Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszych czasach większość piłkarzy to najemnicy, chorągiewki które wieją tak by przypodobać się kibicom danego klubu. Dlatego wszystkie te gesty i deklaracje typu "nie pójdę do Legii" są śmieszne. Na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy prawdziwie przywiązanych danemu klubowi. Tym bardziej zagranicznych.

To samo Czerczesow, czy on jest świadomy, że tym gestem wkurza 90% kibiców w Polsce?

W większości się z tobą zgadzam ale co do wątku Stasia to nie. Co mnie bardzo zaskoczyło on doskonale wie co dzieje się w Legii, utrzymuje kontakt z wieloma ludźmi w klubie i tych w których klubie nie ma już. On nie robi tego na pokaz, mu się tu bardzo podobało, Nawet sam klub wysyłała mu rożne rzeczy co jakiś czas. 

 

Co do Rumuna powiem tak znam doskonale tamten rynek i moim zdaniem nie warto, gość nie umie bronić, podobnie jak Vesovic nie umie dośrodkować (gorzej niż Hlousek), umie tylko biegać. Do tego ma spore problemy z urazami w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mad

Według najnowszych plotek temat Rumuna upadł, sprzeciwił się Klaf, bo koleś ma niedoleczony uraz czy mu się odnowił. Miałeś rację z Pasquato- nie został zgłoszony do eliminacji LM, podobnie Berto, który ma zostać wypożyczony. Fajnie jakby trafił do Brosza w Górniku, może on by go doprowadził do formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie przejrzałem sobie skład beniaminka Miedzi ze sparingu z AEK. Oddział geriatrii. :)

Dziś mamy poznać kto w Legii zostanie, a kto odejdzie na wypożyczenie. Ponoć w ostatnim sparingu najlepiej wypadł Berto, ale czy to pozwoli mu zostać? Wątpię. Pojawiły się też plotki, że Pasquato może odejść do Serie B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to cały czas o Miedzi mówiłem, przed awansem jeszcze to jakieś głupoty gadali.  Będzie kolejny klub któremu wszyscy będą życzyć spadku. Naprawdę oni mogliby iść drogą Śląska czy Zagłębia Sosnowiec czy Górnika gdzie te kadry jednak mają bardzo dobre proporcje?

 

Z tym najlepiej wypadł to nie przesadzaj miał 2-3 fajne akcje, w tym ładną wystaw Kule i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim co chwilę testuje miedź młodych zawodników... Także ze swojej akademii, 18-19 latkowie już tworzą rezerwy (jedyny starszy gracz tam to Garuch ale on to już legenda tego klubu i praktycznie wychowanek) i mają być stopniowo przenoszeni do 1 zespołu.

 

Nie można od razu robić rewolucji, ten skład ma utrzymać ekstraklasę, w międzyczasie będą właśnie stopniowo wpuszczać młodzież.

 

Kto będzie życzyć spadku klubowi który tak mocno inwestuje w akademie ?? Sami sobie odpowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, ja nikomu nie życzę spadku, no może tylko Sandecji, bo ani piłkarzy nie mieli ciekawych, ani stadionu, choć Nowy Sącz to piękne miasto. Sam jestem ciekaw jak wypadną Garguła, Łobodziński czy Adu Kwame, że o Ojamie nie wspomnę. Jak prowadzi się Forsell? Bo pamiętam, że miał problemy z nadwagą.

@Mad

Wszyscy obserwatorzy twierdzą, że w ostatnim sparingu właśnie Berto wypadł najlepiej. Ja akurat tego meczu nie widziałem. Liczyłem, że Nagy się odbuduje, bo ponoć fizycznie wygląda dobrze. Aż tak się zablokował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim co chwilę testuje miedź młodych zawodników... Także ze swojej akademii, 18-19 latkowie już tworzą rezerwy (jedyny starszy gracz tam to Garuch ale on to już legenda tego klubu i praktycznie wychowanek) i mają być stopniowo przenoszeni do 1 zespołu.

 

Nie można od razu robić rewolucji, ten skład ma utrzymać ekstraklasę, w międzyczasie będą właśnie stopniowo wpuszczać młodzież.

