Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak lecial dubbing. To bylo cos strasznego, do tej pory mialem mieszane uczucia co do dubbingu, teraz probuje wyobrazic sobie np Wladce Pierscieni z dubbingiem i........... O NIE!!

Polecam poczytac opinie na filmwebie, a tam m. in. "Polsat wyruchal wszystkich" ;)

http://www.filmweb.pl/film/Avengers+3D- ... CH,2408108

http://www.filmweb.pl/film/Avengers+3D-2012-371515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing jest dobry do filmów dla dzieci i na tym się konczy jego sensowne zastosowanie. Iron man chcial "iść na kebaba za rogiem" i teraz zastanawiam się na co chcial isc naprawdę :D

Dubbing to mega tandeta, gwalt na filmie, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha , akurat na filmwebie sa rózni ludzie taki jak i tutaj(czesto jest tam sporo konfliktow, ale akurat teraz w temacie Avengers nie ma jednej osoby, ktora bronilaby dubbingu), ja np mam prawo sadzic ze dubbing jest dla malo rozgarnietych ludzi, no ale nie mowie tego glosno. Nie wiem co moze ludzi jarac w braku synchronizacji ust z glosem ( to jest najgorsze!!!), braku możliwości wychwycenia beznadziejnego tłumaczenia czy niemoznosci poznania prawdziwego tembru glosu aktora (Niemcy chyba nie znaja do tej pory prawdziwego glosu Brooke z Mody na Sukces).

 

P.S. Wlasnie sie dowiedzialem z tych dyskusji o Avengers w Polsacie na filmwebie, że istnieje polski dubbing do Władcy i po prostu się boje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Racja, ale odpowiadałem jak coś jedynie na post TimesSquare.

 

Taniec z gwiazdami chyba jednak hitem albo po prostu pierwszy odcinek przyciągnął tak wielu widzów z ciekawości. Również bardzo dobry wynik programu Twoja twarz brzmi znajomo i zasłużenie.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ta ... onkurencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ocenić, pewnie będą mieli widownię około 3 mln. Dla jednych to rewelacyjny wynik, dla mnie niekoniecznie, sport potrafi przyciągnąć znacznie więcej- chociażby skoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja niestety nie mam porównania, bo widziałem pierwszy raz, jednak wolałbym zobaczyć wersję z lektorem lub do wyboru org ścieżka + napisy. Niestety Polsat nie umożliwia nadal odbioru org ścieżki w 5.1.

 

Hahaha, dzisiejszy odcinek nowego sezonu Świata według Kiepskich po prostu genialny! :D Przegapiłem pierwszy odcinek XVI sezonu tydzień temu, ale dzisiejszy odcinek jak na te nowe naprawdę świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, dzisiejszy odcinek nowego sezonu Świata według Kiepskich po prostu genialny! :D Przegapiłem pierwszy odcinek XVI sezonu tydzień temu, ale dzisiejszy odcinek jak na te nowe naprawdę świetny.

Ja rzadko ogladam premierowe odcinki, dzisiaj sie przytrafilo i brzuch mnie bolal ze smiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę do obrońców dubbingu. Mam nadzieję, że telewizję kiedyś na stałe zrezygnują z tej formy przekładu i będą emitować na stale do wyboru: dubb lub oryginalna fonia + napisy. Na razie bardziej w to inwestują sami dystrybutorzy filmowi, niż telewizję - ale trzymam kciuki, że kiedyś i któraś TV w końcu zaryzykuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu świetny odcinek ŚwK.Było o programach kulinarnych w tv, sparodiowali calkiem zgrabnie oczywiscie Magdę Gessler ( Polsat sam przyznaje tym ze ma problem z wlasnym markami, no bo nie wyszloby to z kimkolwiek z top chefa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...