Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przeglądarce na laptopie mi odtwarza normalnie. Mam włączone zapamiętywanie haseł, więc loguję się automatycznie. W ustawieniach jednak się krzaczy. Tam gdzie powinno być napisane zarządzanie kontem, login, hasło, zmiana hasła i inne tego komunikaty wyświetla mi się np. "gw_settings_sidebar_02_account_management", "gw_login_07_forgot_password". Ewidentnie informatycy wypuścili aktualizację aplikacji i coś schrzanili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ewidentnie informatycy wypuścili aktualizację aplikacji i coś schrzanili.
Platforma HBO GO uległa awarii i nie działa u części użytkowników. Serwis potwierdził trudności z korzystaniem z aplikacji. „Bardzo przepraszamy za niedogodności. Nasz dział techniczny pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu”
Tyle w temacie spiskowej teorii (aktualizacji) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Brady napisał:

U mnie na Android TV po wybraniu języka polskiego wyskakuje błąd 10.27

U mnie tak samo.

Na telefonie działa.

Zupełnie inaczej wygląda menu w dekoderze od PC+ w ramach HBO

GO niż w apce na android  tv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hW3hN9a.jpg

 

dPJTudJ.jpg 

 

To wyglada jakby w jakas petle to wpadalo, przez powiedzmy 20-30m jest ok, potem kolejne iles tam minut zle, latwo to sprawdzic, jak uda nam sie zalogowac to wchodzimy na stronie w "ustawienia" jezeli mamy normalne ustawienia to znaczy ze mozemy sie zalogowac i wylogowac, jezeli odswiezymy i ustawienia juz sa takie ze widzimy zamiast menu opcje w stylu "user_settings_sidebar_left", "user_passw_config_save" itp to znaczy ze w tym momencie jak sie wylogujemy albo gdzies jestesmy wylogowani to sie nie dostaniemy bo opcja logowania tez bedzie w takim stanie. Czekamy na moment az w menu beda normalnei widoczne opcje.

 

Zrzuty pokazuja dokladnie to samo menu, tylko raz po odswiezeniu wyglada ok a za 2-3-20 odswiezeniem juz nie.

 

Przy okazji, irytujace jest podejscie teraz wszystkich do (prawie)informowania o awariach, facebook i twitter, oczekuje sie za cos za co placimy troche wiecej powagi, przyklad PKO BP oni o awariach tez informauja tylko na fb, ja przepraszam ale czy ja w PKO trzymam lajki i posty czy pieniadze? od informowania o awariach powinna byc strona glowna uslugodawcy a przy okazji niech sobie bedzie na FB i twitterze, rozumiem jakies blache sprawy ale 3 dniowa awaria VOD albo to ze nie moge iles godzin wyplacic kasy z konta to sa chyba powody zeby napisac o tym na stronie glownej. Dochodzimy do jakis absurdow, niedlugo zrobie badanie na koronawirusa to nie dostane info SMS-em i na ePacjenta tylko posta od ministerstwa zdrowia na FB... no troche powagie ludzie!

Edytowane przez asterix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporają się z awarią ..i będzie git do następnej awarii.

Najczęściej w tym temacie , czyli HBO GO  userzy narzekają na stabilność i jakość aplikacji spośród dostępnych serwisów.Nieciekawe to wyróżnienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HBO GO w ramach nc+ zgłosiłem reklamację i zażądałem obniżenia opłaty zgodnie z regulaminem - usługa nie działa powyżej 24h - tu nie działała ponad 3 dni - 1/30 miesięcznych opłat za całość się należy za każde 24h.

 

Chciałem za free dwa filmy z vod+ premiery ale powiedzieli że nie dadzą to napisałem zgodnie z regulaminem. Płacę 102PLN mc to wychodzi rekompensaty za 3 dni 10zł. 

Edytowane przez donat2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...