Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Notowania bukmacherów na mecze 1/8 MS 2018:

Francja - Argentyna 2.32 - 3.07- 3.34
Urugwaj - Portugalia 2.69 - 2.94 - 3.03
Hiszpania - Rosja 1.61 - 3.79 - 6.26
Chorwacja - Dania 1.82 - 3.38 - 4.76
Jak dla mnie Francja mocniejszym faworytem z Argentyną i Dania ma wieksze szanse z Chorwacja niz to wynika z kursow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maradona, to totalna patologia, co on ćpa? ;)

Kokainę.  

 

 

Po tych sytuacjach tak się zastawiam czy kiedyś ktoś w IFFAB wpadnie na pomysł aby jednak tak dostosować przepisy aby ludzie którzy oglądają mecz wiedzieli o co chodzi. 

 

Jak wszystko pójdzie tak jak do tej pory to po 1 stronie drabinki Portugalia, Urugwaj, Francja, Argentyna, Niemcy, Brazylia i Belgia/Anglia a ta druga autostrada dla takiej Hiszpanii do finału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra Nie nie chodzi aby mieć piłce przy nodze bo my tak nigdy nie graliśmy i nie będziemy grać, chodzi o to aby odpowiednio przesunąć formacje po boisku aby rywal nie miał miejsca a my nie musieli za nim ganiać, odpowiednio poruszać się na boisku, przewidywać co zrobi rywal a nie gonić jego jak wilk zając w tej ruskiej bajce.

Ten kto pisze, że wyglądaliśmy fatalnie fizycznie nie ma pojęcia co to jest przygotowanie fizycznie, nie wiem czy wiesz co to jest medycyna ale po tym co piszesz domyślam się, że nie ale każdy zawodnik przechodzi odpowiednie badania a potem na podstawie nich dostosowany jest trening. Jak rozumiem zarzucasz takim trenerom jak Guardiola, że nie znają się na piłce bo korzystają z liczb ?

 

Ale konkretnie Rybus przez 90 minut meczu z Kolumbią walczył z 2 zawodnikami, czasem z 3 na swojej stronie więc o czym mu mówimy ? Nawet koń tego nie wytrzyma, dlaczego żaden defensywny pomocnik nie schodził mu pomagać ? To jest najlepszy przykład dlaczego przegraliśmy. Cuadrado robił co chciał, do tego miał pomoc prawego obrońcy i czasem Jamesa więc czasami w tej stafie było 3 do 1 i stąd biorą się przewagi, stąd biorą się sytuacje. I tak można każdego naszeg zawodnika rozrysować. Asekuracji praktycznie nie było. Trener na pewno dawał jakieś założenie gry, pytania są 2 dlaczego one nie były realizowane i czy na pewno były dobre ale tego się nie dowiemy. I znowu dochodzimy do organizacji gry, której nie było, na boisku panował chaos.

 

Lata 90 dawno za nami, świat się zmienił a u nas dalej gadają bzdury o słabym przygotowaniu fizycznym. Ale może konkretnie rozbijmy co naszym zarzucasz, słabą wytrzymałość, słabą wytrzymałość szybkościową, motorykę a może siłę ? Jak zwykle jak kadra przegra to gadamy się o bzdurach o jakiś aferach, bzdurnych teoriach o przygotowaniu fizycznym, balowaniu, reklamach a nie o piłce i jak zawsze przychodzi kolejny turniej i jest to samo zamiast w końcu coś zmienić. Tak samo było w 2002, 2006, 2008, 2012 i tak samo jest dziś.

Faktycznie masakra jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Guzik mnie obchodzi ich świetne przygotowanie fizyczne jak nic z tego nie wynika. Mówił o tym na konferencji prasowej Lewandowski. Naszym zabrakło zaangażowania , pomyslu taktycznego na mecze, panował chaos co odzwierciedlają decyzje Nawalki , który stosował w najwazniejszych niesprawdzone

warianty w warunkach meczowych co powodowało brak asekuracji, odpowiedniego przesuwania się formacji i piłkarzy. Mad85 nie myśl że ty jeden mądry, a cała reszta nie. Wiem co to medycyna.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Turek, to drugi Marciniak, zamiast sobie obejrzeć VAR, to od razu daje karnego z kapelusza. :D

Dzięki ignorantom czytaj ekspertom w studiu TVP wychodzą takie kwiatki. To nie teleturniej milionerzy, że sędzia sobie bierze kolo ratunkowe VAR. Arbiter prowadzi zawody i w sytuacji gdy popełni zero jedynkowy błąd dostaje info, że się pomylił. Wtedy albo uznaje argumentację na słuchawce i zmienia decyzję, albo idzie sam zobaczyć. Do tego taki Kosowski swoje wywody robi, że karny ewidentny, nie mając oczywiście racji.

