Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zamieszczam darmowy kod na 1 miesiąc HBO GO z konkursu Samsunga:

142733002939698

Poniżej też 30 dniowy pakiet Starter do WP pilot (kończy się 30 listopada):

BW33G8ZA9.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Matemistrz
Okazało się, że kod HBO GO był błędny i dziś dostałem korektę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nieco poruszę temat HBO MAX.

Dzis wieczorem, na swoim twitterowym koncie, reżyser filmu "Wonder Woman 1984", pani Patty Jenkins ogłosiła, że jej produkcja jako pierwsza będzie dostepna w tejże usłudze w jakości 4K, HDR 10, oraz Dolby Atmos. Coś w końcu sie ruszyło w tym WarnerMedia, skoro skostnialy system hbo zostal ostatecznie naruszony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z HBO GO na Android TV, a mianowicie z częstym buforowaniem oglądanych materiałów i błędami połączenia. Na moim poprzednim smart tv ten problem nie był aż tak częsty. Ktoś wie czy w ogóle można jakoś temu zaradzić? Pozostałe serwisy jak Netflix, Rakuten tv. czy YouTube działają płynnie w najwyższej jakości bez żadnych zacięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastosowaniu kabla ethernetowego problem praktycznie zniknął Gdy telewizor był podłączony do internetu przez wifi czesto tak się zdarzało.

Czasami-bardzo rzadko , ale jednak trzeba od nowa zainstalować aplikację w smart tv.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już ponownej instalacji aplikacji, ale to nie pomogło. Podłączenie kabla to jedyne rozwiązanie? Przyznam szczerze że nie mam za bardzo możliwości podłączenia routera bezpośrednio do telewizora - zwłaszcza tylko dla prawidłowego działania jednej aplikacji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ,że tylko HBO GO sprawia tego typu niedogodności,ale no cóż skoro często z niego  korzystam nie jest to aż taki wielki kłopot nawet zrestertować  raz na czas aplikację.Ogólnie po kablu ethernetowym jest już w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki model telewizora posiadasz? Wcześniej czytałem że na wielu telewizorach Android nie działa równomiernie, chociaż zapewne tym razem jest to wina aplikacji. Być może nie jest to aktualna wersja, lub serwery mogły być przeciążone. Jak wczoraj oglądałem późnym popołudniem jakiś serial na Samsungu, to nie miałem żadnych problemów technicznych. Powiem wiecej: aplikacja dziala lepiej niż na konsoli.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem od kiedy ale aplikacja HBO GO oferuje lepszą jakość na niektórych materiałach średnio 5,3 Mbps sszczyt dochodzi do 8,3 Mbps.

I naprawdę da się to oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sprawdzam na Apple TV ale potrzebne jest Xcode na Mac, na PC nie sądzę byś miał pełen bitrate ale kto wie

 

Podczas Bonda nie ma loga HBO!! Tak powinno być zawsze!

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...