 

Kto będzie życzyć spadku klubowi który tak mocno inwestuje w akademie ?? Sami sobie odpowiedzcie.

Naprawdę chce ci się ciągle pisać te głupoty? 

 

 

@Arkon,  to był bardzo słaby mecz i można powiedzieć że był najlepszy ale nie zagrał jakoś dobrze moim zdaniem, wyróżniał się na tle tej szarzyzny ale to zbyt mało na dziś aby walczyć nawet o ławkę rezerwowych. On Pasquato, Iloski pójdą do odstrzału moim zdaniem. 

 

Nagy to ma problem w głowie ale chyba nikt nie jest w stanie go ogarnąć, nie wiem czy nie lepiej go sprzedać. Nie wierzę w niego, bo z tego co wiem on wcale się nie zmienił. Jako, że tani nie był więc pewnie dostanie szansę, trzeba będzie modlić się o cud i oby zimą te 2 banki ktoś za niego dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Węgra, bo naprawdę w paru meczach pokazał wielki potencjał i liczyłem na nowego Dudę. Ponoć Jędza dostał parę intratnych propozycji, ale nie chce odchodzić. Ja wiem, że zarabia jak na polską ligę wielkie pieniądze, ale trochę to dziwne. Tak samo jak to, że on ma te oferty, a Pazdan nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia Jędze odda za darmo nawet, za Pazdana chce hajs.  A co do ofert to nie są wielkie pieniądze to 50 czy 100k euro więcej za sezon, to nie duża kasa, nie dziwie się mu, że nie chce wyjeżdżać zarabia dobre pieniądze w Polsce, buduje dom, rodzina itd on już nie musi nigdzie wyjeżdżać. Pewnie gdyby dostał 2-3x tyle to by skorzystał a tak bezsensu wyjeżdżać dla drobnej podwyżki. 

 

Największym błędem było nie sprzedanie Nagy do Anglii, cóż nie wszystko da się przewidzieć, potencjał ma ogromny ale głowa z tym nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno było się tego domyśleć, o Nagy czy Michalaku był nawet informacje, że dostaną szansę.  Brakuje tylko Vesovica i Eduardo na tej liście. Z Iloskim to powinni rozwiązać umowę skoro przez pół roku nawet nie umie wywalczyć miejsca w składzie a ma już 23 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja ze spotkania Cork z Legią będzie jednak w formie streamu na FB. Zapewne w formie godnej "ośmej ligii mistrzów", no ale będzie to pewnie odpowiadało grze i ogólnemu klimatowi stadionu w Irlandii ;).

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,23656293,liga-mistrzow-cork-city-legia-warszawa-transmisja-wtorkowego.html

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Być może będzie miała miejsce sytuacja, że Wisła Kraków spadnie do IV ligi, ale jeśli tak się stanie, będzie to na życzenie klubu. Jeśli trzy mecze na Reymonta nie odbędą się, Wisła zostanie przesunięta na ostatnie miejsce w ekstraklasy." - zastępca PM Krakowa.

Nie wiem czy jest drugie takie miasto, które by rzucało klubowi kłody pod nogi tak jak dzieje się to u nas. To, że Wisła jest temu winna jest niezaprzeczalne (chociaż chyba nie do końca Ci ludzie co obecnie rządzą), ale miasto też ma sporo za uszami, budując tak niefunkcjonalny i drogi stadion. Ciekawe czy miasto jest świadome, że nie wynajmując nam stadionu może praktycznie pożegnać się z resztą pieniędzy.

Wisła tylko na Reymonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Być może będzie miała miejsce sytuacja, że Wisła Kraków spadnie do IV ligi, ale jeśli tak się stanie, będzie to na życzenie klubu. Jeśli trzy mecze na Reymonta nie odbędą się, Wisła zostanie przesunięta na ostatnie miejsce w ekstraklasy." - zastępca PM Krakowa.

