Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na twiterze pisał, że i z czynszu tym się zasugerowałem. Wiesz krótkoterminowo mogą zyskać ale w długim czasie stracą. Bo dziś mogą gadać o [beep]ołach ale w końcu sprawa dojdzie do przetargów, cen, kto ma stadion utrzymywać, on niszczeje zakładając najgorsze dla was rozwiązanie a wtedy po [beep]ie nieźle dostaną. Bo jeśli was tam nie będzie ten stadion nadaje się tylko do zburzenia bo nikt go nie utrzyma na powierzchni. Zaległości dla miasta od Wisły to są drobne ale kwota budowy stadionu to drobne nie są 

 

Mega fajne zachowanie Marcelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest polityka, idą wybory, środowisku TS to jednak z obecnym prezydentem Krakowa nie jest po drodze. Na tej sprawie to miasto Kraków samo bardziej się kompromituje, bo dług długiem ale jeśli Wisła nie będzie tam grać, to będzie miasto płacić za utrzymanie stadionu na którym nic nie będzie się działo. I dochodzimy do podstawowej sprawy bo w takim wypadku osobę które zdecydowała o budowie stadionu będzie można oskarżyć o niegospodarność bo skoro nic tam nie będzie działo to po co ten dziwny i drogi stadion?  Władze Krakowa są na tyle głupie, że szykują bat same na siebie. 

 

Skoro Cracovii można umorzyć czynsz to czemu Wisłę nie ?

 

 

Co to znaczy" dług długiem"? Podchodząc tak do sprawy, każdy klub grający na stadionie miejskim może w identyczny sposób szantażować miasto. Coś na zasadzie: nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi? W takim razie, niech miasto wyburzy ten stadion i sprzeda pod deweloperkę, bo co z tego, że Wisła tam gra jak nie płaci? Wtedy, nie będzie mowy o niegospodarności. 

Morał z tego taki, że miasta powinny się trzymać jak najdalej od futbolowych inwestycji, bo nie ma się co użerać z patologią, która często stoi za ludźmi rządzącymi klubami.

:brawo:  :brawo:  :brawo:  Nie chce pisać jaki poziom ty zaprezentowałeś swoją odpowiedzią. Po tym co napisałeś widzę, że kompletnie nie orientujesz się w temacie, a piszesz [beep]ny. Czynsz za stadion mamy najwyższy po Legii w E-sie. Nie pomyślałeś, że brak umowy na wynajem to decyzja polityczna, leżymy bez kasy to łatwiej nas kopać i żądać. Jakoś jak był Cupiał to nikt się o kasę w taki sposób nie upominał.

 

Tak, tak, polityczna. Wielomilionowy dług też polityczny, wszystko polityczne, spiski, intrygi, sabotaże itd. Wszyscy się sprzysięgli przeciwko prawej Wiśle. Tak z urzędu. Jacy wy biedni jesteście.

Teraz najlepiej się tłumaczyć nadchodzącymi wyborami, a cięcie w wuja trwa od dobrych kilku lat.

 

2014 - http://stadiony.net/aktualnosci/2014/01/krakow_prezydent_grozi_klubom_sprzedaniem_stadionow

 

2014 po raz drugi - http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3640232,ponad-polowa-krakowian-nie-chce-by-miasto-utrzymywalo-stadiony-wisly-i-cracovii,id,t.html

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz pokazujesz, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Raz, że są to artykuły z 2014r, kiedy właścicielem Wisły była Telefonika i skoro już wtedy były problemy z płatnościami to dlaczego do tej pory graliśmy na tym stadionie? Po drugie to nie wina Wisły, że miasto wybudowało drogi i kosztowny w utrzymaniu stadion, który nie ma szans na siebie zarobić.

Wyburzyć i sprzedać pod deweloperkę -  :lol2:

 

Wiesz krótkoterminowo mogą zyskać ale w długim czasie stracą.

Dlatego uważam, że prędzej czy później się dogadają. Moim zdaniem tuż przed startem rozgrywek będzie umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy" dług długiem"? Podchodząc tak do sprawy, każdy klub grający na stadionie miejskim może w identyczny sposób szantażować miasto. Coś na zasadzie: nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi? W takim razie, niech miasto wyburzy ten stadion i sprzeda pod deweloperkę, bo co z tego, że Wisła tam gra jak nie płaci? Wtedy, nie będzie mowy o niegospodarności. 

Morał z tego taki, że miasta powinny się trzymać jak najdalej od futbolowych inwestycji, bo nie ma się co użerać z patologią, która często stoi za ludźmi rządzącymi klubami.

