Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze niedawno w Formule 1 obowiązywała zasada, że cały sezon powinien być pokazywany w otwartej telewizji. Bernie Ecclestone stopniowo jednak od niej odchodzi - w Wielkiej Brytanii, jednym z największych rynków dla sportów motorowych, F1 pokazuje telewizja Sky, która połowę wyścigów wyświetla w otwartym paśmie, połowę koduje.

 

Czy ja mam nieaktualne informacje czy w UK wyścigi europejskie transmituje w otwartej telewizji BBC? Sky nie robi żadnych okienek na F1. Będę bardzo zdziwiony jeśli to autor newsa ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę warto zrozumieć słowo nieoficjalne informacje. Press podał informację nieoficjalną ,że Polsat nie jest zainteresowany. Rzecznik stacji ją zdementował. Więc Polsat jest w grze o te prawa. Czy je pozyska to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 grudnia o 20:00 odbędzie się relacja z koncertu "Postrzyżyny, czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka" z okazji 40-lecia pracy aktorskiej i 30-lecia pojawienia się na scenie Jerzego Kryszaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Polsacie leciał film pt. ''Anioły i demony'', gdzie zauważyłem że w jednej ze scen pojawia się polski aktor grający dziennikarza telewizji TVN, gdzie kilka scen później pojawia się także samochód z logiem TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Polsacie leciał film pt. ''Anioły i demony'', gdzie zauważyłem że w jednej ze scen pojawia się polski aktor grający dziennikarza telewizji TVN, gdzie kilka scen później pojawia się także samochód z logiem TVN-u.

 

Miałem to samo pisać :lol2: A żeby było jeszcze śmieszniej to nawet wóz transmisyjny Canal+ znalazł się w oku kamery (tak wiem, że chodzi o francuski odpowiednik stacji, ale i tak wyglądało to zabawnie)

 

I mam takie pytanie do znawców tematu. Czy telewizja Polsat mogłaby ocenzurować te tvn-owskie wstawki w filmie "Anioły i Demony"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie ostatni odcinek Hotelu52 i aż kłuje w oczy to nachalne wpychanie Rosati do serialu.Beznadziejny pomysł scenarzystów.

 

Ogólnie Polsat nie potrafi zakończyć swoich serialów w odpowiednim momencie tylko chcą wycisnąć z nich jak najwięcej,psując ich ogólną ocenę. Jest cała masa przykładów:

 

Świat według Kiepskich

Daleko od noszy

Rodzina Zastępcza

Hotel52

Szpilki na Giewoncie

Samo Życie

Miodowe Lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rodzinę zastępczą" uwielbiam i oglądam bardzo często powtórki na różnych kanałach. Nie mogę się pogodzić z tym, że nie ma nowych odcinków. Bez Gabrieli Kownackiej już jednak nie to samo... Nowych seriali Polsatu raczej nie oglądam. Były próby przy "Hotelu 52", "Przyjaciółkach, "Szpilkach na Giewoncie", ale na pierwszych odcinkach się kończyło. Wytrwałem jedynie przy "To nie koniec świata!" i jutro zobaczę ostatni finałowy odcinek sezonu. Zapowiadają jednak, że kolejna seria w czwartkowe wieczory więc pewnie znowu nie będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobają te nowe seriale Polsatu jak "2XL" czy "To nie koniec świata". "Hotel 52" już może nieco mniej niż wcześniej, ale dobrze, że go postanowili kontynuować. Mam nadzieję, że wrócą również "Przyjaciółki". Jeszcze z poprzednich seriali to "Ludzie Chudego" genialny pierwszy sezon, drugi dno, "Szpilki na Giewoncie" też na początku niezły, ale potem już przestałem oglądać.

 

Mogliby także coś wymyślić w miejsce "ŚwK" albo przynajmniej dać powtórki innych seriali, np. "Daleko od noszy" czy "Mamuśki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...