Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chociaż jestem szczęśliwym abonentem NC+, to mogę jedynie skrytykować Polsat za dobór komentatorów w pierwszej kolejce. I komentowanie hitu przez Czarka Kowalskiego w duecie z Wdowczykiem. Podczas gdy Borek i Iwanow(najlepsi wg mnie ze starej ekipy Polsatu) jadą na inne mecze głównie po to, żeby zrobić wywiad z Glikiem, czy Lewandowskim. :D Multiligi nigdy nie oglądałem, a w studio Canal+ zalatywało nudą po odejściu Twara i Smoka. 

Jeśli chodzi o studio, bo czytam, że mi je zabiorą w NC+, to marna strata w fazie grupowej. Ne ma czasu na gadające głowy przy dwóch meczach o różnych porach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ezequiel93 napisał:

Podczas gdy Borek i Iwanow(najlepsi wg mnie ze starej ekipy Polsatu) jadą na inne mecze głównie po to, żeby zrobić wywiad z Glikiem, czy Lewandowskim.

Wyjaśnienie jest proste. Polsat z LM celuje w Januszy a nie zagorzałego kibica piłki. Sposób dystrybucji ("przedłuż umowę" zamiast "wykup pakiet za określoną kwotę") czy właśnie dobór komentatorów idealnie to pokazują. Janusz ma się zainteresować grającymi w LM Polakami, więc i tam dają najlepszych komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Witek678 napisał:

To po co wykupujecie ten kanał, skoro tyle narzekacie? Zrezygnujcie 

To gdzie mamy do ch0lery oglądać legalnie mecze LM i LE w Polsce, co??? Od wieków wiemy, że zawsze jak Polsat coś sportowego kupi to my, kibice, mamy przechlapane. Ostatni raz, kiedy pokazali coś prawidłowo to EURO 2008 (najlepsza sportowa oprawa turnieju w historii polskiej tv). Co bylo potem? Czego się nie dotknęli to zamieniali w pył. Nawet polskiej ekstraklasy nie byli w stanie pokazać jak należy. Zresztą oni nawet 1.ligi nie potrafią ogarnąć, a biorą się za LM. Wisienką na torcie to oczywiście MŚ w siatkówke w 2014 roku. Tego im nikt nie zapomni.

 

Każdy kibic przy jakimkolwiek przetargu trzyma kciuki, aby tylko prawa nie wpadły w ręce solorzy. Tyle jest warta ta stacja, i tyle jest warta ich marka w Polsce. Gnojenie praw sportowych, tandentne programy typu talent show i paradokumenty o poziomie dna.

 

A z LM będziemy się męczyć jeszcze 3 lata.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Wybór meczów to istna kpina. Skoro te całe "Super HD" jest tylko na dwóch kanałach to powinni już tam pokazywać najlepsze spotkania. Czy mam więc rozumieć, że hitem Ligi Europy jest mecz Standard Liege - Akhirsaspor??!! To naprawdę jest mocniejszy mecz niż choćby Eintracht-Lazio? Transmisja tylko dwóch meczów o 19 to już w ogóle żenada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...