Wyobrażacie sobie, że na konsylium lekarskim siedzą ludzie z poziomem znajomości sztuki operacyji chirurgicznych podobnym do ekspertów w tv oceniających m.in. pracę arbitrów na boisku i notorycznie wprowadzających widzów w błąd?

Ci ludzie tam poza Rostkowskim nie mają zielonego pojęcia o sedziowaniu... Z Listkiewiczem na czele, gość jedzie chyba na podręczniku z Italia'90 :lol2: A na pewno na bieżąco z przepisami nie jest.

A już najbardziej zabawny argument to "ja bym dał karnego", ch... że nie znam przepisów i wytycznych.

 

Mad przepisy są co prawda skomplikowane odnośnie ręki, ale ludzie znający wytyczne, raczej problemu nie mają. Choć także uważam, że niektóre wytyczne są głupie. Z duchem gry nieudolność zawodnika powinna być karana, a obecnie nie jest. Do tego wytyczne w różnych rozgrywkach są inne, ostatnio słyszałem, że mają to w końcu ujednolicić.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masakra jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Guzik mnie obchodzi ich świetne przygotowanie fizyczne jak nic z tego nie wynika. Mówił o tym na konferencji prasowej Lewandowski. Naszym zabrakło zaangażowania , pomyslu taktycznego na mecze, panował chaos co odzwierciedlają decyzje Nawalki , który stosował w najwazniejszych niesprawdzone

warianty w warunkach meczowych co powodowało brak asekuracji, odpowiedniego przesuwania się formacji i piłkarzy.

I trafiasz w sedno.  Wiec po co powielasz te głupoty o których mowi m.i Hajto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja w dzisiejszych meczach: Szwecja na tę chwilę prowadzi z Meksykiem 1:0, Niemcy remisują z Koreą 0:0. Jeśli tak to się zakończy, to obrońcy tytułu są poza turniejem już po fazie grupowej, tak jak 4 (Hiszpania) i 8 (Włochy) lat temu. Jeszcze ciekawiej będzie jak Niemcy wygrają 1:0 z Koreą, a wynik który jest obecnie w meczu Szwecji z Meksykiem się utrzyma do końca. Wtedy to trzy drużyny będą miały po 6 punktów i identyczny bilans bramkowy. Co w następnej kolejności będzie decydować o awansie: ilość kartek?

Edytowane przez kacper9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trafiasz w sedno.  Wiec po co powielasz te głupoty o których mowi m.i Hajto ?

 

Przecież znów padli fizycznie. Drużyna, która ograła 3-2 Danię (która wychodzi z grupy) nie jest w stanie wymienić podania ze słabym Senegalem. To co spięli się? Dla mnie są dwie opcje. Pojechali na wczasy i chcą jak najszybciej na Malediwy (też by mi się nie chciało grać jakbym miał milion na koncie, sezon się nowy zacznia a ja bez wczasów na Bahama?) albo po prostu znów odcięło im prąd....Tutaj nie ma filozofii nie da się raz umieć grać, a raz nie...

 

---------------------------------------

BTW. Niemcy grają jak Polska :) Tylko Niemcy mieli Kroosa, który im Szwecję uratował, a u nas Lewandowski niestety nie grał nic...ale jak widać, dziś i Kroos nie wystarczy...

 

 

Odniosę się też do VAR. Nie oglądałem Ekstraklapy, więc nie wiedziałem jak to działało, ale jestem zachwycony tym co widzę na mundialu. Takie powtórki video powinny być od dawna. Wreszcie wyniki nie są wypaczane w takie liczbie....i nie kumam krytykujących VAR....tutaj nie da się skręcić meczu przecież...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Brawo Korea.
Niemcy do domu. :jupi:

Ciekawe co teraz Niemieckie media będą pisały o swoich lebiodach.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To jest lepsze od porażki naszych wróbli.  ;)  :lol2:

Megasensacja.

Lewy nie martw się niech teraz koledzy się cieszą że mają kontrakty z Byernem.  :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...