Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tylko w telewizorach Netflix daje możliwość sprawdzić bitrate... ale wygląda to już o wiele lepiej. Kiedyś włączyłem Watahe to wyłączyłem po 15 min bo nie dało się tego oglądać. Myślę że poprawa to kwestia wejścia na nasz rynek HBO Max gdzie bitrate jest wysoki więc "infrastruktura" musi nadgonić aby się nie obudzli z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

A czy przy filmach od dystrybutora filmowego widzicie logo "Monolith Films" ?

Zauważyłem to przy kanałach CANAL+ oraz teraz na HBO. Pojawia się i znika w takcie filmu. Jest małe lub duże, na cały ekran.

Nie przeszkadza Wam to, jak są udostępniane materiały wideo w formie vod (np. na HBO go, czy CANAL+ VOD, vod.pl, player filmy na życzenie)?

Edytowane przez ogladajacymichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBO GO mam widoczne logo HBO. Sprawdzałem na Bondzie i innych materiałach. Chwilowo pojawiające się logo Monolithu również zauważyłem. Być może jest to jakieś zabezpieczenie przed piractwem i pojawia się u każdego w losowym miejscu. Potem jak wycieknie kopia, wiedzą od kogo wyszła.

 

Jak dla mnie ekran powinien być czysty, tak jak w Netflix i w Prime Video, a filmy nie powinny być skalowane oraz ucinane z dodatkowych scen. Tak miało miejsce przy "Annabelle: Narodziny zła". Tam po napisach końcowych jest maleńka zapowiedź "Zakonnicy". Niby [beep]ółka, bo na kilka sekund pojawia się Zakonnica na korytarzu i to wszystko, ale w HBO GO tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet , na CDA Premium jest czysty ekran. 

Najbardziej irytuje mnie oznaczenie wiekowe na C+VOD ( na szczęście w C+OTT tego nie ma), przynajmniej HBO tego nie stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

W najnowszej aktualizacji HBO GO na Android TV, dodali 3 kanały LIVE w jakości SD, poprawiła się stabilność samej apki, jest coraz szybsza.

No to teraz czekamy jeszcze na zmianę/rebranding  loga z HBO GO na HBO MAX :)

I ktoś tu pisał kilka dni temu, że HBO GO przeszło w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ogladajacymichas napisał:

W najnowszej aktualizacji HBO GO na Android TV, dodali 3 kanały LIVE w jakości SD, poprawiła się stabilność samej apki, jest coraz szybsza.

 

Faktycznie :-) idzie to w dobrym kierunku.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla nadal daje za 20 zł więcej (bo też AXNy i Cinemaxy) i w HD. Nigdy nie rozumiałem o co tutaj chodzi... ;)

Wiadomo, że jako bibliotekę dostaje się tam HBO OD, a nie "prawdziwe" GO, no ale tak czy inaczej jest taniej i więcej niż bezpośrednio u źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bugmenot napisał:

Ipla nadal daje za 20 zł więcej (bo też AXNy i Cinemaxy) i w HD. Nigdy nie rozumiałem o co tutaj chodzi... ;)

Wiadomo, że jako bibliotekę dostaje się tam HBO OD, a nie "prawdziwe" GO, no ale tak czy inaczej jest taniej i więcej niż bezpośrednio u źródła.

Nie do końca rozumiem.

" Prawdziwe HBO GO" zawiera bogatszą bibliotekę ( HBO i Cinemaxy), ogladamy kiedy chcemy  i lepszą jakość niż HBO OD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rasheed Filmy z Cinemaxa też są w pakiecie HBO na żądanie w Ipli. A skoro wyżej jako zaleta została wymieniona obecność  3 kanałów linearnych w SD w HBO GO, to Cinemaxy i AXNy w Ipli to też jest korzyść.

 

@lukimann HBO OD w Ipli akurat ma taką samą lub czasami lepszą jakość niż HBO GO. Kanały natomiast (poza AXN Black i White) są w HD 5 Mbps, więc też jest lepiej. I taniej ;). Jedyną wadą są jakieś pojedyncze braki plus ewentualne opóźnienia w publikacji czegoś względem GO, ale na szybko nic sobie takiego nie przypominam.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...