszcza z tylnych kolumn i wcale to nie wyglądało na gołe stereo- czyżby nc go miało dostęp do oryginalnej ścieżki :?:

 

Mam jeszcze do końca września  nc+ , wszystkie kanały Polsat sport premium, podczas rozgrywek ligi mistrzów, we wtorek, nadawane były z dźwiękiem PCM 2.0 , pomyślałem więc ,że może na Polsacie cyfrowym, te kanały będą nadawane z lepszym dźwiękiem, i na środowe mecze ligi mistrzów przełączyłem się na Polsat , i tu nastąpiło moje rozczarowanie , gdyż na platformie Polsatu, też był dźwięk PCM 2.0 

Moje kino domowe na bieżąco wyświetla informacje, jaki aktualnie dźwięk jest nadawany, DD3.2.1 , czy DD2.0 , albo PCM2.0, i mogę z całą pewnością stwierdzić , że kanały Polsat Sport Premium , we wtorek i środę, tak na Polsacie , jak i na NC+ były nadawane tylko w PCM 2.0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pierścień napisał:

Zmieniła się plansza (?) na kanałach PPV. No bardziej adekwatna do zawartości. ;)

Również wydaje mi się, że dokonano zmiany graficznej i dźwiękowej przy nadal obrazie statycznym. Jedyną rzecz jaką bym osobiście zmienił to podmienił piłkę na oficjalną z Ligi Mistrzów zamiast tej „biedronki” ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby trener Jacek Gmoch dorwał się do tego super nowoczesnego telewizorka, którym się tak szczycą to aż bym zaczął oglądać te studio. ?

 

Fajne są te wstawki między programami ze skrótami meczów sprzed lat. Gdyby zrobili jakiś program właśnie z takimi fragmentami to bym z chęcią to oglądał. Fajnie sobie poprzypominać finały czy hitowe starcia sprzed 15 lat.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie,macie Polsat Sport,Extra,News i do tego teraz Premiumy,płacicie xx złotych a PSV-Ajax i tak nie obejrzycie w HD w telewizji tylko zapraszają na iplę i polsatsport.pl

 

Tylko pieniążki się liczą od klienta,ale żeby pomyśleć "mamy tak mało praw do lig piłkarskich,w Holandii w sezonie jest 6 meczów na które patrzy cała Europa,to damy je na jednym z kanałów" to już dla nich za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne plusy LM w Polsacie są takie, że Polsat transmituje więcej meczów, niż NC+, co częściowo usprawiedliwia brak Multiligi (pewnie Polsat uznał, że jest w takiej sytuacji niepotrzebna), oraz to że jest dostępna na obu platformach, do czego osobiście nadal nie jestem w pełni przekonany. Ogólnie jednak minusów jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Polsat transmituje więcej meczów, niż NC+

To był wymóg przy nowym przetargu, także to nie do końca zasługa Polsatu.

 

Cytat

co częściowo usprawiedliwia brak Multiligi

Nijak nie usprawiedliwia to braku multiligi. Można sobie poskakać na kanałach, ale pewności co do obejrzenia wszystkich czy choćby większości bramek nie masz. Teoretycznie możesz siedzieć z nosem w livescorze i przełączać tam, gdzie padła bramka, ale co to za przyjemność?

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem multiliga jest zbędna w tym momencie. Wszystkie mecze są pokazywane w tv. Dla ludzi których interesuje ogladanie meczu po łebkach - polecam strony internetowe np Livescore. Właczasz jeden mecz w tv, reszte śledzisz w necie.Jak cos to przerzucasz tylko kanal w tv. 

Ewentualnie mogliby z nią ruszyć dopiero od fazy pucharowej. Przecież do prowadzenia multiligi tez potrzeba "kumatych" ludzi,a Polsat ledwo znajduje obsade na pojedyncze mecze.?

Chociaz swoja droga mają w ekipie Smokowskiego,który jak dobrze pamiętam w nc+ prowadził multilige rozgrywek pucharowych.Nie pamiętam już czy w LM czy LE. Ale na pewno by miło było usyszeć go w tej roli. ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim, równie skromnym, zdaniem, Multiliga jest najbardziej potrzebna właśnie teraz, bo w fazach pucharowych jest mniej meczy jednocześnie do ogarnięcia.

Osobiście od zawsze kiedy istnieje Multiliga, włączyłem ją i po pilota sięgałem ponownie po zakończeniu wszystkich spotkań, w tym czasie ogarniając inne rzeczy "domowe".

Tylko nie piszcie, że od śledzenia wszystkich bramek są skróty, bo nikt, kto pracuje od rana następnego dnia, lub/i ma małe dzieci, które budzą się w nocy, nie będzie siedział i czekał na skróty do 1 w nocy. Tak samo nie obejrzy następnego dnia nagranych skrótów, bo w pracy i tak dowie się o wszystkich wynikach od znajomych, więc żadna to frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno się z wami nie zgodzić. Teraz multiliga wjechałaby jak złoto i zdecydowanie najpotrzebniejsza jest w fazie grupowej. Niestety, kanały Super Hiper Ekstra Premium za 40 zł na miesiąc to za mało, żeby coś takiego osiągnąć. Dodaliby multilige to byś musiał przedłużyć umowę na 72 miesiące.

 

Porady odnośnie livescore'a od Panów powyżej przypominają mi słynne już porady od byłego prezydenta Komorowskiego "zmień pracę, weź kredyt". Uwierzcie mi, każdy z nas wie o istnieniu takich stron ale wolelibyśmy mieć multiligę, niż bawić się w takie ułomne zastępniki. 

 

Nędzny komentarz, słabi eksperci i mało meczów LE - na ten moment tylko z tym kojarzą mi się "świetne" kanały od Polsatu. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...