Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Błaszczykowskiego milion, to żadne pieniądze. Pomógł klubowi, któremu wiele zawdzięcza. :)

Brzęczek z Gilewiczem żywo dyskutują na trybunach, ale chyba nie o trwającym mecz, bo na murawie nawet pół piłkarza nadającego się do kadry nie ma. :D


DjIjcZDWwAANULv.jpg
Śmiesznie ten Forsell wygląda. :D

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Super Expressu w środę Legia odpadnie z Ligi Mistrzów i jeszcze tego samego dnia Klafuric dostanie bilet w jedną stronę do swojej Chorwacji, Na jego miejsce od razu przyjdzie Nawałka. :)

Mam nadzieję, że piłkarze dadzą radzę wyeliminować Spartaka, a wtedy niech przychodzi nawet Nawałka, do którego ja nie mam przekonania, ale oczywiście będę życzył powodzenia. Najważniejszy jest mecz we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jakim celu awans, z taką grą? Żeby wstyd przynosić? Przecież to pośmiewisko na całą Europę. Zasada jest prosta - nie ma zaangażowania, stylu gry to niech się nie pchają do ligi mistrzów. Będzie widać że chcą grać to i owszem. Na taki poziom jaki teraz prezentują szkoda czasu i nerwów. Powinni grać przy pustych trybunach aby zrozumieli że kibice nie chcą gry w takim stylu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jakim celu awans, z taką grą? Żeby wstyd przynosić? Przecież to pośmiewisko na całą Europę. Zasada jest prosta - nie ma zaangażowania, stylu gry to niech się nie pchają do ligi mistrzów. Będzie widać że chcą grać to i owszem. Na taki poziom jaki teraz prezentują szkoda czasu i nerwów. Powinni grać przy pustych trybunach aby zrozumieli że kibice nie chcą gry w takim stylu.

 

W celu skoszenia kasiory. Z tego co pamiętam za każdego przeciwnika który się przejdzie jest pół miliona euro do podziału na klub. 

 

Zgodzę się jednak że oglądanie widowiska jak ostatnie ze Słowakami to strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jakim celu awans, z taką grą? Żeby wstyd przynosić? Przecież to pośmiewisko na całą Europę. Zasada jest prosta - nie ma zaangażowania, stylu gry to niech się nie pchają do ligi mistrzów. Będzie widać że chcą grać to i owszem. Na taki poziom jaki teraz prezentują szkoda czasu i nerwów. Powinni grać przy pustych trybunach aby zrozumieli że kibice nie chcą gry w takim stylu.

Ale oni na jesieni złapią formę :D Niech grają w Lidze Europy, kilka punktów ugrają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodulski może chcieć sobie co chcę. Widocznie nie oglądałeś kolego pucharów europejskich w XXI wieku. W grupie Ligi Europy/Pucharu UEFA nasze kluby(poza kilkoma wyjątkami) radziły sobie całkiem nieźle. Po drugie często lepiej nam się gra z drużynami z lepszych lig i jesień jest zwykle najlepszym czasem dla naszych drużyn, czy to klubowych, czy Reprezentacji Polski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodulski może chcieć sobie co chcę.

Nie do końca, zrozumiałby swoje błędy i zrobił porządek jakby kibice przestali przychodzić na stadion. Uwierz mi to zawsze działa i na zawodników również, bo sytuacja wyraźnie pokazuje że niektórzy się zapomnieli dla kogo grają, a to co robią teraz na boisku to kpina z kibiców, a podobno to profesjonaliści. Komuś ewidentnie zależy na tym aby ten klub się nie wybił, bo pieniądze i możliwości mają tylko się leniom grać nie chce i same gwiazdy i święte krowy się porobiły. :) Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na pewno nie. Z resztą trudno to nazwać grą, to co najwyżej "podwórkowa kopanina". Na meczach okręgówki widać większą ochotę do gry. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że piłkarze dadzą radzę wyeliminować Spartaka, a wtedy niech przychodzi nawet Nawałka, do którego ja nie mam przekonania, ale oczywiście będę życzył powodzenia. Najważniejszy jest mecz we wtorek.

To przekonanie o mistrzostwie poraża. Mam nadzieję,że słaba postawa Legii zostanie wykorzystana. Wy już odpadliście z eliminacji LM. Żaden Polski klub nie odrobił straty 0:2 na wyjeździe i nie sądzę by jako pierwsza miała uczynić to Legia. Oby dziś Korona was objechała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przekonanie o mistrzostwie poraża. Mam nadzieję,że słaba postawa Legii zostanie wykorzystana. Wy już odpadliście z eliminacji LM. Żaden Polski klub nie odrobił straty 0:2 na wyjeździe i nie sądzę by jako pierwsza miała uczynić to Legia. Oby dziś Korona was objechała. 

Problem jest tego typu, że żadna inna drużyna nie jest w stanie przez cały sezon utrzymać równego tempa. Przez pół ostatniego sezonu wszyscy piali z zachwytu nad Górnikiem - co z niego dzisiaj zostało? Objawienia uciekły, a oni muszą liczyć, że kolejni młodzi zachwycą. Jaga do końca sierpnia sprzeda 1-2 zawodników. Lech jak gra każdy widzi....

 

Mieliśmy w XXI wieku m. in, mistrza dla Śląska, Zagłębia - na kartach historii się zapisały, ale nawet w grupie europejskich pucharów ich nie widzieliśmy. Całe szczęście, że Piast nie zdobył tytułu, bo był blisko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, zrozumiałby swoje błędy i zrobił porządek jakby kibice przestali przychodzić na stadion. Uwierz mi to zawsze działa i na zawodników również, bo sytuacja wyraźnie pokazuje że niektórzy się zapomnieli dla kogo grają, a to co robią teraz na boisku to kpina z kibiców, a podobno to profesjonaliści. Komuś ewidentnie zależy na tym aby ten klub się nie wybił, bo pieniądze i możliwości mają tylko się leniom grać nie chce i same gwiazdy i święte krowy się porobiły. :)

Piłkarze grają dla siebie, dla pieniędzy przede wszystkim. Fajnie się robi coś w życiu co się lubi ale dalej jest to zawód, zawód który ma zapewniać pieniądze dla siebie i swojej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze grają dla siebie, dla pieniędzy przede wszystkim. Fajnie się robi coś w życiu co się lubi ale dalej jest to zawód, zawód który ma zapewniać pieniądze dla siebie i swojej rodziny.

Uhm, czyli rozumiem że twoim zdaniem mogą robić co chcą. Spróbuj takim stylem pracować, jeśli w ogóle pracujesz i masz szefa. Jak zapyta dlaczego takie marne efekty to powiedz że pracujesz dla siebie. Jeśli szef jest w porządku to powinien Cię zwolnić. Wracając do piłki nożnej, nie zapomnij że w tej układance są jeszcze kibice którzy niekoniecznie muszą płacić za bilety, bo stwierdzą że takiej kopaniny oglądać nie będą i następnym razem nie przyjdą na stadion co spowoduje marne dochody z biletów, a to z kolei spowoduje że klub nie będzie zarabiał tylko ponosił straty, bo na czym ma zarabiać. Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...