Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dobre pytania.

Yellowstone to największy hit Paramount od lat. To tak, jakby dzisiaj HBO oddało np Grę o Tron komuś innemu.

Wszyscy zaczynają już być pod ścianą i sprzedają licencję do NF, żeby nie zgasić światła?

Netflix po sukcesie Suits w tym roku, widzi ze trzeba znowu na produkcje na licencji postawić?

Sprzedaję do NF, bo ten jest łasy na produkcje innych  i daje dobrą kasę?

Czy też brakuje NF takich hitów jak Wednesday, Gambit czy Squid Game itd (czyli wielkie hity oglądalności), bo w 2023 takiego nie miał i im się również biznes zaczyna nie spinać?

 

Na to wszystko pewnie niebawem dostaniemy odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym mowa. To serial Paramount. A na świecie poza USA (np Kanada) jest na platformie Paramount+ czy w Europie na SkyShowtime (tam gdzie dociera platforma).

Tu chodzi dlaczego się pokusili na sprzedaż największego hitu zamiast najpierw tylko spin offu np 1883. Dlaczego to zrobili? I dlaczego NF ostatnio jest taki "chytry" (bo nie musi) na zakupu tytułów na licencji, skoro produkuje najwięcej Originalsów (tyle co cała konkurencja razem)  i na tym postawił swój biznes? No chyba, że musi ;)

Dla mnie to są pytania, bo mnie to ciekawi ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 18:26, Pawop napisał(a):

Yellowstone w Netflixie będzie w 4K

Qrcze nie spodziewałem się takiego kroku.. męczyłem się długo, aby obejrzeć w Sky.. a tu jak obejrzałem ma być w 4K... ehh.. widać ze netflix niezły kierunek obrał.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 30 stycznia do 17 lutego w Gdyni będą realizowane zdjęcia do nowego serialu Netflixa "Heweliusz". Reżyserem jest Jan Holubek. Obecnie szukają statystów i statystyki.

 

https://www.gdynia.pl/mieszkaniec/spoleczenstwo,7580/powstaje-serial-o-katastrofie-heweliusza-statysci-z-gdyni-poszukiwani,578809

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 07:45, Kiler napisał(a):

Od 30 stycznia do 17 lutego w Gdyni będą realizowane zdjęcia do nowego serialu Netflixa

W Gdyni🤣

Prom pływał ze Świnoujścia, a oni kręcą w Gdyni.  No tak...Gdynia bardzo przypomina Świnoujście, ale tylko patrzac na horyzont na morzu. 

Mieszkając lata w Świnoujściu i widząc ten prom na kilka godzin przed katastrofą, wiedząc teraz,  że serial w Gdyni kręcony,  to już mi odechciało się oglądać tą produkcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni
Prom pływał ze Świnoujścia, a oni kręcą w Gdyni.  No tak...Gdynia bardzo przypomina Świnoujście, ale tylko patrzac na horyzont na morzu. 
Mieszkając lata w Świnoujściu i widząc ten prom na kilka godzin przed katastrofą, wiedząc teraz,  że serial w Gdyni kręcony,  to już mi odechciało się oglądać tą produkcję. 
Przecież to jest normalne, że jedne miasta udają drugie. Nie ma w tym nic dziwnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...