Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Kucharczyk ewidentnie mówił o samym sobie :P

Dzisiaj  tak twierdzi. Naprawdę dobry trener potrzebny jest Legii od zaraz, żeby posprzątać tę stajnię Augiasza. Jeszcze Nagy mówiący, że remis nie jest takim złym wynikiem. Na własnym stadionie! Brak bocznych obrońców, a odszedł Broź, a Jędza jest odsunięty od drużyny, bo chcą żeby odszedł. Absurdy na każdym kroku. Jak pisałem, że Fornalik to dobry trener, to mnie wyśmiewano, podobnie Stokowiec, Mamrot. Dla Mioduskiego Magiera też był zły, bo Leśny go wybrał, wolał swoje autorskie pomysły. Widać rezultaty takiej polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamrot przede wszystkim został wyciągnięty zewnątrz a nie z tej samej starej karuzeli, Stokowiec w każdym klubie jakimi pracował robił bardzo dobrą robotę, Polonia Warszawa, Jagiellonia, Zagłębie, no i Fornalik akurat on długo pracuje w klubach przykład Ruchu i znakpmifyvb sukcesów no i teraz Piast będzie bardzo wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Lech gra w kolejnym meczu niesamowitą padakę, a ma komplet punktów po trzech kolejkach. Bardzo dużo spalonych Śląska w tym bardzo ciężkim do oglądania meczu. 

Faktycznie Lech wygrał, ale z gry tego nie było widać.Szkoda Śląska.  :(

Tylu bramek strzelonych ze spalonego to ja w życiu nie widziałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecha można po części usprawiedliwiać 120 minutami w czwartek i grą bez kilku podstawowych piłkarzy odpoczywającymi przed kolejnym meczem w LE.

Śląsk natomiast pokazuje że nawet odpoczywając cały tydzień można wyglądać jakby w tygodniu grali w LM :D

Ekstraklasa powinna się zastanowić czy nie grać takich meczów po 20:00, wszystkie mecze o 15:30 w takich warunkach wyglądają jak 4 liga hiszpańska a dokładając poziom polskich klubów to po 10 minutach ciężko się na tym w ogóle skupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by przesunąć mecze na 18.00 i 20.30. W Hiszpanii korygują godziny rozgrywania spotkań biorąc pod uwagę warunki pogodowe. Przebywanie na stadionie w takim skwarze nie jest korzystne dla fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Legii grał by słabo jak wszyscy, kadrę macie i tak zdecydowanie najlepsza a gracie padake.

Akurat jego chciał Czerczesow, więc o formę Novikovasa pod jego wodzą byłbym spokojny. Niestety za Mioduskim ciężko nadążyć, ciągle mam nadzieję, że w końcu wybierze jakiegoś ogarniętego trenera i da mu popracować w spokoju, a nie zwolni po pierwszym niepowodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenne i bardzo ciężko wybiegane zwycięstwo Jagi nad Wisłą. Najgorsze kontuzje Burligi i Świderskiego w kontekście meczu z Gent w czwartek.

Pan Szymon Wam wydatnie pomógł. Swoją drogą dziwi mnie, że jest tak "eksploatowany" w czasie gdy sadzi babol za babolem. Nie można mu dać miesiąc odpoczynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...