Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiać się czy płakać - muszą przejmować formaty od konkurencji bo swoje są NIEWYPAŁAMI!

To jest format BBC, a nie TVN. Z resztą podobne sytuacje miały miejsce również w innych krajach, gdzie konkurencja przejmowała format. Poza tym program był u nas bardzo popularny, więc rozumiem ich posunięcie. Mogą na tym sporo zarobić, jeśli tylko nie schrzanią.

 

Według mnie Polsat robi źle reaktywując TzG. Ja tego oglądał nie będę, bo to show lata świetności ma już dawno za sobą

Zobaczymy. Program może być dla nich żyłą złota, dlatego postanowili go przejąć. Wszelakie portale robią im reklamę za darmo. Już huczy w internecie o powrocie programu, a za moment będzie huczeć o potencjalnych nazwiskach.

 

Nie wyobrażam sobie natomiast w roli prowadzącego nikogo innego jak Piotra "Gąsa". Mogła by mu towarzyszyć nadal Kasia Skrzynecka (była przecież związana z Polsatem). Jeśli w program zaangażują Krzysia Ibisza to niestety akcja zakończy się klapą moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ''Świat według Kiepskich'' skończył się, gdy pojawiła się Jolasia Kiepska.

a ja tam lubie Jolasie Kiepską "raczej nie inaczej ". Dla mnie wniosła ona dużo dobrego do serialu. Pewnie jestem w mniejszości. . . 8)

Tak samo myślę. Ostatnie odcinki, kiedy jej jeszcze nie było, były strasznie nudne. Gdyby nie ona to serial już dawno by się wypalił, nie inaczej bynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mega gwiazda-wieloryb będzie go prowadzić- Liszowska :)

 

Proszę mi tu Joasi nie obrażać - fajna babeczka jest z niej :D

 

Poza tym Liszowska dobrze prowadziła "Jak Oni Śpiewają" , więc gdyby miała prowadzić "Taniec z gwiazdami " to myślę , że by sobie spokojnie poradziła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne przypuszczenia. Skoro ma spaść Got to Dance to podejrzewam,że prowadzącymi "Taniec z Gwiazdami" zostaną Anna Głogowska i Maciej Dowbor. Zresztą na Głogowską stawiam, bo widać,że Nina znalazła nową osobę, którą chce wypromować jak Sykut czy Popielewicz. To,że ją wzięli do prowadzenia sylwestra nie jest przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Polsat jest mistrzem w przejeciu znanych programów telewizyjnych z innych stacji i na odwrót, najpierw był Tok Szok, potem ich show Bar był przejęty do TV 4 a teraz "patrzcie co się porobiło" najpopularniejszy show telewizji TVN Taniec z gwiazdami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Taniec z gwiazdami" ongiś się oglądało nałogowo. Ale kiedy to było? Kilka lat wstecz. Ostatnich edycji w TVN nie oglądałem, bo... się znudziło.

 

jw.

 

Mi najbardziej przypadła do gustu pierwsza edycja, kiedy program TzG wygrała para: Olivier Janiak i Kamila Kajak.

 

Później było już coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare odcinki to właśnie [beep]enie bez sensu, wulgaryzmy bez uzasadnienia, głupkowaty humor i śmiechy z taśmy po każdym zdaniu. Gimnazjalistów to może i bawiło. Nowe odcinki nie zawsze są udane, ale zdecydowanie od paru lat prezentują wyższy poziom niż to wczesne "coś", które anulowano nie bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki w większości to kompletna porażka, serial stracił prawie cały swój klimat. Czasem trafi się kilka odcinków w sezonie gdzie się częściej uśmiechnę ale tak to dramat. Co do Jolaśki to ja akurat jest w grupie, która będzie jej bronić. Uważam że wniosła trochę ożywienia do tego serialu. Mimo wszystko to już nie to. Dobrze że stare odcinki cały czas wałkują na Polsacie 2 to sobie można przypomnieć, chociaż tematyka niektórych mogła się już zdezaktualizować to i tak śmieszą bardziej niż większość tych nowych.

 

@tomas1395, a z tym sci fi to nawet dobrze podsumowałeś, w końcu były już odcinki nawet w kosmosie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że stare odcinki cały czas wałkują na Polsacie 2 to sobie można przypomnieć, chociaż tematyka niektórych mogła się już zdezaktualizować to i tak śmieszą bardziej niż większość tych nowych.
Przypomnę, iż w Polsacie także ,,Świat wg kiepskich" będzie od pierwszego odcinka - już od wtorku po "Nowym dniu z Polsatem News".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki:

 

Dziś jak wiadomo finał WOŚP. Gazeta.pl i inni zadeklarowani w ten lub inny sposób przeciwnicy "prawicowców"( mediów, ludzi, partii etc.) "piętnują" od rana wszystkich tych, którzy krytykują dzieło WOŚP, czasem nawet tych, którzy do tej pory nie byli kojarzeni z prawica jak choćby pan Kolonko.

 

Ciekawe po której stronie barykady opowiada się Polsat? Dziś w WYDARZENIACH kwestii WOŚP poświęcono .... ok.30 SEKUND przed niemal samym końcem WYDARZEŃ, wplatając je w przerwę między innymi, bardziej tabloidalnami informacjami którym poświęcono znacznie więcej czasu.

 

W innych mediach głównego nurtu ten temat był nr 1. Czy oznacza to, że Polsat tez jest przeciw WOŚP? A może to "konkurencja" dla Fundacji

Polsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ilu lat jest serial "Pierwsza miłość"?

 

Dziś będąc z wizytą – a pani się nie odmawia - zostałem zmuszony mimo woli do obejrzenia jedynego odcinka w/w serialu.

A w fabule narkotyki wciągane rurką z brzuszka i morze alkoholu przy akompaniamencie plażowo ubranych dziewczynek z wątpliwą zabawą pozostałych przebierańców.

W innym wątku prawimy o oznakowywaniu wiekowym nadawanych programów telewizyjnych, by uchronić naszą latorośl.

A tu proszę w najlepszej porze oglądalności niby taki niewinny serial ale jakże edukacyjny. Wzór do powielania podobnych zabaw w środowisku naszej ukochanej młodzieży.

I w ten sposób ni stąd, ni zowąd przypomniała mi sie sztuka "Moralność pani Dulskiej".

Razem perfekcyjne pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...