 

Tym co piszesz pokazujesz, że nie masz pojęcia o czym piszesz.  To jest stadion miasta a nie Wisły, formalnie i prawnie sytuacja Wisły jest np. zupełnie inna niż choćbyLegii która mimo, że płaci więcej za swój stadion na znacznie lepszą umowę bo po 1 ona dzierżawi stadion na bardzo długi okres  a nie go wynajmuje co wiąże się też z wieloma wpływami(spotkania jehowych, La Liga coś tam od Eleven, festiwale piwa i wiele wiele innych imprez które generują klubowi zyski).  Problem Wisły ze stadionem to nie kwestia dziś czy wczoraj a dobre kilka lat, nie przypadkowo Wisła wyniosła się do Myślenic. To nie jest kwestia tylko kwestia długu Wisły ale też kilku innych ważnych aspektów którzy tacy jak ty pomijają. Żadnemu klubowi nie opłaca się wynajmować stadionu na takich zasadach jak Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Boniek i Animucki mają spotkać się z Majchrowskim. Przetarg tuż, tuż a tu jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w ekstraklasie nie ma gdzie grać. Jestem przekonany, że się dogadają. Prezydent Krakowa pogroził szabelką, pokazał wyborcom jaki jest twardy, a teraz czas na powrót do rzeczywistości.

A propos Legii cisza z kontraktem Kurzawy na Zachodzie, to dobra informacja dla Wojskowych. Ja jestem optymistą, jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Ameryce biją murzynów, no nie? Zawsze jest wytłumaczenie.

Tak dzielnie tutaj klakierowałeś chłoptasiowi z Wisły, gdy pisałem o szastaniu kasą przez wiślacką patologię, np przez ciągłe roszady trenerów. Jednocześnie zwalaliście winę na miasto w sprawie gigantycznego zadłużenia stadionu. Sprawa polityczna  :crazy:

 

Prezes Marzena Sarapata i jej ludzie od początku postawili na awanturniczą politykę kadrową. Spójrzmy na kwestie trenerów. W grudniu zeszłego roku pod wpływem emocji po porażce z Wisłą Płock (0:1) Kiko Ramirez został zwolniony ze stanowiska trenera, bo postanowiono zrobić krok do przodu. Nie udało się rozwiązać z nim kontraktu, więc przez kolejne pół roku (do czerwca) klub co miesiąc powinien przelewać mu wynagrodzenie. Już wtedy, gdy zwalniano Ramireza, Wisła była w konflikcie sądowym z Dariuszem Wdowczykiem, który domagał się zaległych pieniędzy. W miejsce Ramireza przyszedł Joan Carrillo. Hiszpanowi obiecano około 100 tysięcy złotych brutto miesięcznie, a jemu sztabowi połowę tej kwoty. Przepracował pół roku, a gdy klub przestał mu płacić – wypowiedział kontrakt. Umowa obowiązywała jeszcze przez rok. Jeśli Carrillo będzie domagać się całej kwoty (sprawa trafiła do sądu), Wisła będzie miała do zapłaty około 1,3 mln złotych.  http://sportdziennik.pl/wisle-uratowala-pomoc-z-zewnatrz/

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapędzaj się tak, kolejny raz ciętym językiem próbujesz coś udowodnić, a dla Ciebie to ja jestem Pan z Wisły.

Pomijając te śmiechu warte wypowiedzi to chyba powoli staje się jasne, że jeśli nie znajdziemy w końcu sponsora lub kibice nie zaczną masowo wykupywać karnetów (na co się chyba nie zanosi z obecnym zaufaniem do zarządu) to będzie nam bardzo ciężko dokończyć ten sezon. Chociażby nas nie wiem jak próbowali ciągnąć za uszy... to kiedyś walnie z hukiem.

A Majchrowski zadowolony, postraszył, dostał co chciał no i "uratował Wisłę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zdobywca dubletu powinna dostać to trofeum z automatu, chyba że rozegrać mecz Legia I kontra rezerwy. :) A tak poważnie tak jak pisałem wyżej obawiałem się gry w obronie i to się potwierdziło. Najbardziej zawiedli mnie Kuchy, Rado i Phillips. W ataku super zagrał Veso, dużo dali też Kante i przede wszystkim Carlitos. Do tego systemu brakuje lewego wahadła(marzeniem Kurzawa) oraz powrotu Jędzy i przede wszystkim Pazdana. Jedno tylko mnie zaskoczyło totalnie- brak Remy'ego w polu karnym podczas stałych fragmentów. Koleś gra świetnie głową i stoi na 30 metrze, żeby dośrodkować. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...