Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest zgapianie. Top Chef to jest zupełnie coś innego niż Master Chef. Oba programy działają na licencjach zgranicznych.

 

Gdybyśmy mieli tu wytykać, to TVN zrobił Ukrytą Prawdę po sukcesie Trudnych Spraw czy Dlaczego Ja..... A to, że w Polsacie będzie TzG to co w tym złego? Po prostu Polsat zdecydował się na kolejne edycje. TVN kiedyś też ukradł Polsatowi Kube Wojewódzkiego.

 

Taka jest polityka, nc+ ściąga od CP i CP ściąga od Polsatu. Radio Zet podgląda RMF FM i na odwrót. Tak jest zawsze i tak jest wszędzie ;)

 

A jeśli chodzi o subiektywną listę kanałów ogólnodostępnych i ogólno-tematycznych to wygrywa TVP (wiele seriali, informacje ,dużo sportu....). Drugi jest Polsat (dużo sportu, seriale dla kobiet [np Pierwsza Miłość] dla mężczyzn[np. Świat WedługKiepskich], fajne informacje). Trzeci TVN (zero sportu, pełno seriali TYLKO dla kobiet, mało informacji [TYLKO FAKTY]). Ale to tylko moje zdanie.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN kiedyś też ukradł Polsatowi Kube Wojewódzkiego.
Problem w tym, że Wojewódzki sam odszedł z Polsatu i przeszedł do TVN. To w końcu jego program autorski, więc równie dobrze, może w przyszłości zmienić stację. To jest już raczej inna kwestia niż podkupywanie formatu konkurencji, bo tutaj autor sam decydował, gdzie chce by jego program był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiku to nie jest tak,że Polsat podkupił TVN. TVN nie miał licencji. W łaściciele Polsatu zainwestowali w inne działy( telekomunikację i szerokopasmowy internet ) zaniedbując telewizję . Teraz Polsat odbija się i inwestuje w główny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro nie zartuj, a Radzio Majdan to co?? Pamiętaj jak kibice Polonii się nabijali,że tak słabo broni,bo tańczy w bramce czy coś takiego. Chyba zgodzę się jak z rzadko z Jakubem Władysławem Wojewódzkim,że Taniec z Gwiazdami będzie pozbawiony gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Polsat kupił prawa do F1 do 2019 r.?

Jeszcze oficjalnie nie wiadomo, ale prawdopodobnie tak. Na konkrety trzeba trochę poczekać, do połowy lutego wszystko już będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na dzisiejsze Wydarzenia. Jedyne HD jakie zastałem to grafika ekranowa (choć nie zawsze, wmontowane w reportaże grafiki były w SD, jak i te reportaże zresztą) i obraz ze studia. Wszystko inne w dotychczasowym SD. Nawet nie wiem czy czołówka była w HD, bo przegapiłem. Następnie Sport w 100% SD i Pogoda 100% SD. Korzyści z uruchomienia Polsat News HD właściwie żadne.

 

Porównajcie to z sytuacją na TVN, kiedy startowało TVN24 HD, gdzie wszystkie serwisy (Fakty, Sport, Pogoda) są w HD.

 

I jak tu dziwić się ludziom, którzy narzekają na Polsat :?: No przecież ręce opadają :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...