Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Odpowiadam wyraźnie. Te filmy/seriale/programy dokumentalne  co są  w jakiejś kolekcji VOD 4K miały swoją premierę na Canal+ 4K.

Tyle i aż tyle...

No ale skąd ty to możesz wiedzieć? 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mogłeś mi odpowiedzieć normalnie, że tyle filmów lub takie filmy były na tym kanale, zamiast robić to w odwrotną stronę odsyłając do jakichś swoich kolejnych chwalących się dostępem obrazków?

 

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

No ale skąd ty to możesz wiedzieć? 

Skoro o to zwyczajnie zapytałem, to logiczne że nie wiedziałem i chciałem się tego dowiedzieć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
...... wczoraj Kiler pojawił się na C+ 4k i ciekawy jestem jaka jakość tego masteringu i czy rzeczywiście zrobili to w 4k.

Się sprawdzi, to się napiszę, jak to wygląda. 

Zapewne pojawi się w kolekcji Vod Canal + 4K.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ze starych taśm podobno można uzyskać rozdzielczość nawet wyższą od powszechnie określanych dzisiaj jako 2K czy nawet 4K.

 

Nie wiem jak to wyglądało w przypadku tego filmu, ale warto wspomnieć jak to było przy Alternatywach 4.

Cytat

 

• skanowanie materiału filmowego - skan w jakości 2K 16 bit wykonano z wykorzystaniem skanera filmowego Lasergraphic-Director 4K,

• korekcję barwno-tonalną i przeformatowanie obrazu do formatu 16:9 z wykorzystaniem systemu Quantel Pablo iQ,

• rekonstrukcję poklatkową obrazu, przeprowadzoną z wykorzystaniem systemu PFClean i daVinci Revivel.

• rekonstrukcję cyfrową dźwięku, przeprowadzono z wykorzystaniem systemu ProTools HD2. Restauracja cyfrowa polegała na usunięciu różnego rodzaju trzasków, szumów, przydźwięków, zaników, wzbudzeń. Został też przeprowadzony kompleksowy mastering ścieżki dźwiękowej.

• serial „Alternatywy 4” był skanowany w rozdzielczości 2K 16 bit z maską uszkodzeń, co zajmuje pojemność 20 terabajtów danych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...