Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zbadałem bliżej sprawę tych dwóch kanałów Novela TV i Water planet na modułach CP.

Na starym module w systemie prepaid nieopłaconym te dwa kanały dekodują się.

Problem jest z nowszym modułem CI+ który nawet nie rozpoznaje prawidłowo strumienia z tych kanałów ponieważ nie ma żadnej reakcji i planszy tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

Prawdopodobnie muszą coś poprawić na tp gdzie są te kanały czyli 11662.

pzdr

PS. a i dodam jeszcze że w module CI+ mam kartę z caid 1803

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zbadałem dostępność kanałów Water Planet i Novela TV na modułach CAM, które posiadam:

 

1. Moduł CAM CI z kartą zaczynającą się na nr 073XX,(CAID 1803), (bez umowy, pre-paid), ww. kanały działają,

2. Moduł CAM CI+ z kartą zaczynającą się na nr 2413XX, (CAID 1861), (pakiet Familijny HD), ww. kanały nie działają,

3. Moduł CAM CI+ z kartą zaczynającą się na nr 2073XX,(CAID 1803),(pakiet Moni HD), ww. kanały nie działają.

 

Dodam, jeszcze że na dekoderze Samsung DSB-H370G z z kartą zaczynającą się na nr 073XX,(CAID 1803), (pakiet Rodzinny HD), ww. kanały działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kanały te są takie "prestiżowe", że warto o nie walczyć ;). Jak zauważyłeś kolego @support458 powyższe kanały nie są odbierano zarówno na kartach z CAID 1803 i 1861.

Domyślam się, że 01 marca 2016 r. jak zostaną oficjal nie dodane do oferty to wszystko się wyjaśni, kto będzie miał do nich dostęp. Ciekawe czy będą dostępne od pakietu Darmowy HD ale raczej chyba nie ma co na to liczyć. Wolałbym już, aby dodali TVP ABC i Puls2 niż te dwa wyżej wskazane.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tą dyskusją, kanały Water Planet i Novela TV nie zostały oficjalnie dodane do oferty CP. Aktualnie dodane uprawnienia do ich oglądania mają charakter testowy.

Przed dodaniem do oferty na pewno zostaną dodane pozostałe CAID.

Mam nadzieję, że 1 marca nie będzie z N.tv i WP takich jaj, jakie były 1 października z dublami tematycznych Polsatów w HD :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam moduł CAM Cyfrowego Polsatu CI w tzw. pre-paidzie i jest problem prawdopodobnie z komunikacją karta-moduł. Pomaga podłożenie jakiegoś kawała tekturki,aby był lepszy "styk" pomiędzy kartą a modułem. Jak myślicie czy to wina jest karty czy styków w module? warto się bawić w wymianę karty?

Czyściłem styki karty ale to nie pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No jak ma moduł, to pod tymi numerami może mieć cokolwiek... Ja tak wysoko np. nie mam nic :).

 

Ja mam moduł zainstalowany w TV i mam wgraną oryginalną listę kanałów CP, stąd moje pytanie ,, z których pozycji są odbierane,, .

U mnie występują te kanały na pozycji 523 i 524 jako kanały testowe, zakodowane. Dzwoniłem do CP i konsultanci wmawiają mi, że kanałów Water Planet i Nowela TV nie ma w ofercie CP. Mówiąc im, że kanały te odbierałem jeszcze jak kanały te były nadawane w formie  FTA - nie mają pojęcia o czym mówię. Mam również tuner Samsung 370 i na nim także nie mogę odbierać w/w kanałów, na nim kanały te są na tych pozycjach, które podałem.

Mam moduł CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...