Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na stronę hbogo nie można się zalogować, jako abonent C+ nie ma w ogóle do wyboru takiego operatora.

 

15 godzin temu, lukimann napisał:

@Rasheed np. film " Odmieńcy".

Taka jakość można zaakceptować.

 

 

Jakość trochę lepsza ale to jeszcze nie to. Pewnie jest lepszy kodek bo bitrate w "Odmiencach" nadal tylko 3 mb/s. No a w takim Netfliie gdy oglądałem wczoraj coś z bitrate 2.87 mb/s to jakość była żyleta.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brady napisał:

To co się dzieje z tą aplikacją jest niepoważne ?

Juz nie przesadzaj, ze tak HBO GO niezbedne ci jest do życia.

Jest awaria i będzie po awari. Wyjdz na spacer , posprzataj w domu , lub jesli jestes kanapowcem odpal Netflixa, Amazona.

Nie ma co się bulwersowac. Teraz widac co by bylo gdyby ktos "sformatowal internet" na calym świecie ?  ;)

 

Edit:

Na laptopie działa HBO GO. Rowniez mozna ogladac w OTT Canal+ kolekcje HBO OD.

Dziala HBO GO(OD) w Play Now.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Ozzy666 napisał:

Na iOS również nie działa, szkoda miałem dziś kolejne Bondy obejrzeć ;) 

Play Now lub Canal+ OTT i tam bez problemu obejrzysz. Ja tak 6 Bondow obejrzałem 

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, waldek1979 napisał:
 Dzisiaj rano już nie widział operatora przy wyborze!!!

Po co te krzyki? Świat się zawalił? To tylko globalna awaria.
U mnie na smartfonie już ruszyło.

Edit:

HBO GO działa na urządzeniach :

  • Tizen
  • Play Now BOX TV
  • Mi Box S
  • PS4

Sprawdzajcie i ogladajcie ;)
 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta globalna awaria ma miejsce w noworoczny weekend. Wylogowały się automatycznie aplikacjie HBO GO na systemach Android TV oraz LG WEB OS, nie wylogowało natomiast aplikacji na Samsung Smart TV i tam dalej można korzystać z usługi. Niestety tam gdzie wylogowało aplikację, nie ma możliwości ponownego zalogowania, nawet jeżeli w przeglądarce internetowej uda nam się wybrać swojego operatora i wpisać hasło to na końcu i tak wyskakuje błąd.

Taki problem z logowaniem powinien być rozwiązywany w ciągu 1 dnia a tym czasem ani wczoraj ani dzisiaj nie można korzystać z usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jupiter napisał:

Niestety ta globalna awaria ma miejsce w noworoczny weekend. Wylogowały się automatycznie aplikacjie HBO GO na Niestety tam gdzie wylogowało aplikację, nie ma możliwości ponownego zalogowania,

Nie masz racji :)

Wylogowalo mnie z Play Now Box TV oraz Samsung Smart TV, ale godzinę temu znow mogłem się zalogować i dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Android TV Sony nie przyjmuje aktywacji choć na stronie hbogo jest komunikat,ze aktywacja przebiegła pomyślnie. Coś jednak się dzieje, bo abonenci C+ mogą się już zalogować na stronie.

 

Na Kodi już wszystko działa.

 

Przykład koszmarnej jakości HBO: Niewidoczne życie sióstr Gusmao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...