Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a z tym Bragielem czy jak mu tak coś działacie czy to stanęło ?

Jakby co chwila wyskakiwał jakiś trup z szafy to też byś się nie pchał w takie szambo.

Z tym stadionem spokojnie, zarówno nam jak i miastu zależy żebyśmy grali na tym bublu, którego nikt nie potrafi wykorzystać żeby na siebie zarabiał. Do porozumienia dojdzie prędzej czy później, co nie zmienia faktu, że smród straszny, a i pewnie jakaś kara z PZPN się posypie.

No i zdecydowanie przyspieszy transfer naszej hiszpańskiej gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wyjątkiem, uważam wręcz przeciwnie. Gdybyś chociaż zerknął linijkę niżej pod tweeta którego skopiowałeś też miałbyś opinię innego Wiślaka https://twitter.com/KiewiczKrz/status/1014207291137150976

Z Carlitosa żaden Wiślak, a nam potrzebna kasa.. gdziekolwiek byle drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że są jeszcze normalni kibice, ale jednak większość wpisów jest na nie. Wszędzie tylko nie do Legii. Rozumiem rozgoryczenie jak odchodził wychowanek klubu Mąka, ale taki najemnik jak Carlitos? Przyszedł za darmo, kontraktu wysokiego nie miał, bramek nastrzelał mnóstwo i jeszcze pozwoli zarobić klubowi, a niektórzy nazywają go Judaszem. Trochę śmieszne. Niektórzy kibice Wisły nadal żyją wspomnieniami czasów Cupiała. Ponoć w pakiecie ma odejść też Wojtkowski. Rzeczywiście taki talent?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w końcu zaczną omijać go kontuzje i zacznie grać to ma potencjał. Ale wątpię żebyśmy się go pozbyli, chyba że z już stracili cierpliwość do jego częstych niedyspozycji.

Ewentualnie z kasą jest już bardzo źle, że pozbywamy się młodego gościa z kontraktem jeszcze na 2 lata.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam, to wszystko zaczęło się sypać jeszcze jak Cupiał był. Postawił wszystko na jedną kartę w eliminacjach Ligi Mistrzów 11/12 inwestując dużą kasę i się nie udało, a później już przestał inwestować dużą kasę i zaczął się powolny zjazd w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że tak zasłużony klub tak nisko upadł. Nie było żadnego planu B po odejściu Cupiała?

a jaki jest sens inwestować u nas w piłkę? Najlepszy przykład Carlitos - 3 liga hiszpańska, a u nas gwiazda :)

 

Po zmianie formuły LM już żaden polski klub nie ma szans tam wejść, bo już nie będzie amatorów z Dundalk.

 

Gdyby nie C+ i jego kontrakty to liga wyglądałaby jak na Litwie, ale i to kiedyś się skończy, kwestia lat...nie wierzę, że młode pokolenie mocno interesuje się piłką. Z tego co widzę to raczej e-sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że tak zasłużony klub tak nisko upadł. Nie było żadnego planu B po odejściu Cupiała?

Normalnie, problemy znaczyły się przecież już w erze Cupiała, dług właścicielski, o tym co pisze @kamilos951, sprawy z Gankovem i Serbskim bramkarzem . To dziś wybucha ale to to efekt wielu lat. Na pewno ktoś w TS się też przeliczył poprzednim sezonem ale i tak moim zdaniem TS robi wszystko co może aby ten los Wisły poprawić.  W Legii ITI było podobnie, gdyby BL przez przypadek nie został prezesem to też różnie mogłoby to wyglądać. 

 

 

A co do Carlitosa tak jak mówiłem zależało to od Prezesa DM, on był za więc zdanie Ivana było nie ważne, dziś powinno być klepnięte wszystko.

Szykuje się, że w końcu rezerwy Legii awansują do 2 ligi z takim transferem.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie pójdzie za tyle to porażka, no ale w d... się nam pali, więc to tylko na korzyść dla kupujących.

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że tak zasłużony klub tak nisko upadł. Nie było żadnego planu B po odejściu Cupiała?

Oprócz tego co pisali poprzednicy to dodałbym, że porażka w LM 11/12 poszła w parze z kryzysem w samej Tele-Fonice. Pamiętam jak co bardziej zorientowani mówili po meczu 1/16 LE z Liege w 2012, że prędko Wisły w pucharach nie zobaczymy. Wtedy wydawało się to science fiction... a jednak.