Nie wiem czy jest drugie takie miasto, które by rzucało klubowi kłody pod nogi tak jak dzieje się to u nas. To, że Wisła jest temu winna jest niezaprzeczalne (chociaż chyba nie do końca Ci ludzie co obecnie rządzą), ale miasto też ma sporo za uszami, budując tak niefunkcjonalny i drogi stadion. Ciekawe czy miasto jest świadome, że nie wynajmując nam stadionu może praktycznie pożegnać się z resztą pieniędzy.

Wisła tylko na Reymonta

 

To może zacząć dzielić siły na zamiary, a nie zatrudniać trenerów, by ich potem szybko zwalniać i płacić wysokie odprawy? Szukacie inwestora, czy osoby naprawdę rozdające karty w waszym klubie, wolą biedę i żebry u miasta aby tylko utrzymać się przy władzy? Powiedzmy sobie szczerze; nikt przy zdrowych zmysłach i z grubszym portfelem, nie wejdzie w klub którym trzęsą wiadomi ludzie...

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy 2 lata temu trzeba było przejąć klub, bo Cupiał sprzedał go wiadomej osobie, to nikogo innego na horyzoncie nie było.
Co ma sprawa trenerów do wynajęcia stadionu? :sciana:

 

 

Jajco. Zwolniony trener z ważnym kontraktem odchodzi za free, czy trzeba mu wypłacić często sowitą odprawę?? Zacznij myśleć, bo jak na razie prezentujesz poziom nożownika, który pociąga u was za sznurki.  Trwonicie pieniądze na głupoty, jednocześnie żądając, by miasto wynajmowało wam stadion za czapkę gruszek lub najlepiej za darmoszkę. Oczywiście, obecny dług liczony w milionach najlepiej umorzyć. http://weszlo.com/2018/07/11/wisla-czyli-ambicje-ponad-stan/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo:  :brawo:  :brawo:  Nie chce pisać jaki poziom ty zaprezentowałeś swoją odpowiedzią. Po tym co napisałeś widzę, że kompletnie nie orientujesz się w temacie, a piszesz [beep]ny. Czynsz za stadion mamy najwyższy po Legii w E-sie. Nie pomyślałeś, że brak umowy na wynajem to decyzja polityczna, leżymy bez kasy to łatwiej nas kopać i żądać. Jakoś jak był Cupiał to nikt się o kasę w taki sposób nie upominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest polityka, idą wybory, środowisku TS to jednak z obecnym prezydentem Krakowa nie jest po drodze. Na tej sprawie to miasto Kraków samo bardziej się kompromituje, bo dług długiem ale jeśli Wisła nie będzie tam grać, to będzie miasto płacić za utrzymanie stadionu na którym nic nie będzie się działo. I dochodzimy do podstawowej sprawy bo w takim wypadku osobę które zdecydowała o budowie stadionu będzie można oskarżyć o niegospodarność bo skoro nic tam nie będzie działo to po co ten dziwny i drogi stadion?  Władze Krakowa są na tyle głupie, że szykują bat same na siebie. 

 

Skoro Cracovii można umorzyć czynsz to czemu Wisłę nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które pozwoliły na wybudowanie tego stadionu już dawno powinny być oskarżone o niegospodarność. Po co budować stadion na ponad 30tys, za duuuże pieniądze, na którym mogą odbywać się praktycznie tylko mecze piłki nożnej?!
Cracovia nie ma umorzonego czynszu, tylko płaci go nieporównywalnie mniej (chyba 10% tego co my). Umorzony mają podatek, my oczywiście nie.
 

Władze Krakowa są na tyle głupie, że szykują bat same na siebie. 

Niby mówi się, że pół Krakowa kibicuje Wiśle, ale tak naprawdę ile osób w Krakowie sympatyzuje z Wisłą? Myślę, że kilkadziesiąt tysięcy. A do całej reszty idzie przekaz, że skoro nie płacą to jak można im dać stadion, to niegospodarność, my będziemy dbać o finanse miasta. Jeszcze tym bardziej tym kibolom, którzy rządzą obecnie Wisłą. Wydaje mi się, że gdyby faktycznie miasto w dalszym ciągu obstawało przy swoim to słupki nie spadną, a się podniosą. Tym bardziej, że przecież będzie tam grała Garbarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...