Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świetna wiadomość. Nie chciało mi się wykupywać TVP VOD dla tej jednej produkcji. W TVP VOD jest ponoć w jakości 4K. I rozumiem, że też w 4K pojawi się w Netflix.

Pod koniec listopada pojawi się obecna nowość z Viaplay - "Morderczynie". Czy zachowają logo Viaplay Group na początku każdego odcinka? Ciekawe, czy Netflix da polskie napisy do rozmowy telefonicznej w j.angielskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 2PaC napisał(a):

Przecież to nawet nie było kręcone w 4K nie wiem czego ty się spodziewałeś.. ale seria zacny jeden z pierwszych który mnie wciągnął na HBO

Serial świetny, ale @lakiman liczył, że będzie w lepszej jakości niż w HBO, a tu lipa. Mimo wszystko pozycja obowiązkowa, kultowa produkcja. Zawsze jest możliwość upscalu jak przypadku serii "Obcy" na Disneyu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kmicik napisał(a):

Oglądałem film "siostra śmierć"....niby horror ale ten dubbing dobił mnie. Nie [beep] Was dubbing kobiecy?? Przeciez to odbiera całą przyjemność z oglądania.....

 

 Dubbing? Chyba raczej lektor. Netflix eksperymentuje, głos kobiecy jako lektora może nieco nie pasować, ale po dłuższym czasie da się przyzwyczaić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieca lektorka pojawia się w produkcjach, gdzie jest silny akcent feministyczny, czyli głównie tam gdzie płeć piękna jest bohaterką danej opowieści.

A w "Life On Our Planet" wolicie słuchać męskiego głosu Morgana Freemana, czy Krystyny Czubówny? Ja mam słabość do Freemana i wybieram jego narrację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie na 100% nie wiadomo, czy Netflix kupił te filmy od Disneya, czy od TSG Entertainment, który współfinansował te filmy.

Za tym drugim przemawia fakt, że nie pojawiła się pierwsza część trylogii "Geneza planety małp" i "Prometeusz", bo te filmy nie były koprodukowane przez TSG Entertainment. Choć wiadomo - może być różne wytłumaczenie tych zakupy.

Poczekamy, więcej się dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...