Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stachursky to disco, oczywiście. Co do Papa D. to sprawa jest już dyskusyjna. :D Shazza to disco polo i to to najgorsze z połowy lat 90-tych ([beep]ne teksty, obciachowe teledyski itd.) :) Dwie gwiazdki disco nie czynią tego koncertu galą disco. :D Ja jednak dalej uważam, że woleli nie używać nazwy "disco polo" z oczywistych względów. Maćkowi Dowborowi się w sumie nie dziwię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shazza to disco polo i to to najgorsze z połowy lat 90-tych ([beep] teksty, obciachowe teledyski itd.) :)

No tak, obciachowe. Twoje zdanie i masz do tego prawo. Jam mam inne zdanie. Shazza ma pomysłowe klipy, ponadto potrafi się wysławiać na poziomie. Tyle o Shazzie.

 

O widzisz, taneczna impreza Ci odpowiada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był bardzo duży wybór imprez NA ŻYWO:

w Polsacie, w TVP2,w TVP KULTURA (McFerrin+) i po raz pierwszy w historii(nie licząc rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem) w ...TVP HISTORIA była transmisja na żywo gali z Zamościa

 

Oglądałem festiwal w Dwójce, bo to w Polsacie to jakaś parodia była - zamiast disco polo był Stachursky czy Rudi Schubert - i wcale mi to by nie przeszkadzało gdyby nie fakt, że zapowiadano co innego a było co innego (widziałem tylko urywki)

 

Ciekawe czy Dwójce się oberwie za złe oznakowanie programu - pojawiły się żarty o podtekście seksualnym czy piosenka promująca wódkę - to chyba nie przystoi oglądaniu przez WSZYSTKICH widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Festiwal Piosenki Rosyjskiej, to wypowiedz się w wątku o TVP2.

 

Z kolei oglądałem po trochu Disco pod żaglami - i to za dobrze nie wypadło. Jedni na żywo, inni z playbacku. Prowadzący - dla mnie tragedia. Ale chyba o to chodziło. A przerwanie występu Zenka w połowie to skandal. Już w Dwójce było dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są już daty emisji nowych produkcji polsatu:

czyja wina od pn do pt o 13.00 od 2 września

top chef w środy o 20.30 od 11 września

2xl w czwartki o 22.00 po hotelu 52 od 5 września

ślóbna gorączka i zabójcy tłuszczu w soboty o 16.45 i 17.45

to nie koniec świata w niedziele o 22.00 od 8 września

nasz nowy dom w niedziele od 29 września

kości zamiast niedzieli emitowane będą we wtorki około 22.15.

Ogólnie ramówka taka sobie, będę oglądał jedynie Malanowskiego i może czyją winę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to najfajniejszy. Przez niebywałe zwroty akcji (szczególnie pod koniec) jest jednym z najbardziej energicznych programów w polskiej telewizji. Może i fabuła nie jest powalająca (mega prosta, bez żadnych zawiłości), ale detektywi Damiana Petrowa (i on sam) pracują lepiej od tych z TVNu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa Polsatu na wrzesień 2013:

2012 / 28 dni / Amerykański wieczór / Amerykańskie ciacho / Avatar / Beowulf: droga do sprawiedliwości / Bez przedawnienia / Bracia / Bratz / Brudne sprawy / C17 / Dla niej wszystko / Epoka lodowcowa / Epoka lodowcowa 2: Odwilż / Filadelfia / [beep] / Godzilla [1954] / Gra o życie / Grzech / Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta / Insanitarium / Jak rozpętałem II wojnę światową / Jaskinia / King Kong kontra Godzilla / Klient / Kocham cię na zabój / Kolor zbrodni / Koszmar kolejnego lata / Koszmar minionego lata / Koszmar następnego lata / Krzyżowy ogień / Księżniczka i żołnierz / Marley i ja / Metro strachu / Mężowie i żona / Mistrz / Mój mąż zabójca / Noc w muzeum / Noc w muzeum 2 / Nowe przygody Pippi Langstrumpf / Nowicjusz / Niezniszczalni / Orzeszek / Ostrzeżenia / Otchłań / Pakt milczenia / Sami Swoi / Spisani na straty / Scooby-Doo! Ahoj piraci! / Scooby-Doo i Duch Czarownicy / Scooby-Doo i miecz samuraja / Scooby-Doo i najeźdźcy z kosmosu / Scooby-Doo i potwór z Loch Ness / Strażnik granicy / Synalek / Szeregowiec Dolot / Szklana pułapka 4.0 / Szkoła uwodzenia / Szkoła uwodzenia 2 / Szkoła uwodzenia 3 / Terror Mechagodzilli / Tylko jeden / Ucieczka gangstera / Wyspa Nim / Z archiwum X: Chcę wierzyć / Żmija / Życie, którego nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...