EDIT:

W miarę wiarygodne źródło https://twitter.com/KiewiczKrz/status/1014540903858483200

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby z Pazdanem przedłużyli umowę, bo nawet na Mundialu pokazał klasę jako jeden z nielicznych Polaków. Coś ucichły pogłoski o sprzedaży Wieteski.

Tak szczególnie z durnowatym zagraniem piłki głowa w stronę pola karnego rywala w sam raz na kontrę dla Senegalu na wchodzącego piłkarza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się, że w końcu rezerwy Legii awansują do 2 ligi z takim transferem.

Dowcipniś. :)

A tak poważnie twierdziłeś, że nie będzie dużych transferów do Legii, a tu bach. Pensję też będzie miał poważną. Brawo Miodek. Ja tam się cieszę z tego zakupu. Jeszcze Kurzawa i byłbym zachwycony, choć coś tam się plotkuje o rumuńskim lewym obrońcy z Chorwacji.

Jeśli faktycznie pójdzie za tyle to porażka, no ale w d... się nam pali, więc to tylko na korzyść dla kupujących.

Oprócz tego co pisali poprzednicy to dodałbym, że porażka w LM 11/12 poszła w parze z kryzysem w samej Tele-Fonice. Pamiętam jak co bardziej zorientowani mówili po meczu 1/16 LE z Liege w 2012, że prędko Wisły w pucharach nie zobaczymy. Wtedy wydawało się to science fiction... a jednak.

EDIT:

W miarę wiarygodne źródło https://twitter.com/KiewiczKrz/status/1014540903858483200

Ładnie, jeśli naprawdę zrezygnował z 20% to znaczy, że poważnie chciał do Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak to możliwe, że tak zasłużony klub tak nisko upadł. Nie było żadnego planu B po odejściu Cupiała?

Nie odejściu tylko sprzedaży a to komu sprzedał klub już spada na Cupiała mógł sprzedać klub Włodarskiemu

 

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/wisla-krakow/wieslaw-wlodarski-chce-kupic-wisle-krakow/lztcdj0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zaprezentowała się Legia w dzisiejszym sparingu, a wynik nie oddaje tego co widziałem, bo jest... za niski(5-2). Nie ma co wyciągać jakichś daleko idących wniosków, ale Kante, Kuchy, Cafu, Szymański, Mąka zagrali świetne zawody. Szczególnie podobał mi się nasz nowy nabytek Jose, zaprezentował się rewelacyjnie. A jak jeszcze dojdą Niezgoda i Carlitos, będzie zajefajnie. Troszkę gorzej to wyglądało w defensywie, ale po powrocie Pazdka i Jędzy może być tylko lepiej.

@Mad

Jak to wyglądało ze stadionu? Nie wiesz dlaczego nie grał Rado?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pisałem o samej podstawie, około 550 wyniesie ona + szybkie bonusy. Wiśle opłaca się aby Legia awansowała do LM.  Lech dawał trochę więcej w sumie ale zawodnik wolał Legię. Dalej nie jestem do niego przekonany.

 

Powiem ci, że dziwienie to wyglądało trochę bo było zbyt dużo wolnych przestrzeni, zawodnicy chyba jeszcze nie do końca opanowali grę w defensywie w tym system, powrót do defensywy. Ale nie było 2 zawodników awizowanych do podstawowego składu w obronie. Na plus Mąka, dużo widzi, ten system jest chyba idealny dla niego. Środek pomocy wyglądał bardzo fajnie.  Jest nad czym pracować ale wygląda to bardzo obiecująco.  I Kante mega mnie swoją grą zaskakuje, jeszcze się okaże, że w lepszym klubie będzie kilka razy lepszy niż w Płocku, dużo widzi na boisku, bo to że ma dobrą technikę to każdy wie.

 

A co do Rado to nic nie słyszałem aby miał jakiś uraz, chyba po prostu decyzja trenera.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pucharach zagrałbym jednak starym systemem ze względu na defensywę. Oprócz Kante naprawdę pozytywnie zaskoczył mnie Cafu. Jedynie Hama odstawał od reszty ofensywnych zawodników. Jak zaprezentował się Wieteska? Bo Remy, przynajmniej w tv, wyglądał dobrze?

Podobno Rado kontuzja pleców, na szczęście ponoć to lekki uraz.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...