Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a to logo:

 

faf44727280a4f60.jpg

 

To jakaś nie polska stacja? Czy pierwsze planowane logo???

 

Widziałem kilkanaście dni temu w Łodzi samochód Patio TV właśnie z takim logo, tylko kwadrat w literami TV był przekręcony w prawo o 45 stopni. To pewnie było jakieś pierwsze logo, które (na szczęście) nie trafiło na antenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Problemy zauwazyłem w dniu wczorajszym no ale jest ju ok:) hehe Zobaczymy co z tego kanału Bedzie co do finansowania WSHE ma kase więc prosze nie mowcie ze bedzie mial problem kanał.Moze rentownosc osiągną.Juz sukcesem jest dolaczenie ich do kablowek:)I obecnosc w 3ch Platformach Cyfrowych:)ups 4;)Ale co bedzie sie okaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli by nie emitowali oznaczeń wiekowych , to mogła by się nimi zainteresować KRRIT , a tak , to jest ok :D .

Patrząc na niektóre inne kanały (np. TV Trwam , z tego co pamiętam) długo po rozpoczęciu nadawania nie emitowały ozn. wiekowych (choć tak właściwie nikt się do tego nie przyczepił) i dopiero nawet po kilku latach je włączyły .

 

XYZ Właściwie trochę za duże , ale może je zmniejszą . Nie zdziwił bym się , jeżeli ktoś z Patio TV czytałby ten wątek i kazal poprawic oznaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właściciele tego projektu - WSHE, ''Fabryka Mediów'' (w zasadzie jedno i to samo) mają ogromny budżet. Ale emisja reklam zupełnie nie dziwi. Telewizja musi na siebie zarabiać, stąd też bloki reklamowe. Kasy mają, ale taki projekt bez tego zamiast przynosić zyski, przynosi straty. Na pewno na początku zaczną od reklam małych firm potem z czasem to się zmieni. Jestem tyko ciekaw kto im sprzedaje ten czas reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od Patio TV odstrasza kilka rzeczy:

a) brzydka jakość obrazu, do tego nie wykorzystanie potencjału technicznego stacji, tzn. niewprowadzenie 16/9

B) całodobowo przewijający się pasek na dole ekranu

c) nieprofesjonalnie prowadzone programy, głównie dyskusje w studio

Oglądam tam więc jedynie "Made in Poland", bo brakuje mi całodobowego kanału z polską muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję częściej włączać Patio TV, bowiem można tutaj wyłowić coś ciekawego. Przede wszystkim nie wszystkie programy prowadzone są w amatorski sposób - do czego oczywiście nawiązuje hasło promujące "telewizję tworzoną z pasją". Pasja oczywiście nie musi równać się profesjonalizmowi - podobnie jak Superstacja, Patio TV zatrudnia m.in. osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z telewizją, a nawet z mediami. Ale pojawiają się produkcje, które są na poziomie - szczególnie podoba mi się montaż niektórych programów, który oceniłbym na 5+/6.

 

Co do paska. Nie jest emitowany przez całą dobę. Emitowany jest w nocy podczas przerwy w programie oraz podczas teledysków oraz zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...