Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te tańsze (320zł) na sektory za bramkami i narożniki, droższe (500zł) na środek.


Tymczasem kibice krakowskiej Wisły po raz kolejny robią zrzutkę na klub, ale tym razem sytuacja jest najpoważniejsza. Kibice to chyba jedyna wartość jaka Wiśle pozostała. Akcja ma dość duży rozgłos w mediach społecznościowych, włączają się w nią osoby o które bym o to nie podejrzewał i za to szacunek https://twitter.com/K_Stanowski/status/1019646053627432963 Również zachęcam https://fans4club.com/project-reymonta

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakich cenach są karnety u Was w klubach na sezon i rundę?

Zależy gdzie pytasz bo u mnie to jednak troszkę kosztuje karnet ale na szczęście nie ja go płace heh. Ale domyślam się, że chodzi od Żyletę w naszym wypadku to od 410 do 490 (ulgowe 290) cena zależy od poprzedniego sezonu czy miało się karnet w poprzednim sezonie, czy tylko na wiosnę czy wcale..  Tanio nie jest ale w naszym wypadku karnet ma taki plus, że na pucharowe mecze kupuje się bilety w przedsprzedaży.  Na rodzinny takie same ceny jak na Żyletę.  Legia nie sprzedaje karnetów tylko na rundę jesienną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rusza nasza skopana liga. panie Mad85 pan jako kibic Legii, powinien pan wiedzieć że największym błędem było zwolnienie Czerczesowa.

 

Czerczesow sam odszedł.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone w poście cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto waszym faworytem do podium i do spadku? Czego spodziewać się po beniaminkach? :)

Mój typ:

Mistrzostwo: Legia,

wicemistrzostwo+ Puchar Polski Lech,

3 miejsce: nie mam pojęcia. Ktoś przypadkowy komu wyjdzie sezon życia

Spadek: Korona, Piast Gliwice

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto waszym faworytem do podium i do spadku? Czego spodziewać się po beniaminkach? :)

Faworyci standard czyli Legia,Lech i Jaga

Spadek: Beniaminki do tego Piast,Korona,Arka

Legia niechciała spelnić jego warunków, a on chcial LM dla Legii.

 

No czyli to oznacza,że sam nie chciał zostać a nie został zwolniony..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadze nie wyjdzie 3 ze rzędu sezon życiaArka wygląda kadrowo nawet na górną 8 a nie jako kandydat do spadku. W ostatnich 2 sezonach zdobyli 3 trofea

Właśnie Jagiellonia jest mądrze budowana i pewnie znowu będzie na pudle. Chociaż na pewno kogoś sprzedadzą w tym oknie.

 

Mnie ciekawi co beniaminki pokażą, bo I ligi wcale nie śledzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia jeszcze właśnie nikogo sprzedała, Legia mistrz bo nawet jak jest słaba to nikt nie potrafi jej odjechać i tak samo będzie w nowym sezonie, w czołówce oczywiście Lech, Jagiellonia, myślę że Lechia bo podoba mi się trener Stokowiec, Cracovia, Górnik Zabrze, spadek myślę że Zagłębie Sosnowiec bo to druga Sandecja, dalej Arka, Piast może Wisła Płock po starcie Brzęczka?

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, Radovic wyjdzie na boisko dopiero jutro. :D

 

Mamrot mówi poważnie, że Frankowski prawdopodobnie odejdzie w tym oknie, czyżby jednak Legia? :)

Nawiązywałem do tego https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/696226/cracovia-rezygnuje-z-petteriego-forsella-michal-probierz-nie-chce-zawodnika-z-na

Legia potrzebuje Kurzawy, a nie Frankowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy się widzimy na meczu przyjażni? :P

27.10 na początek,zapraszam też na C na mecze inne szczególnie z krecikami derby, dzisiaj niestety ze względów rodzinnych nie byłem ;/

 

Takie stadiony jak ten w Legnicy i Sosnowca przynoszą NAM chwałę i rozgłos:)

Przynajmniej u nas jest nowoczesny stadion, który nie pamięta towarzysza Gierka,jak trzeba będzie (a raczej tak) to i miasto pewnie opracuje i zrealizuje projekt powiększenia trybun. Nie wiem,czy lepiej budować wielkie kolosy na których pełne trybuny to chyba tylko jak Jehowi wynajmą :mrgreen:...

Pokierować talentem 28 letniego zawodnika? Powodzenia :P

Młody Forsell już nie jest,ale jeszcze można z niego wiele wykrzesać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...