Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usprawiedliwiają grę tych """tutaj miejsce na określającą kopaczy wulgarną wiązankę"""" tylko tacy, którzy mają w naturze okrzyki "nic się nie stało" i "dziękujemy, dziękujemy" po takiej padace, która przywodzi na myśl słowa typu wstyd czy kompromitacja. Lewandowski stwierdził, że pokazali tym meczem, że potrafią grać w piłkę, a Nawałka powiedział o wykonanej taktyce niskiego pressingu. Trzeba być !!! ehh (ciężko mi nie używać słów uważanych powszechnie za wulgarne żeby określi te osoby), żeby jeszcze bronić tej zbieraniny nie tylko po tym jak zagrali, ale i po tym jak tą grę potem skomentowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zmieni się trener naszej reprezentacji.

Jak można pozwolić by nasi piłkarze byli tak bierni w końcówce. Chyba nasi kopacze sil nie mieli. Powinni gryźć trawę bo ten 1:0 to dla nas kibiców za mało.

Kabaret

I co niby w tej kwestii zmieni ? To było "normalne".  Gramy o nic, mamy wynik, rywal nie atakuje, to nikt nie będzie na siłę atakował ryzykując kontuzji. Anglicy oddali mecz Belgom, Francuzi i Dania podzieliły się punktami itd to jest specyfika piłki gdzie sytuacja jest rozstrzygnięta. To niczym nie różni się od nagłego padania zawodników i leżenia po 5 minut aby tylko tylko mecz się skończył, czy długiego wybijania stałych fragmentów jak drużyna prowadzi.  

 

Oczywiście @ezequiel93 ma racje, przypnijcie sobie sezon 2016/2017 ESA jak Lechia została ukarana bo w Warszawie nie chciała zaatakować Legii i zadowoliła się miejsce w LE, mając szansę nawet na mistrzostwo, skończyła 4 i może to była jednak na następne parędziesiąt lat szansa na mistrzostwo. Legii oczywiście też dostosowała się do tego co gra Lechia ale nam się udało ale te 10 minut doliczonego czasu w Białymstoku to był koszmar który się dłużył.

 

 

Najśmieszniejsze w tej sytuacji jest to, że FIFA zmieniła zasady klasyfikacji fair play i według starych zasad Japonia przez to by nie weszła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie fajne pismo :) Ja uzupełniam sobie ten duży plakat z Przeglądu Sportowego ale u mnie nie wygląda to tak schludnie  :lol2:

 

 

Zdecydowanie. Do spisku włączyli też Senegal żeby przegrał 0:1 i nie awansował :evil: .

Spokojnie, Marek lubi sobie rzucić kontrowersyjną opinią na forum  :lol2:

 

Jak to? Dzisiaj bez żadnego meczu? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to? Dzisiaj bez żadnego meczu? :(

Trzeba ochłonąć po tym szalonym tempie jakie w ostatnich 10 minutach zafundowali nam Polacy i Japończycy. :D

 

Jutro mundial zaczyna się na nowo, nikt już nie będzie kalkulował, przegrany pakuje manatki i wyjeżdża. :)

 

 

Ja mam po cichu nadzieję, że Kolumbia ogra Anglików, bo będzie lipa jeśli się okaże, że Ci Kolumbijczycy to jednak ''dziady''. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrzucić swoją drużynę TOP23 fazy grupowej, ale chyba jeszcze na to za wcześnie, bo mam problem z kilkoma pozycjami. Co zauważyłem, to przeważaliby w niej piłkarze z Premier Legaue. Miażdżąca przewaga piłkarzy z ligi angielskiej + kilku piłkarzy z La Liga (m.in. CR7, Modric, Coutinho, Godin) i pozostałych lig (głównie z Rosji).

 

Cóż koniec fazy grupowej - którą notabene na mundialach bardzo lubię z powodu dużej liczby egzotycznych ekip, z którymi naprawdę warto się zapoznać - i zaczynamy to co na mundialach lubię jeszcze bardziej, czyli fazę pucharową. Można powiedzieć, że mundial zaczyna nam się od nowa i pewnie połowę piłkarzy, których mam w głowie po finale będę musiał wykreślić dokooptowując nowych. Na początek jednak wiele kapitalnie zapowiadających się meczów w 1/8. Myślałem, że będę miał dość, ale dziś z powodu tej przerwy w turnieju jakoś nie mogę sobie miejsca znaleźć. Za bardzo przywykłem do rytmu meczowego i już nie mogę się doczekać jutrzejszych hitów.   

 

 

Jakie fajne pismo :)

Nie da się ukryć, że wygląda jak z zeszytu do katechezy u siedmiolatka xDDDDDDD

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego spotkania to ja się nie spodziewałem i po cichu liczyłem na remis. Ale to co się dzieję w Kazaniu można nazwać bitwą pod Grunwaldem. :D

 

Jeśli chodzi o Marciniaka to na początku meczu można było usłyszeć, iż wraca do domu.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem sufit Argentyny to był awans z grupy. Na Francję byli po prostu za słabi. Mbappe to kawał piłkarza. Jeśli tak będzie się rozwijał może osiągnąć poziom nawet Messiego. Choć przy takich defensorach i pomocnikach jak ci z Argentyny, to nie było trudne. Wielu musiałem wygooglować, bo totalnie ich nie kojarzyłem, podobnie bramkarza. Szkoda Lionela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za całokształt gry w postaci kopania piłką w piłkarzy Otamendi powinien dostać. Za faul na Griezman'ie Mascherano powinien dostać.

 

4-3 fajny wynik, dobry mecz, ale wynik trochę przekłamuje jakość, to 4-2 było bliższe prawdy z poziomu piłkarskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...