Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki był kurs na Wisłę? :wink: Może STS w tym maczał :roll:

Yhm... sts z fortuną nam ustawiają całą ligę, łącznie z jej zapleczem.

Lech ma swoje problemy z obrońcami, dzisiaj w defensywie zagrali katastrofę. No i w końcu trochę szczęścia się do nas uśmiechnęło. Gra od początku sezonu wygląda bardzo przyzwoicie, jeśli będzie skuteczność to o sezon jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale takie tłumaczenia zawsze mnie denerwują. Nie mają siły na puchary, niech nie walczą o czołowe miejsca w lidze. Cały czas słyszę jaką to mają szeroką kadrę, więc bez przesady. Poza tym jak twierdzi wielu ekspertów czkawką zaczyna się odbijać system gry trójką obrońców. Legia na szczęście wycofała się z tego chorego eksperymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy chyba zrezygnować z tego systemu ESA37, miało nam to dać lepsze wyniki w pucharach, a nic nie dało, bo nasi pucharowicze  są zmęczeni po dwóch meczach sezonu. :D

I to rozpoczynanie w połowie lipca ligi mam wrażenie jest bardziej podporządkowane telewizjom, a nie, żeby być przygotowanym do europejskich pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale takie tłumaczenia zawsze mnie denerwują. Nie mają siły na puchary, niech nie walczą o czołowe miejsca w lidze. Cały czas słyszę jaką to mają szeroką kadrę, więc bez przesady. Poza tym jak twierdzi wielu ekspertów czkawką zaczyna się odbijać system gry trójką obrońców. Legia na szczęście wycofała się z tego chorego eksperymentu.

Nie tłumaczę Lecha, podałem suche fakty, nie wiem skąd aż taka dysproporcja w przebiegniętych km. Moim zdaniem Lecha nic nie tłumaczy , klasowa drużyna, jedna z najsilniejszych nie ma prawa przegrać prowadząc 2:0. Wystarczy wziąć do ręki piątkowy "PS" ochy i achy na Lecha , jak to ma kilku graczy na jedną pozycję, mocny skład i że nie ma takiej siły by Wisła tu raczej powalczyła i tu cała litania o kłopotach Wisły. Lech niczego nie wygra bo przegrywa w najważniejszych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczorajszy mecz Lecha - po 20-tu pierwszych minutach i wyniku 2:0 byłem przekonany, że Lech ten mecz wygra. Kto by pomyślał, że przegrają i to 2:5. Miałem wrażenie, że jak doszło do wyrównania to Lechowi jakby grać się odechciało.

 

Szkoda. Byłem przekonany, że z Lecha wyrasta lider naszej Ekstraklasy. To tylko doskonale pokazuje jaka nasza Ekstraklasa jest (niestety).

 

Chociaż i tak najbardziej mnie dziwi postawa Cracovii, która wraz z Pogonią szoruje po dnie tabeli. Czyżby skończyła się dobra passa trenera Probierza? Gdzie jest chociażby Drewniak, który miał być "liderem Cracovii na lata"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście wczoraj L+E? Trener Lettieri wczoraj wyszedł moim zdaniem na niezłego ignoranta. Oczekuje od wszystkich szacunku i respektowania różnych zasad, a nawet nie potrafi się nauczyć nazwisk swoich zawodników. :D

Ja oglądałem i muszę przyznać, że po powrocie Twarowskiego do programu - ogląda się zdecydowanie lepiej. Swoją drogą mam wrażenie, że Pana Marciniaka mogłoby tam nie być i różnicy byśmy nie zauważyli.

 

Bardzo mi się podobała dyskusja na temat kondycji naszej Ekstraklasy.

Ogólnie tematów związanych z naszą Ekstraklasą jest tyle, że spokojnie mogliby stworzyć osobny program emitowany nawet kilka razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...